Jump to content

Sigil ve lamen nedir?


blutengel

Önerilen Mesajlar

merhabalar,aranıza yeni katıldım sayılır site sayesinde maji vb.konularda yanlız olmadığımı başkalarınında olduğunu anladım burası bu konuları rahatça konuşabileceğim bir ortam oldu diyebilirim:).8 ay gibi bir süredir bu işle uğraşıyorum yeni sayılırım yinede bildiklerimi ara sıra yazmaya çalışacağım.uzatmadan konuya geleyim.

 

Terminolojik olarak lamen ve sigil in ne olduğuna bakalım:lamen,genel olarak törensel majide kullanılan büyülü bir kolyedir,boyuna kalp hizasında takılır,majisyenin komuta etmek istediği ruhların sigillerinden oluşan bir tür silah gibidir ve takanın gücünü tanımlar,demona uyarıda bulunmayı sağlar.Sigil,mühür ve tılsım anlamındadır,enerjiyi düzenlemeye,toplamaya yarayan sigil,summonlamak,zapt etmek için gereklidir.mühürler çeşitli demonların kontrolü içindir,her biri farklıdır ve her birinde özel sembol,harf,şekil ve geometrik şekiller bulunur.

 

Not:geçmişten günümüze okütelizim ve enerji-ferda ercan uyulan alıntıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...