Jump to content

Müzik ile Astral Seyahat Hakkında


SmokeJaguar

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar bu açtığım ilk başlık ve konuya buradan girmek istedim. Bir çok kişinin merak ettiği şey olan müzik ile astral seyahat mümkün müdür? Evet mümkün ama bu öyle müziği açayım hop astrale çıkayım gibi bir şey değildir. Bu bir tekniktir ve astral boyuta geçişe yardımcıdır. Aynı zamanda müzikler kılavuzdur. Sizi her yere götürebilirler uçsuz bucaksız yerlere, güzelliklerin ortasına, huzura, bambaşka galaksilere, sıkıntıya ve cehenneme yani kısacası sizi her yere götürebilirler. Bu sizin iç dünyanıza, hayal gücünüze ve müziğe bağlıdır.

 

Müziklerden biraz bahsetmek istiyorum. Ülkemizde yeni yeni popülerleşmeye başlayan Goa Trance ve Psytrance müzik tarzları çok farklı bir müzik tarzıdır transa sokar, rüyalara dalarsınız kendi içinde de daha farklı tarzlar vardır chillout, zero gravity, fullon, prograssive, moonlight, lucid dreams, techno vb. tabi her bu tarz olan şarkılar Astral Seyahate çıkaracak diye bir şey yok. Bu tarz müzikler insanda bir bilinç durumu yaratır. Goa Trance bir müzik tarzı ve bir bilinç halidir.

 

Kendi dinlediğim müzik grubundan bahsetmek istiyorum grubun ismi Astral Projection :) Goa Trance müziğinin kurucularındandır old school goa trance diye de geçer 2010 yılları psy müzikleri dinleyip ve Astral Procjection dinleyip bu kutsal müziğin nasıl evrimleştiği anlayabilirsiniz.

 

Birazdan anlatacağım tekniği öğlen vakti tesadüfen odamda uyuyakalmam üzerine keşfettim. Evet o kadar yorgundum ki müziği kapatmak için bile halim yoktu ve uyudum sonra uykudayken müziğin beni uzak yerlere götürdüğünü farkettim ve müziği tanır tanımaz odama döndüm Astrale çıkmıştım duvarlarda yan yan yürüyor matrixçilik oynayıp eğleniyordum oda arkadaşımı izliyordum ve müziği duyuyordum.

 

Uygulamanız için uyumanız gerekiyor ve bence bunun için en uygun zaman baya yorgun olduğunuz bir günün öğlen vakti. Sabah vaktinde uyku alarmınızı bu müziklerden biri yapmak gayet işe yaraya bilir lakin sesi iyi ayarlarsanız müzikten hiç rahatsız olmayacaksınız veya telefonu uzak bir yere koymak da iyi bir fikir olabilir. Uyumanız için gereken şey uyku veya beyini rahatlatıp, keyif veren ve aynı zamanda yorgunluk yapan bir şeyler olabilir. Müziği açıp yatağa geçiyorsunuz uykunuzda müziği duyuyorsunuz farkındalık oluşuyor ve astrale çıkıyorsunuz. Müziğin verdiği huzurdan dolayı korku hissetmiyorsunuz müzikler sizi her yere götürebilir demiştim :) Uyku ve uykuda kalma durumları kişiden kişiye değiştiği için kişinin kendi stilini geliştirmesinden yanayım. Bende oluyor diye sizde de olacak diye bir şey yok belkide uykunuz çok ağır ve müziği asla duymayacaksınız ama denemeye değer olduğunu düşünüyorum bu yüzden sizinle paylaşmak istedim

 

Ve son olarak olarak Şarkıları isimlerini ve Full Album linklerini paylaşmak istiyorum

Not: Astral Projection tüm şarkıları huzurlu değildir arada çok bad tripli şarkılar var bunlardan kaçınınız

 

Astral Projection - Kabalah

Astral Projection - Ambient Galaxy ( Disco Valley mix)

Astral Projection - Mahadeva

Astral Projection - Dancing Galaxy

Astral Projection - People Can Fly

Astral Projection - Maian Dreams

Astral Projection - Still Dreaming ( Any Thing Can Happen )

 

Trust in Trance I - https://www.youtube.com/watch?v=3I6znsU898o 1 saatlik setler

Trust in Trance II - https://www.youtube.com/watch?v=S0Q1dq6G3g8

İlk konum bir hata yapmışsam kusura bakmayın arkdaşlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...