Jump to content

"Kıyamet onumuzdeki hafta kopabilir"


Yhus451

Önerilen Mesajlar

Dünya'nın sonu böyle mi gelecek?

 

NASA'da görev yapan eski astronotlar, bugüne dek Dünya yörüngesine giren gezegen sayısının çok daha fazla olacağını açıkladı ve bunun, 2001 yılında 26 küçük gezegenin Dünya'nın yörüngesine girip büyük patlamalara yol açtığı zamandan da şiddetli olacağını öngördü.

 

Amerika'da TV programı yapan Evanjelist Pat Robertson, bu gezegenlerden birinin Dünya'ya çarpacağını ve bunun ''kıyamet günü'' olacağını söyledi, tıpkı 1995'te yazdığı romanında bulunduğu kehanette söylediği gibi...

 

ABC Televizyonu'nda yayınlanan ''The 700 Club'' adlı programında konuyu ele alan Robertson '''Ben bir kitap yazdım. Kitabın adı 'Çağımızın Sonu' ve konusu da Dünya'ya çarpan bir gezegen... Hz. İsa'nın söylediklerine en uygun son, Dünya'ya bir gezegen çarpması. Düşünsenize, denizleri köpürtecek, gökyüzünü karartacak, güneşi ve ayı söndürecek, insanlığı dehşete düşürerek 'Neler oluyor?' dedirtebilecek başka ne olabilir?'' ifadelerini kullandı. 

 

Robertson ayrıca, Jüpiter'in yerçekiminden en fazla etkilenen gezegen olduğunun da altını çizdi vej günün birinde kaçınılmaz sonun yaşanacağını söyledi. 

 

''Bu önümüzdeki hafta da olabilir, bundan bin yıl sonra da, ancak bizi bekleyen kaçınılmaz sona kendimizi hazırlamalıyız'' diyen Robertson kıyamet gününe ilişkin bilimsel araştırmalar da yaptığını belirterek ''Gezegenin Dünya'ya çarpmasıyla yaşadığımız çağ sona erecek; yanardağlar patlayacak, tsunamiler gerçekleşecek ve bir çağ böyle kapanacak'' şeklinde konuştu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İsa öldüğünden beri kıyamet tarihi veriyorlar. Avatar'da bir kahin vardı, adama sevdiği kadınla kırmızı ayakkabı giyerken tanışacağını söylemişti de adam her gün kırmızı ayakkabı giyiyordu. Bunların verdiği tarihler de ona benziyor birisi tutacak ve bakın İsa haklıydı diyecekler. Dünya'nın yörüngesine giren gezegen de ne demekse artık. Dünya'ya bir şey çarpma olasılığı gerçekten çok düşük, zaten bu yüzden hayattayız. Jüpiter doğal koruyucu olarak geleni geçeni topluyor çevresine 60 küsür uydusu var ki bir tanesi Merkür'den büyük.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilmiyorum bazen unutuyoruz galiba; 70-80 sene yaşayıp öleceğiz. İnsanın egosu çok güçlü ölürken gezegeni de yanında beraber götürmek istiyor ki kıyamet diye bir kavram yaratmış. Kıyamet romantik bir ölüm yolculuğu.

 

"Ben öleceğim ama siz dünyada keyif sürmeye devam edeceksiniz ha? Olmaz öyle şey." Çözüm: Kıyamet. Hepimiz birden ölelim haksızlık olmasın.

 

İstesek de istemesek de gezegen var olmaya devam edecek biz yok olsak bile. İnsan Dünya'yı benim sanıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Bu Soruyu Bilene Bir Hafta Boyunca Karma Verilecektir

   bir horoz, kıyıya yanaşmış olan gemiye çıkıyor. orda yumurtluyor, bi anda denizde dalga çıkıyor, o sırada yumurta denize düşüyor ve kırılıyor. burdaki 3 YANLIŞI bulursanız 1 hafta boyunca hergün karma vericem...     hadi kolay gelsin:)

   , Yer: Akıl Oyunları

  • 1 hafta

   Kuzenim emre(23'o zamanlar) birane de 50 lik içip kendimizi dışarı atmıştık hava serin yaz ayları akşam vakti. Bir parkta oturup muhabbet edip şarkı söylüyorduk. Bana bir olay anlattı cinlerle alakalı bu anlattıkça ben yapboz gibi birleştirip konuyu açıklığa kavuşturmuştum. Bu konu sizin için pek ilgi çekici olmaz ama şunu diyebilirim o gece eve geçip uyuyacağımız zaman bunu hipnoz etmeye çalıştım. Önce gözlerini kapat dedim biraz iyi manada aklını berraklaştırmaya başladım sonra gözlerini aç ka

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

  • Önümüzdeki Kıyametlere Bakalım

   Malum saat 13:11'i geçti, marduk sanıyorum yolda takıldı (trafik) gelemiyor, foton kuşağı evrenin farklı bir noktasına hareket etti o da olmadı netekim maalesef kıyamet kopmadı Ama olsun sıkı bir kıyamet takipçisi yenilgilerden pes etmez yeni ve taze kıyamet tarihleri bularak ona inanmaya devam eder O yüzden buyrunuz sizin kıyametiniz ne zaman   Benimki HTC (hatice) kıyameti, telefonumun takvimi 31.12.2030 tarihinde bitiyor olduğuna göre dünyamız o gün gece tam 00:00'da android kuşağına gire

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Marilyn ile Bir Hafta

   My Week with Marilyn Yönetmen: Simon Curtis Oyuncular: Michelle Williams, Eddie Redmayne, Kenneth Branagh, Emma Watson Özet: 1956 yılının yazında, 23 yaşında genç bir delikanlı olan Colin Clark (Eddie Redmayne), Oxford'da okuduğu bölümü terk ederek, sinema sektörüne girer ve kendisini o sırada çekimlerine başlanan 'The Prince and the Showgirl adlı filmin setinde, en alt kademedeki asistanlardan biri olarak bulur. Sir Laurence Olivier (Kenneth Branagh),efsanevi yıldız Marilyn Monroe (Mic

   , Yer: Filmler

  • Jüpiter bu hafta Dünya’ya en yakın mesafeden Geçecek(Çıplak Gözle Görünebilicek)

   Güneş Sistemi'nin en büyük gezegeni Jüpiter, yarın Dünya'ya en yakın mesafeden geçecek ve çıplak gözle izlenebilecek.   http://media4.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/ArtAndPhoto-Fronts/Sections-StoryLevel/NTV%20Bilim/Uzay/2010/eyl%C3%BCl/100920-jupiter.hlarge.jpg Güneş Sistemi’mizin en büyük gezegeni Jüpiter, bu hafta Dünya’ya en yakın mesafeden geçecek. En son 1963’te gezegenimize bu denli yaklaşan Jüpiter'in, özellikle Salı gecesi çıplak gözle bile görülebileceği belirtildi.   Gün batımı

   , Yer: Uzay ve Gizemleri

×
×
 • Yeni Oluştur...