Jump to content

Kuş Tüyü


Heretik

Önerilen Mesajlar

Merhaba herkese.

Bu yaşadığımın üzerinden bir kaç ay geçti ama aklımdan çıkmadı hiç. Kısaca bahsetmek gerekirse o dönemlerde(gerçi hala var) kafayı cin çağırmaya takmıştım. Ama ne fincan tarzı yöntemler işe yarıyordu(tek kişiydim) ne de üstün havas yöntemleri uygulayacak kadar bilgi sahibiydim. Tek yapabildiğim sürekli tütsü yakıp onları çağırmaktı, gece karanlıkta aynaya bakmaktı falan filan. En fazla olan şey lamba patlaması ya da yanıp sönmesi gibiydi ama hiç büyütülecek şeyler değildi. Baktım gelen giden yok bir keresinde çok öfkelenmiştim içimden tüm enerjimi topladım hiçbir şey yapamıyorsunuz gücünüz kendinizi belli etmeye bile yetmiyor dedim ve bir anda odanın içine gri bir kuş tüyü düştü. Ayrıca pencerelerden çatırdamalar geliyordu ama hepsi kapalıydı. Yani tüyün dışarıdan girebilme imkanı yok defalarca kontrol ettim. Sol tarafımda adeta yoktan var oldu diyebilirim ama tam o anı göremedim. Bunun ne anlama geldiği hakkında fikri olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kafamdan tam olarak gücünüz varsa şimdi işaret verirsiniz diye bir düşünce geçirmiştim ve bunlar oldu. Ama ilginç olan bir tüyle işaret vermeleri, oysa ki benimle direk olarak iletişime geçmelerini istemiştim hep...Bir tüyden ne anlayabileceğimi hala çözemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O kadar denememden sonra böyle bir olayla karşılaşınca iyice sinirlenmiştim, tüyü bir süre sakladım ama sonra atmış da olabilirim çünkü artık ne olursa olsun direk bir temastan başka bir sonuç ilgimi çekmiyordu, hatta öfkeleniyordum onca çabamın sonuçsuz kalmasına. O yüzden, önce aramam lazım eğer bulabilirsem yükleyeyim, büyük ihtimalle umursamayıp attım onu da.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim olaylara bakış açımız farklı dostum . Konulara uzak olan birileri için anlattığın olay '' saçmalama yaaa'' olacaktır .

Şahsi fikrim ; işaretleri izlemen . Ben öyle yapmıştım . Sanırım yol bizi olması gereken yere götürüyor o zaman .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adamın elinde sadece bir tane tüy var oda kayıp.. hangi işaret var ki başka ? bir iz bulmak için önce ne aradığını bilmek gerekir .. ne arandığı bilinmiyor ise gidilecek yol bilinir. gidilecek yolda aranacak şeyde bilinmiyorsa elinde ki tüyle sadece bakışırsınız ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında ne için davet yaptığımı gayet iyi biliyordum ve amacım netti. Ancak, çok farklı bir şeyler daha hissediyordum. En basitinden, enerji o kadar yoğunlaşıyordu ki, davet yaptığım odama girince kafamın etrafında elektriklenmeler oluyordu yani neredeyse havada yoğunlaşıyordu. Sanırım enerjim biraz fazla yüksekti. Ayrıca, onlarla iletişim kurabilen bir arkadaşımın söylediğine göre bana "çok güçlü" olduğum için yaklaşamıyorlarmış. O arkadaşım bir de bana senin enerjin çok yüksek demişti ama ben pek üzerinde durmamıştım bunun. Bu bir sebep olabilir mi, yani enerjinin yüksek olması tam tersine onların gelişini kolaylaştırmaz mı anlayamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiziksel boyutta gerçekleşen iletişimler için sizin enerjiniz gereklidir . Bir nevi parazit gibi düşünün . Bir alışveriş olmalı ki aynı düzlemde buluşun . Ama fazla enerji her ne kadar onlar için şeker yada çikolata tadında olsa da dişi ağrayan bir çocuk rolu yaparlar . ilk adımı atan taraf genelde başarısız olur bu anlaşmalarda ( tamamen tecrube edinmemiş kişilerden bahsediyorum ) Aslında korkuyu yendiğiniz vakit çok daha kolay deneyimlersiniz bunu .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerçekten çok ilginç bir durum, odada aniden bir tüyün belirmesi. Aslında çokta önemli, o odaya bırakılan tüy. Odanın merkezi yani ortasına doğru mu belirdi? ya da havadan yere mi düştü bu tüy ya da kapı ve pencere tarafına mı, tüyü gördüğünde ucu nereyi gösteriyordu bunlarda belki onlardan senin takip etmeni istediği yol/çalışma hakkında önemli şeyler anlatıyordur yani eminim, bunlara dikkat etseydin keşke. O tüy üzerinde meditasyon yapabilirdin.

Amacın kafamda netti ve enerjimin çok fazla olduğunu düşünüyordum diyosun, enerjinin olay için gerektiğinden fazla olduğunuda düşünmen odaklanmada bariyer yaratır sana.

Çok merak ettim o tüyü, umarım bulursunda görebiliriz. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pencere tarafından bir anda yere düştü, tabi pencereler kesinlikle kapalıydı :) Aslında haklısın onun üzerine çalışmam lazım ama biraz aceleci ve sabırsız olduğum için böyle bir süre baktım ve ben bundan ne anlayacağım deyip attım bir kenara :D Muhakkak ki bir blokajdan dolayı iletişime geçemiyorum zaten maksadım bunca zamandır onu bulmak... Sanırım görüşümü açmam gerekiyor, belki de onlar geliyor ama ben göremiyorum, bu da bir açıklama olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuş tüyünü atmasaydın iyiydi,arkadaşların dediği gibi hangi kuşun tüyü olduğunu anlamak vesaire işe yarayablirdi.Belki bir şeyi sembolize ediyordu...

 

evet ama sabırsızlık ve acelecilik zaten demek ki hazır değildim ki yolda ilerleyemedim zaten bu işler çok sabır ve disiplin gerektiriyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kesinlikle bunun tek işaret olmadığını düşünüyorum, beyninizi yoklayın, odanızı evinizi arayın, başka işaretlerde olmalı. Kuş tüyünü bulmanıza gerek yok aklınızda kalan en ince ayrıntısına kadar onu çizin. Ayrıca onun "kuş" tüyü olduğuna da bu kadar emin olmayın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuş tüyleri genelde meleklerin yolladığı bir işarettir tecrübe ettiğim kadarıyla, hatta halam yıllardır meleklerle çalışıyor ve onlardan işaret istediğinde olur olmadık yerlerde tüy çıkıyordu karşısına. AVM'nin ortasında, mutfakta, mağazada, kuyumcuda, falan. Yanlış hatırlamıyorsam 8-9 yaşlarındaydım, halam bana hep meleklerini anlatırdı, nasıl şifa istediğini, işaretlerini, rüyalarını vs. Oturup günlerce her gece Mikail'e mektuplar yazmaya başladım, yazarken uyuyakalmıştım ve geceyarısı inanılmaz huzurlu bir şekilde uyandırıldım, Kucağımdaki defteri kapatıp masaya bırakacaktım ki açık kalan sayfanın ortasında kocaman bir kuş tüyü ile karşılaştım. O zamandan beri ne zaman umutsuzluğa kapılsam, ya da yalnız hissetsem olmayacak yerlerde karşıma kuş tüyleri çıkartıyorlar. Laptopun içi gibi. Meleklerin en belirgin işaretidir kuş tüyü bırakmak, Beki İkala Erikli'nin "Meleklerle Yaşamak" kitabında da buna detaylı şekilde değiniliyor. Bir çok şey olabilir bu söylediğin şey, yani tüyler ille de Meleklere özel olacak diye bir şey yok ve cinler tarafından bırakılmış olabilir tabii. Ya da etrafındaki Meleklerin seni uyarmaya çalışmış olabilir. Çünkü son yaptığın şey cinleri kışkırtmak ve bu özellikle de ilk kez iletişim kuracaklar için oldukça tehlikeli. Cinlerle çalışmaya zaten başlı başına karşıyım, perileri ya da Melekleri tercih etmeni tavsiye ederim, cinler sağı solu belli olmayan ve yeri geldiğinde fazla iğrençleşebilecek acımasız varlıklar. Aynı çabanın yarısını melekler için ya da periler için gösterirsen sonuç alma olasılığın daha fazla ve tehlikesi yok denebilecek kadar az.

revival tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...