Jump to content

Gnoxis Şifa Gönderimi ve Şifa Talepleri


hexagram

Önerilen Mesajlar

Gnoxis sitesindeki uygulamalarından yenisi...

Kitaptan alıntı değildir,benim oluşturduğum ve yönettiğim bir uygulama.

Bu başlık altında hem şifa verilecek hem de şifa alınabilecek.

 

Öncelikle şifa vermek isteyenler için nasıl yapılacağını anlatıcam:

Diyelim ki şifa vermek istediğimiz kişi belli ve bu kişi yakında değil,yani uzaktan şifa verilecek. Şifa vereceğimiz kişinin adını veya lakabını(nickini) yada belli bir özelliğini(örneğin;sarı saçlı mavi gözlü genç yaşta bir erkek) biliyor olmamız şifa gönderirken yoğunlaşmamızı kolaylaştıracaktır ve tam olarak istediğimiz kişiye şifa göndermiş olcağız.

 

Bunu bildikten sonra bir yere oturun,oturuş pozisyonu çok önemli dğeildir ama ben Türk Oturuşu'nu öneririm,ne de olsa Türk'üz :)

Bu oturuş,bağdaş kurma olarak tanımlanabilir.Bir bacak alınıp kıvrılır,diğer bacak da onun üstüne kıvrılır.Resmini bulursam eklemey çalışırım ama çoğu kişi aminim bağdaş kurup oturmayı biliyordur,yaşı küçük olup da bilmeyenler varsa ailelerine sorabilirler :)

Bacak bu şekilde alındıktan sonra sırt tamamen dik durmalı,bu beyine kan akışı için önemlidir ;)

Eller normalde diz üzerine koyulur ama şifa göndereceğimiz için elleri farklı tuacağız.

Ellerinizi göğüs hizanıza getirin,iki avucunuzu birleştirip kapatın.Yani Hristiyanlık'taki dua ederkenki pozisyonu olacak elleriniz.Önerim gözlerinizi kapatmanız olacaktır.

 

Sonraki işlemde auranızı güçlendireceksiniz:

Derin derin nefes alıp vermeye başlayın,sizi bir sıcaklık kaplamaya başlıcak,etrafınızdaki enerjinin farkına varın...

Sizi bir yumurta gibi sarıyor,kafanızın üstünden fıikırarak çıkıyor.Elleriniz ısınmaya başladı,ellerinizin etrafındaki enerji akımını artık tamamen hissedebiliyorsunuz.

Etrafınızı saran enerjini rengi yeşil..Şifa vereceğimiz için auramızı yeşile çeviriyoruz,yeşil olarak hayal edersek zaten yeşil olacaktır,rengini değiştirmek için büyük çabalara gerek yok.

Ancak auranızın dış kabuğunu mavi olarak düşünmelisiniz.Yani mavi kabuklu yeşil bir enerji alanı.Mavi kabuğu çok sert olarak hayal edin ve o kabuğun içine hiç bir dış enerjinin giremiyeceğini düşünün.Mavi kabuk sizi dış enerjilerden karuyacak,size savunma sağlayacaktır,bütün bir uygulama boyunca asla zarar gelmeyecektir.

Auranız artık sizi tamamen sardı,çevreledi ve siz enerjiyi çok iyi bir şekilde hissedebiliyorsunuz.

 

Buraya kadar anlatılanı yapmanız 2-3dk sürecektir.

Enerjiniz arttı ve artık şifa göndermeye hazırsınız.

Pozisyonunuzu hiç bozmadan yazdığım şeyi tekrarlayın:

 

"Yüksek benliğim aracılığı ile ....'nın en yüksek hayrı adına şifa rica ediyorum." diyeceksiniz. "...." olan yerde şifa yollamak istediğiniz kişinin adını söyleyin.

Bunu söyledikten sonra sizden enerji çıkışı başlayacaktır,bu işlem daha çok ellerinizden ve kafanızdan olacak.Enerjinin mavi kabuğun içinden bir hat üzerinde direk olarak şifa yolladığınız kişiye ulaştığını düşünün,enerjiyi o kişiye yeşil bir hat üzerinde yollayın.Mavi kabuk,içerden enerji çıkmasına izin veriyor ancak dışarıdan kötü enerjinin girmesine izin vermeyecektir,bu yüzden içiniz rahat olsun.Bunu hayal edin,enerjinin çıkışını zaten hissedeceksiniz.Enerjiyi yollamak istediğiniz anda enerji çıkmaya başlayacaktır.

 

Bu akımı 3-4dk kadar sürdürün...

Eğer 3-4dakikadan önce kendinizi yorgun yada bitkin hissederseniz o anda bırakın.Bu durumla pek karşılaşılmayacaktır,yeter ki enerjinin sizde bittiğini düşünmeyin.Evrende bulunan enerjiyle temasa geçtiğinizi düşünün,sizden enerji çıkıyor ancak yerini yine enerji alıyor,bu şekilde düşündüğünüz sürece bir yorgun yada bitkinlik olacağını sanmıyorum.

Bunu şu şekillerde düşünebilirsiniz:

Yerkabuğundan Kök çakaranız ile enerji girişi olduğunu düşünebilirsiniz.

Havada enerjinin olduğunu ve her nefes aldığınızda içinize dolduğunu düşünebilirsiniz.

 

Eğer bu şekilde yapmazsanız biyoenerjinizi tüketirsiniz ve gerçekten de bitkin düşersiniz,bu da tehlikeli bir durum.Eğer tamamen biyoenerji ile şifa yollamak isteyenler varsa enerji yollama süresini uzun tutmasınlar,1-2dk yeterlidir.

 

Uygulama bittiğinde elinizi,yüzünüzü suyla yıkayın,su için...

 

Bu uzaktan şifa idi.Yakında şifada ise daha basit.

Diyelim ki bir kişi hasta,diyelim ki omzunda sorun var,ağrıyor yada felç olma riski var vs.

Oraya şifa yollamak için yapmanız gereken:

Ayakta durun,kollarınız aşşağı baksın,dik durun.Auranızı yine yeşil renkte düşünün.Bu sefer ağırlık ellerinizde olacak.Ellerinizi yeşil birer alev topu gibi düşünün.Ellerinizde ısı-enerji artacak.Bir süre derin nefes alarak enerjinizi bu şekilde artırdığınızı düşünün.

Sonra örnekteni uygularsak kişinin sorunlu omzuna sağlaksanız sağ elinizi,solaksanız sol elinizi koyun.Avucunuzdan hastaya enerji akışının başladığını düşünün,yeşil bir enerji aktarıyorsunuz.O kısmı ovabilirsiniz,bu şekilde masaj yapabilirsiniz ama en az 1dk'lık bir süre içinde elinizi kımıldatmadan avuç içini sorunlu yere koyarak bekleyin ve enerjinin hastaya geçtiğini düşünün.Bu uygulamayı 5dk kadar sürdüğün.

 

Eğer hastanın elinizi koyduğunuz yeri ağrıyorsa zaten 2-3dk içinde geçcektir,hatta daha kısa sürede.Ama ağrının tekrar başlamaması için 5dk kadar elimizi orda tutmalıyız.Her uygulama için 5dk ideal bir süre.

 

Şifa gönderimi bu şekilde idi....

 

Şifa almak için bir teknik yok :)

Şifa alımı dedim çünkü bu uygulamayı haftalık uygulayacağız.

Şifa yollayacak kişiler kendilerini ister açıklasınlar,ister açıklamasınlar,önemli değil.Şifa almak isteyen kişiler ise bu başlığa mesaj yazsınlar,özel mesaja gerek yok.Nick yoluyla da şifa yollayabiliriz.

 

Her hafta cuma gecesi saat 22'de...

Ben her hafta cuma günü saat 22'de evrene,insanlığa,tüm insanlara hayırlısının olması için,iyi niyet amaçlı şifa dağıtıyor olucam...

Ama isterim ki özellikle şifa almak isteyenler varsa,onlara ayrıyetten bir enerji yollamak :)

Nasıl şifa yollayacağınızı anlattım,umarım faydalı olur...

Sağlıcakla kalın :)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

beceremedim yaa ..kendim olmuş gibi hissettim ama gözlerim kapalı karşımda ayna var ve yeşil üzeri mavi ışığı üstümde net ve uzun süre gördüm ellerimden çıkıp ona gittiğinide gördüm ama o bişey hissetmemiş ..bende lasonil sürdüm:D:D:D devam edecem ama denemelere :thumbsup:

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

anladığım kadarıyla yanındaki kişiye uzaktan şifa denemişsin.Yanındaysa sorunlu yere elini direk koy ve gözünü kapatmaya gerek yok.Yakından şifa için yazdığım yeri okudun dimi eminsin?

Ona göre yap,kesin işe yarar :thumbsup:

yeşil yerine beyaz rengi de deneyebilirsin...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önceden şifa diye konular gündeme gelirdi,"şifa nasıl gönderilir" yada "şifa istiyorum" gibi başlıklar gerekli görülmüştü.

Bu başlık çözüm olur diye açtım ama hala kimseden bir talep yok.

Ya herkes şifa yollamayı biliyor ve sağlıklı,yada kimse bu başlağı okumadı :D

Yarın cuma,her cuma gerçekleştiricem demiştim,bu yüzden okumanızı öneririm.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki,cuma sana da yollarım şifa...

Sorun belinde mi?

uzun süredir mi ağrıyor,sık mı ağrıyor,ayrıca en önemlisi,doktor'a gittin mi?

Ayrıca sadece erkeklerin yapabileceği bir uygulama var,bu kızlara uyarlanabilir mi bilmiyorum,sonuçta kız değilim ben :D

Ama bunu gizli kalsın diye değil,utandığımdan veremiyorum... :D

Ayrıca bu vermeceğim şeyi bir yerde okumadım

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

en son 10 yıl önce doktora gittim..:D.2 aydır var bu ağrı ama maçlardan sonra nüksediyo ve iki üç gün sürüyo yani haftanın 3 günü çekiyorum diyebilirim diğer günlerde fazla sıkıntı olmuyo .klasik bir spor rahatsızlığı değil ama uzun süredir devam ediyo diğer ağrı ve ezilmeler geçip tekrarlamaz genelde bu öyle değil ..teşekkür ederim

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu başlığı yeni gördüm:confused: ben uzun bir süredir -yaklasık 3 yıl- boyun ağrısı cekiyorum doktora gittim egzersizler verdi hepsini yaptım ama hiç bir etkisi olmadı diyebilirim.bzı geceler öyle ağrı oluyor ki kas gevsetici yutmadan uyuyamıyorum. boynumun omuzlarla birleştiği yerde diye tarif etsem yanlış olmaz sanırım.uygun zamanınızda bana da yardımcı olabilir misiniz? ne tür bilgiler vermeliyim? nickim belli 18 yasındayım yeterli mi? şimdiden tesekkür ederim.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
bu başlığı yeni gördüm:confused: ben uzun bir süredir -yaklasık 3 yıl- boyun ağrısı cekiyorum doktora gittim egzersizler verdi hepsini yaptım ama hiç bir etkisi olmadı diyebilirim.bzı geceler öyle ağrı oluyor ki kas gevsetici yutmadan uyuyamıyorum. boynumun omuzlarla birleştiği yerde diye tarif etsem yanlış olmaz sanırım.uygun zamanınızda bana da yardımcı olabilir misiniz? ne tür bilgiler vermeliyim? nickim belli 18 yasındayım yeterli mi? şimdiden tesekkür ederim.

 

Geçmiş olsun :(

Öncelikle doktorun yap dedikleri ya da verdiği ilaçlar birinci sırada olmalı,onları eksiksiz yapmalısınız,asla aksatmayın :)

Ayrıca ben o hareketlerin işe yaradığına inanıyorum ve siz de buna inanarak yapmalısınız."Bu hareketleri yapsam da geçmez,geçmiyor" gibi bir düşüncede olduğunuz sürece doktorlar yardım edemez size.

İkinci olarak da,size iyi niyetle enerji yollamaya çalışcağım,takdir edersiniz ki yakından şifa gibi olmayacak ve etkisi az olabilir.Hatta hiç hissetmeyebilirsiniz de.

Bu kesin bir çözüm değildir,sadece yardım amaçlı şifa yollayacağım :)

İsminizi özel mesajla yollayabilirsiniz,belki daha iyi olur ama farketmez gibi geliyor bana :)

Siz bilirsiniz...

Umarım iyileşirsiniz

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

saol hexagram açtığın konularla bize gerçekten yol gösterici oluyorsun

bende konuyu yeni farkettim bi önerim olcak her cuma gerçekten gönüllü olan üyelerle saat on gibi seninle aynı saatte tüm evrene iyi enerji yollasak uygun olmaz mı bu sadece bi öneri altını çiziyorum..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
saol hexagram açtığın konularla bize gerçekten yol gösterici oluyorsun

bende konuyu yeni farkettim bi önerim olcak her cuma gerçekten gönüllü olan üyelerle saat on gibi seninle aynı saatte tüm evrene iyi enerji yollasak uygun olmaz mı bu sadece bi öneri altını çiziyorum..

 

Olur tabi :)

Yollamak isteyenler de başlığa yazabilir,ne kadar çok kişi yollarsa ve aynı anda bunu yaparsa o kadar etkili olur :)

Önerin için sağol..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...