Jump to content

“Adında 11 harf olan 11, Cumhurbaşkanı döneminde yaşanacak olan Büyük Sarsıntı"


cimejes

Önerilen Mesajlar

Değerli Okurlar,

 

Gezi Olayları’nın başlangıcından itibaren Sn Altındal’a en çok sorulan sorulardan birisi “Adında 11 harf olan 11, Cumhurbaşkanı döneminde yaşanacak olan Büyük Sarsıntı, bu Gezi Olayları mı?” İdi.Sn Altındal bu konuda aşağıdaki metni iletti. Bilgilerinize.

 

Sn Altındal’ın Yanıtı:

 

Bu olaya 3 başlık altında cevap vereceğim.

 

a) Kehanetler Kitabı 2005’de yayınlandı. Benim sözkonusu Kehaneti Radyo, Tv ve Basında dile getirişim ise 2004 sonundan itibarendir. Yani, “Adında 11 harf olan kişi Türkiye’nin 11. Cumhurbaşkanı olacak ve onun döneminde Türkiye çok BÜYÜK BİR SARSINTI geçirecek” şeklindeki Kehaneti açıklayışım adında 11 harf olan Abdullah Gül’ün Cumhurbaşkanı olmasından çok öncedir. O sırada adı bile yoktu.

b) Kehanet’te sözü edilen BÜYÜK SARSINTI, Gezi Olayları DEĞİLDİR.

c) Türkiye esas BÜYÜK SARSINTIYI geçirmeye 10 Nisan 2014 tarihinden itibaren başlayacaktır. Bu tarihi çok önceden belirlemiş olanlar ÜSTAD KABBALİSTLER’dir, BEN DEĞİLİM!

 

Ben sadece önceden uyarabilmek amacıyla bu bilgiyi aktarıyorum. Kabbalistlere göre 10 Nisan 2014’den itibaren öncellikle Türkiye sonra da Türkiye’den yayılarak bölge çok SIRADIŞI, ŞEYTANİ OLAYLARA tanık olacaktır. Bu Kehanetin sorumlusu BEN değilim, Ona göre!

 

AYRICA EK:

 

Ben aynı zamanda CEDS Türkiye (Centre d’Etudes Diplomatiques et Stratégiques) Onursal Başkanıyım. Ve CEDS-TR, Gezi Olaylarıyla ilgili İngilizce, Fransızca ve Türkçe bir ANALİZİ 15 Haziran’da yurtiçi ve yurtdışındaki tüm aidatlı üyelerine (confidential) iletmiştir. Bunun dışında başka bir Analiz yayınlanmayacaktır.

 

Sevgiler, selamlar ve sağlıklı günler dilerim.

 

Aytunç Altındal

 

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu konuyu ben açacaktım ama üşendim doğrusu, gerçeklik payı var. Bu bizanslı tarihçinin yazdığı kehanetlerin hepsi nasılsa tutmuş. Son halka Türk imparatorluğunun yıkışı, bir bu kaldı. O da iç karışıklar sonucu olacak deniyor. Bakıldığında günümüz devletini yöneten 2 gücün çekişmesi var. Ve Bunlar Şeytani insanlar iki gücünde tekbir amacı var daha fazla para. 11 ve 9 şeytanın sayısıdır. Bu ülke yok olacak ise bunlar yüzündendir. Ne yazık ki bizden pek kimse kalmadı. Bu şerre karşı koymaya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rahmetli Altındalın katıldığı programları zevkle izler, anlattığı şeyleri merakla dinlerdim eyv.

Fakat üzülerek söylüyorum ki bazen seviyeyi yükselttiğinde uçuşa geçerdi...

 

Zaten iddia da kendisinin değilmiş gerçi...

Ben kabalistlere kesinlikle itibar etmiyorum.

42 gün öncesinden buraya yazıyorum 10 nisan da hiç bir şey olmayacak.

 

Milletimizde Devletimizde (yönetenlerden bahsetmiyorum) güçlüdür.

Ülkeye bir şey olmayacak rahat olun :)

Akp sadece 10 puan gerileyip %38-39 çizgisine gerileyecek.

Büyükşehirlerden sadece 1sini kaybedecek.

Benim tahminim Ankarayı kaybedecek, İstanbulda kıl payı kazanacak.

Velhasıl ülkenin bir yere gittiği yok, yıkıldığı da yok, eski tas eski hamam misali...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Dünyaya Teslim Olan İnsanın Karakteristik Durumu

   Sorunu ortaya koymadan, sorunun çözülmesi çok zordur. Gelin şimdi sorunu maddeler halinde bir gözden geçirelim: 1.Duygularının  esiridir. 2.Kalıplar içinde sıkışıp kalmıştır. 3.Gurur-kibir içindedir. 4.Dünya ile özdeşleşmiştir. 5.Gerçek bilgiden uzak, sadece kulaktan dolma bazı dinsel bilgileri ve terkedemedikleri kendisine sürekli olarak engel olmaktadır. 6.Bireysellik içindedir. Dilinden "ben" sözcüğü düşmemektedir. 7.Aç gözlüdür. 8.İç güdüsel yaşar.

   , Yer: Witchcraft

  • Bu Taş Hakkında Bilgisi Olan Var mı?

   Merhabalar öncelikle, Aşağıda paylaştığım fotoğraftaki taş orman benzeri bir yerde bulundu. Ufalanabiliyor biraz kuvvet uyguladığımda ve fotoğraftakinden daha parlak. Çok ilgimi çekti fakat ne olduğu hakkında bir bilgim yok. Bu konu hakkında bir fikri olan var mı acaba?  

   , Yer: Bioenerji

  • Hoca , medyum Lazım.Tanıdığı olan var mı.?

   Herkese merhabalar. Arkadaşlar direk konuya gireyim.Bana büyü yapabilen , yapılanı bozabilen , dolandırıcı üçkağıtçı olmayan hakikatli bir hoca lazım....Tanıdığı bildiği olan varsa iletişim bilgilerini atarsa sevinirim.Sizlerden sadece ricam şu : ne yapacaksın , ne için arıyorsun , şudur budur sormayın lütfen.Tanıdığı bildiği olan hocanın iletişim bilgilerini özelden mesaj olarak atarabilirse çok sevinirim.Herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

   , Yer: Kabala

  • BİRİSİNİN BANA KARŞI OLAN SİNİRİNİ GEÇİRMEK

   Yani başlıkta yazıyor ama bana sinirli olan kişiye dokunma imkanım yok Üzerinde enerjim var hala seviyor sadece içindeki nefreti, kini ve siniri yatıştırmam için gerekli olan bir büyü lazim

   , Yer: Witchcraft

  • Anneme musallat olan varlık

   Öncelikle merhaba, bu konuda bir bilgim yok, yıllarca hep uzak durmaya da çalıştım hatta ama ailenizden birinin başına gelince duramuyorsunuz.  Öncelikle, özellikle bu bir haftadır çok kötü annem, bundan önce de kötüydü, yakın bir dönemde çok büyük travmalar yaşadık. Kendisinin durumundan bahsetmem gerekirse; Sürekli yorgun, ve sancılı. Tek başına kalamıyor, sesler duyduğunu söylüyor, banyo yapamıyor, başından aşağı su döktüğümüzde nefesi kesiliyor hemen elleriyle sımsıkı bana tutunuyo

   , Yer: Paranormal Varlıklar

×
×
 • Yeni Oluştur...