Jump to content

İnternet Sansür yasası meclisten geçti.Sizin tepkiniz ne?


Godwine

Önerilen Mesajlar

Meclisten geçmiş sansür yasası.Artık her siteden her türlü hesaplarımıza bile müdahele edilebilecek.Tarayıcıyı açtıktan kapatana kadar yaptığınız her şey kayıt edilecek.Aynı şekilde mesajlaşma programları gibi şeyler de her türlü mesajlaşmalar da kayıt edilecek.

 

Kaynak: Sansür yasası meclisten geçti

 

Sizin düşünceleriniz ne bu konuda? Çok üstümüze geliniyor açıkçası..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cumhurbaşkanının onaylaması gerek.Cumhurbaşkanı onayladığı zaman,meclisin onayladığı saatten itibaren geçmiş kayıtları almak isteyecekler şirketlerden.Şirketler elimizde yok,kayıtlı tutmadık diyebilir ama demeyebilir de.Öyle duydum ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok saçma,özel hayat ve gizliliği diye birşey kalmadı ülemizde.Hoş zaten cumhurbaşkanı ve başbakanın yargılanmadığı bir ülkede kimseye söz edemiyoruz.Git gide haklarımız elimizden alınıyor ve koskoca bir ülke uyuyor daha ne diyebilirim ki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili gnoxis'imizin cadıları/paganları/wiccanları bir araya gelip şu meclisi başbakanı falan topluca bi büyüleyip lanetleseler falan da rahatlasak yani :rofl: :rofl: İşin şakası bir yana özel hayatın, kişisel ve kişiler arası mahremiyetin bu kadar irdelenmesi gerçekten çok fazla bence. Oldu olacak bütün evlere dinleme cihazı çatılara da keskin nişancı koyulsun, evlerinde yasak şeyler konuştuğu tespit edilenleri indirsin keskin nişancılar :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...