Jump to content

Musallat olabilir mi ?


Koplanti

Önerilen Mesajlar

Herkese merhaba.1 yıla yakın süredir değişik olaylar yaşıyorum.Bir kaçını sizinle paylaşmak istedim.

 

Bir gün annemlerin odasından makas aldım.saçımda lastik toka vardı.Kestim makası yerine bıraktım.5 dk sonra annem çağırdı gittim yanına yastığını gösterdi yastığın üzerinde kesik saçım vardı ve baya fazlaydı sanki özenle yerleştirilmiş gibiydi.

 

Bir gece annemle yatıyorduk karanlıktı her yer.Dolabın kapağı açıktı.Siyah bir şey sürekli üzerime gelmeye çalıştı.Bende sürekli dualar okudum.Hep dolaptan iniyordu ama sanki onu tutan şeyler varmış gibi yanıma gelemiyordu.Bütün gece onu izledim hiç gitmedi.

 

Daha bir sürü olay var.Bazen siyah şeyler geçiyor gözümün önünden ve her zaman arkamdan biri geliyormuş gibi hissediyorum.Daha önce arkadaşımın gittiği bir büyücü cinlerin benimle uğraştığını söylemiş.Sizce öyle bir şey varmıdır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açıkçası benim başıma böyle bir şey gelse konuyu danışacağım yer burası olmazdı. Zaten büyük ihtimal psikolojiktir. İnsanlar en kötü ihtimali hep kendilerinde görüyor, öyle düşünmeyin. Psikolojik olabilir, göz rahatsızlığınız dahi olabilir. Ya doktora gitmelisiniz ya da olmuyormuş gibi davranmalısınız. Bazen düşünmekten çok düşünmemek daha çok yardımcı olabiliyor insana. Ben garip durumlarda neden o kadar insan içinde bana olsun ki diyerek kurtulurum genelde. Eğer illa musallat derseniz gidin bir hocaya görünün. Yinede benim görüşüm bir süre daha durumu gözlemleyip doktora gitmeniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kendinizce ' açıklanamaz/ tuhaf ' olarak nitelendirdiğiniz olaylar bir başkası için son derece 'doğal' yada 'sebepli ' olabilir .

Yaşanılan olaylara paranormal diyebilmemiz için öncelikle sizin bu konu hakkında fikrinizin olması gerek , ki biz de o yönde kurgulayalım sonuçları.

Şimdi 'bence yada bizce' diye başlayacağımız cümleler sizi tatmin etmeyecek . O yüzden iki seçeneğiniz var . Ya boşver der geçersiniz ya da üzerine gider daha fazla ayrıntı ararsınız ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bazı şeyler olabilir ama gelip geçici şeyler hiçbirş şeyin seninle uğraştığını zannetmem kimden korkmalısın biliyor musun büyücüye giden arkadaşından;) arkadaşından uzak dur 1. si tekin değil büyüyle uğraşan insanlar çevrelerine sıkıntı lı enerji yayarlar 2. si senin huzurunu kaçırmış şüpheye düşürmüş..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Durumun bence bilinçaltının sana oynadığı oyunlardan kaynaklı olabilir.Tabi durumu sonuca kavuşturabilecek tek kişi, olayı yaşayan kişi olarak sensin.Bence korkularının üstüne gitmeli, olayları paranormal olarak algılamak yerine son derece doğalmış gibi karşılık ver mesela gece izlediğin şey için kalkıp bakmanı önerirdim çünkü bir şey olamadığını görmek seni rahatlatırdı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...