Jump to content

Benim ilk bilinçsiz astralim ve esenin kendini tavandan görmesi...


darqrose

Önerilen Mesajlar

Forumda rüyadan astrale geçmeyle ilgili paylaşımlar var ama bunun mümkünlüğünü yaşadım zihnimin bir özelliği vardır kötü olayları yaşanmamış gibi yada çok eskide kalmış gibi gömer. Bunuda şuan hatırlamayacağım kadar geriye atmış ama önemli detaylar hala aklımda rüyadan uyanıyorum odanın içindeyim odaya azda olsa ışık girmesi lazım ama heralde astralde farklı oluyor ışık bir maddedir bende madde boyutunda değilim diye düşünüyorum. Herşey biraz bulanık uyuyan bi ben olduğum için dışsesleri dinliyorum uyanmak için yatağa giriyorum bedenimin yatış pozisyonunu algılıyorum oracıkta dönüyorum neden uyanamadım diyorum hani isteyince hemen uyanıyorduk diye düşünüyorum. Bi iki dönüyorum kendimi düşünüyorum ve ellerimi ayaklarımı hissediyorum birkaç saniye sonrada tamamen uyanmış oldum.

Esen anlattı bu konularda hiç bilgisi yok ve o bana bunu anlatınca deli gibi Esen astrale çıkmışsın!! diye çoşkulu bi cümle ettim. Sonra anlattım ne olduğunu. Çocuklar ders çalışırlarken biraz kestirmek istemiş. Sonra kendini yatakta görmüş iki adamda başında dikiliyormuş dehşetle onları izlemiş adamın birinin eli onun başındaymış. Sonra adamlar çocukların yanına gitmişler sonra annelik iç güdüsü ile adamlara saldırmaya çalışmış ve uyanmış. Ve bu olayı iki kere yaşadığını söylüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

size ve benzer soruyu soran diğer arkadaşlara buradan cevap vereyim .Birebir anlatabildiğiniz küçük ayrıntıları çok net hatırlayabildiğiniz deneyimlerin hiç biri ASTRAL PROJEKSİYON değil .

Daha çıkış aşamasını zorla gerçekleştirip çıkmadan kasılan yada 1 saniyeliğine çıkıp tekrar maddesel boyuta dönen ( ki sebeplerini yazmaktan ben yoruldum ) kişilerin astral deneyimde kendi kendilerine sorular sorması cevaplaması vs imkansız .. bu yüzden yaşadığınız deneyim de ne yazık ki astral değil .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...