Jump to content

bir ay önce rüyamda gördüm ve 3 gün önce trafik kazası geçirdi


darqrose

Önerilen Mesajlar

Bunu yapınca olan olaylardan namelenen biri gibi oluyorum ama inanın başka kimseye birşey söylemedim felaket tellalı yada ucube gibi gözükmek istemiyorum ki insanlara aaa ben onun öleceğini biliyordum da denilmez zaten... psişik bir yakınım insanların öleceklerini görür ve cenazede ben biliyordum zaten der o ortamda bundan daha fazla rahatsız edici hiçbirşey olamaz ki bunu yaptığı zaman ben bile korkuyorum ondan insanlarda benden korksunlar istemem.

Neyse eniştem vefat ettiğinde onu evde hissetmiştim 1 saniyeliğine bile olsa insanın içinden bir varlığın geçmesi hissi pek tarif edilcek bir olay değildir ama tam olarak buydu babam aramadan önce rüyamda birşeyler görmüştüm telefon çalıncada aa birimi öldü acaba diye açmıştım. Babam eniştemin haberini vermişti.

Geçen ay bir aile ferdimin çok hasta olduğunu ve bütün bir sülalenin köyün gölcükte babanemin evinde toplandığını gördüm kızı severim bunlar tam yobaz insanlar kendileri gibi olmayanı pek sevmezler o yüzden fazla tanımam ama çocukluğum onlarla geçti. Kızcağız çok hasta herkes ölse kurtulsa gibilerinden konuşurken kız ölüyor ve soruyorum ne oldu hastaneye gidebildimi niye herkes ağlıyor? -O artık yerini buldu huzura kavuştu .. diyorlar

Rüyamda o kadar ağlamışımki kalktığımda hala rüyanın etkisindeyim acaba birşeymi oldu Şifaya diyorum. Geçen bir ayda bu rüyayı unutmadım. 6 ocak akşamı babam beni aradı amcamın kızının kızı vardıya dedi

şifamı dedim ,, yok o değil dedi,, diğeri otuzlu yaşlarda bekar olan dedi adını bile zor hatırladım birkaç kere görmüştüm sadece. Babam kzın gölcüğe gezmeye gittiğini araba çarpması sonucu vefat ettiğini söyledi.

İnternetten baktım üzüldüm cenazede onlarca akrabam olmasına rağmen sadece şifayı gördüm mutfakta çocuklarımızla ilgileniyorduk ,,,Herzamanki gibi pek konuşmadık ,,Ama cenazede birşey dikkatimi çekti bağırıp çağıran kimse yoktu bu bana şunu düşündürdü herkes onun daha iyi biyere gittiğinin farkındaydı ve onun için seviniyor bile olabilirler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...