Jump to content

Eğer bir öğrenciyseniz Hipnoz ile yapabilecekleriniz


enesrko

Önerilen Mesajlar

beyler düşünün ya çok başarısızsınız ama dünyanın en iyi hipnozcususunuz. sınav notu notu 100 takdir başbakan olurum la ben :D tüm türkiyeyi hipnozlarım abi düşünmek bile çok iyi buraya açayım dedim

hani burdan başka pek yer bilmediğimden adminler konunun yerini değiştirebilir şimdi gel gelelim asıl konuya sen hocayı hipnozz etseydin neler yapardın?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben sübliminal mesajı okuduğum da çok etkilenmiştim (bilinçaltına yerleştirilen özel bir mesaj ister istemez sana verilen mesaja uyarsın) yazılı kağıtlarına falan hep minik harflerle bana 100 ver yazardım şimdiye kadar hiç işe yaramadı :confused: ama sübliminal mesaj da hipnoz sayılır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hava civa onlar,bizim Türk hocalar olayı bir çakarsa hayattan soğursun.Birde hipnoz için deneğin izninin olması şarttı yanlış hatırlamıyorsam.Ha bu arada ben hipnoz etsem ne yaparım? Vıdı vıdı sürekli konuşan tiplere 0 verdirir,iyi çocukların hakkını yememesini sağlarım.Hiç bir şey kötüye kullanılmamalı fikrimce o yüzden adalet ve iyinin yanındayım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Naziler hipnozun bir üstü beyin yıkama kitlesel kontrolü biliyordu. Kavgam ı okumanı tavsiye ederim. Vietnam savaşı ve Japon askerlerinin beyin yıkama sonrası durumu hakkında antropolojik. Bir tez hazırlamıştım onu da tezimin sonucunda burada paylaşacagım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...