Jump to content

Mars'tan Gelen Çocuk İndigo'nun Kehanetleri


psychick

Önerilen Mesajlar

Boriska, Mars'tan gelen İndigo oğlan, 2009'da çok büyük felaketler olacağını kehanet ediyor Oğlan, geçmiş yaşamında yedi metre boyunda Marslı bir varlık olduğunu söylüyor

 

Rusya'nın Volgograd bölgesinde, Volzhsky kasabasında olağandışı bir oğlan bebeği doğdu. Annesi Nadezhda Kipriyanovich oğlunu güzel bir sabah doğurdu. "O kadar hızlı bir doğum oldu ki, herhangi bir ağrı hissetmedim. Bana bebeği gösterdikleri zaman, oğlan bana yetişkin birinin bakışları ile bakıyordu. Bir çocuk doktoru olarak yeni doğan bebeklerin herhangi bir şeye bakmak için konsantre olamadıklarını biliyorum. Ancak, küçük bebeğim bana büyük kahverengi gözleri ile bakıyordu. Bunları bir kenara bırakırsak, tüm diğer çocuklar gibi olağan küçük bir bebekti" diyor annesi.

 

Anne ve oğlu hastaneden eve döndükleri zaman, kadın küçük oğlu ile ilgili çok tuhaf şeyler fark etmeye başladı. Annesinin Boris adını verdiği oğlan ağlamıyordu ve hastalıklara yakalanmıyordu. Tüm diğer çocuklar gibi büyüyordu, ama sekizinci ayında bütün cümleleri söylemeye başladı. Anne babası çocuğa model parçalar verdi ve oğlan bunlardan geometrik doğru figürler yapmaya başladı, farklı parçaları kesin doğrulukla bir araya getiriyordu. "Ona yabancılar gibi geldiğimiz konusunda çok tuhaf hissediyordum, temas kurmaya çalışıyordu" diyor oğlanın annesi.

 

Boris veya Boriska, anne babası onu sevgiyle çağırdıkları zaman, ikisine dönüp resimler çizmeye başlıyordu, bunlar önce soyut görünüyordu: mavi ve mor renklerin karışımı idi. Psikologlar resimleri inceledikleri zaman, oğlanın muhtemelen insanların auralarını çizmeye çalıştığını söylediler. Boris anne babasına Evreni anlatmaya başladığında üç yaşında bile değildi.

 

"Güneş sisteminin tüm gezegenlerinin isimlerini söyleyebiliyordu, uydularının isimlerini bile. Bana galaksilerin sayılarını ve isimlerini anlatıyordu. Önce bunun çok korkutucu buluyordum, ama sonra bu isimlerin gerçekten var olup olmadığını kontrol etmeye karar verdim. Astronomi ile ilgili bazı kitaplar aldım ve oğlumun bu bilim ile ilgili bu kadar çok şey bildiğini görmem beni şok etti" dedi Nadezhda.

 

Bebek - astronom ile ilgili dedikodular kasabada ışık hızından hızlı yayılmaya başladı. Oğlan bölgenin ünlüsü oldu: insanlar çocuk ile ilgili çok meraklı idiler, herkes onun nasıl bu kadar çok şey bilebildiğini öğrenmek istiyordu. Boriska dünya dışı uygarlıklardan gelen ziyaretçilerini, üç metre boyundaki insanların kadim ırkının varlığını, gelecek iklim ve küresel değişimleri anlatmaya istekliydi. Herkes küçük oğlanı büyük ilgiyle dinliyordu, ama insanlar bu hikayelere inanmıyorlardı.

 

Anne baba güvende olmak için çocuklarını vaftiz etmeye karar verdiler: bebeklerinde yanlış bir şey olduğunu düşünmeye başlamışlardı. Hemen ardından Boriska insanlara onların günahlarını anlatmaya başladı. Sokakta bir delikanlı ile karşılaşınca, hap kullanmayı bırakmasını söylüyordu; yetişkin adamlara eşlerini aldatmalarını bırakmalarını söylüyordu, vs. Küçük kahin insanları gelmekte olan sıkıntılar ve hastalıklara karşı uyarıyordu, bunlar oğlanın anne babası için olumsuz bir şöhret yaratıyordu.

Nadezhda daha sonra oğlunun ciddi felaketlerden hemen önce kötü hissettiğini fark etti. "Kursk denizatlısı battığı zaman, her yeri ağrıyordu. Beslan'daki rehine krizi sırasında ıstırap çekti, o korkunç saldırı günlerinde okula gitmeyi reddetti."

 

Beslan krizi sırasındaki hislerini sorduğu zaman, Boris içinin yandığını söyledi: "Sanki içimde bir ateş yanıyordu. Beslan'daki hikayenin korkunç bir son ile biteceğini biliyordum" dedi oğlan.

 

Oğlan Rusya'nın geleceği ile ilgili oldukça iyimser: "Ülkedeki durum gittikçe düzelecek. Ancak, Dünya gezegeni iki çok tehlikeli yılı deneyimleyecek - 2009 ve 2013. Bu felaketler su ile ilişkili olacak" dedi Boriska.

 

Boriska o yılın yazında Rus bilim adamlarının dikkatini çekti. Rus Bilimler Akademisi'nin Dünya Manyetizmi ve Radyo - dalgaları Enstitüsünün uzmanları oğlanın aurasının fotoğrafını çektiler, aurasının olağanüstü güçlü olduğu ortaya çıktı.

 

Profesör Vladislav Lugovenko "Turuncu spektrograma sahip, bu onun güçlü zekaya sahip neşeli bir kişi olduğu anlamıan geliyor" dedi. "İnsan beyninin iki temel hafıza tipine sahip olduğu ile ilgili bir teori var: çalışma ve uzaktan hafıza. İnsan beyninin en dikkate değer yeteneklerinden biri deneyim, duygular ve düşünceler ile ilgili hem içten hem de dıştan bilgi saklama yeteneğidir, Evrenin tek bilgisel uzayı. O alandan bilgi çekebilen bazı eşsiz bireyler var. Benim fikrime göre, her insan varlığı enerji kanalları vasıtası ile uzayla bağlantılıdır."

 

Lugovenko'ya göre, bu prosedürü çok kolaylaştıran özel cihazların yardımı ile insanların duyular dışı niteliklerini ölçmek mümkündür. Tüm dünyadaki modern bilim adamları fenomen çocukların gizem perdesini kaldırmak için geniş araştırmalar yapıyorlar. Son yirmi yılda dünyanın tüm yerleşim olan kıtalarında eşsiz niteliklere sahip olan insanlar doğdu. bilim adamları böyle çocuklara "indigo çocuklar" diyor.

 

Vladislav Lugovenko "Boriska bunlardan biri. Görünüşe göre, indigo çocukların dünyamızı değiştirme özel misyonları var. Onlardan çoğu değiştirilmiş DNA spirallerine sahip, bu onlara inanılmaz güçlü bağışıklık sistemi sağlıyor, AIDS'i bile yenebiliyorlar. Böyle çocukları Çin, Hindistan, Vietnam'da gördüm. Uygarlığımızın geleceğini değiştireceklerinden eminim." dedi.

 

Dünyanın öncü uzay birimleri Mars gezegeninde yaşam izleri bulmaya çalışırken, sekiz - yaşındaki Boriska anne babasına ve arkadaşlarına Mars uygarlığı ile ilgili bildiği her şeyi anlatıyor. Boriska geçmiş yaşamını hatirlıyor. Uzmanlar gerçekte bilemeyeceği bilgilere sahip olduğunu söylüyorlar. Bir Rus gazeteci son zamanlarda eşsiz bilgisi ve deneyim ile ilgili oğlan ile konuştu.

 

- Boriska, buradaki insanların söylediği gibi gerçekten Mars'ta yaşadın mı?

- Evet, yaşadım, bu doğru. O zamanı hatırlıyorum, 14 veya 15 yaşında idim. Marslılar her zaman savaşıyorlardı, sık sık arkadaşımla birlikte hava baskınlarına katılmak zorunda kalıyordum. Zamanda yolculuk yapabiliyorduk ve yuvarlak uzay gemilerinde uçuyorduk, ama Dünya gezegenindeki yaşamı üçgen gemilerde gözlüyorduk. Mars uzay gemileri çok karmaşıktır. Katmanlıdır ve Evren boyunca uçabilir.

- Şu anda Mars'ta yaşam var mı?

- Evet, var, ama gezegen küresel bir felaket sonucu atmosferini yıllar önce kaybetti. Ama Marslı insanlar yeraltında hala yaşıyorlar. Karbonik gaz soluyorlar.

- Marslı insanlar nasıl görünüyorlar?

- Çok uzunlar, yedi metreden uzun. İnanılmaz niteliklere sahipler.

 

"Oğlumuzu ufolog, astronom ve tarihçiler dahil çeşitli bilim adamlarına gösterdiğimiz zaman, hepsi tüm bu hikayelerin uydurulmasının imkansız olduğunu kabul etti. Onun söylediği yabancı lisanlar ve bilimsel terimler genellikle bu veya o özel bilimi inceleyen uzmanlar tarafından kullanılıyor." Diyor Boriska'nın annesi.

Geleneksel tıp doktorları oğlanın olağandışı yeteneklerini kabul ediyorlar, şüphesiz onun geçmiş yaşamında Mars'ta yaşadığını söylemiyorlar.

 

 

:ermm::rolleyes::blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İNDİGO ÇOCUK

Atilla Geniş

Göster/ Gizle Bu yazıyı bir rus gazetesinin, ingilizce yayınlanan internet sitesinden nişanlım türkçeleştirmişti. A.G

 

 

Bazen bazı çocuklar büyüleyici hüner ve alışılmamış yeteneklerle doğarlar.

Boriska adında normal dışı bir çocuğun bir hikayesini anlatıyorumki bu çocuk Volgograd ülkesinin kuzeyini ziyaret eden üyelerden birisi.genellikle belirtilen yer Medvedetskaya grayada.

Hayal edebiliyormusun;gece herkes kamp ateşinin çevresinde oturuken 7 yaşlarında ufak bir çocuk birden dikkat çekti.Yukarı dönerek onlara marsdaki hayat,orada bulunanlar ve onların dünyaya uçuşları hakkında şeyler söylemek istedi.Tanıklardan biri paylaştı,sessizlik devam etti.İnanılmazdı.

Kocaman gözlü ufak çocuk Martion uygarlığı hakkında görkemli bir hikaye, mega sehirler,onların uzay gemileri ve farklı gezegenlere yapılan uçuşlar,mükemmel ülke Lemuria,Marsdan indiğinden beri bildiği detaylarla ilgili olarak hayat ve ordaki arkadasları hakkında konuşuyordu.

Gecenin sisi çevreyi kaplamıştı ve engin koyu gökyüzü,sayısız ufak parlak yıldızların altında bir sırrı gizliyordu.Hikayesi birbuçuk saatte son buldu.Biri anlatımı kaydedecek kadar uyanık davrandı.

Birçok kişi iki farklı nedenden dolayı şaşkına döndü.Birincisi;çocuk ender bulunacak bilgilere sahipti.Çocuğun zekası 7 yasındaki bir çocuğunkinden çok farklıydı.Her profesör Lemurya,Lemuryalılar ve onların yaşam detayları hakkında bu ifade şekline sahip değil.Okul kitaplarında bu ülkenin bilgilerini bulabilmek mümkün olmayacak.Modern bilim diğer varlıkların hakkında yeterince kanıta sahip olmamış.

İkincisi;biz hepimiz çocuğun doğal konuşmasından dolayı hayran olduk.Onun yaşındakilerin kullanabileceği stilden çok uzaktı.Dünyanın ve marsın geçmişindeki detaylar ve spesifik terminoloji bilgisi hepimizi hayran bıraktı.

Soruldu:Neden ilk bu yerde konuşmaya başladı?Belkide kamptaki birçok bilgili ve açık bilinçli insanların atmosferinden etkilendi diye devam edildi.

Bunların hepsini uydurdu mu?

Arkadaşlarım şüpheli karşıladı.Bna göre çocuk geçmiş yasamından hafızasında kalanları paylasıyor.Onların bildiği herhangi bir hikayeyi böylesine saçmalamak mümkün değil.

Bugün,Borisin ailesi ile birlikteliğimizden ve çocuk hakkında daha iyi bilgi edindikten sonra;kamp atesinin cevresindeki konuşmaları daha iyi özümsedim.Volonski sehrinin Suburhan hastanesinde doğmuş.Ofis belgelerine göre doğum yeri:Volgograd ülkesinin Zhirnovsk kasabası olarak görülüyor.Doğum tarihi:11 ocak.1996(belki astrologlar için yardımcı bir bilgi olabilir.)

Ailesi mükemmel insanlar gibi görünüyor.Annesi Nadezha halk kliniğinde dermotolog.Volgograd Medical İnstituden 1991de mezun olmuş.Babası emekli memur.Çocuklarının içindeki sırrı biri belirttiğinde ikiside mutlu oluyor.Aynı zamanda çocuklarının gelişimine dikkat ediyor ve gözlemliyorlar.

Boriska doğduktan sonra şunu gördümki;o 15 gün içinde annesini başını dik tutarak çağırabiliyordu.İlk kelimesi"baba" olmuş ve kısa sürede konuşmuş.İlk cümlesini kurduğunda"çivi istiyorum"demiş;bu kısa cümleyi duvardaki çiviyi farkettiğinde söylemiş.En çok dikkati çeken;onun entellektuel yeteneğinin,fiziksel özelliğine baskın olması.

Bu yetenek kendi kendine nasıl gelişti?

Daha bir yasındayken ona mektupları vermeye basladım.(Nikiton sisteminde belirtilen) ve birbuçuk yasında geniş gazete yazılarını okuyabileceğini tahmin ettim.Renkleri ve tonları tanıması uzun süre almadı.2 yasında boyamaya basladı.2 yası bittiğinde onu çocukların bakıldığı merkeze götürdük.Öğretmenleri yetenekleri,düşüncelerindeki farklılıklar karsısında şaşkın kaldı.Çocuk ayrıcalıklı hafızası ve yeni bilgileri almadaki inanılmaz yeteneğini geliştiriyordu.Bununla beraber ailesi şunun farkına vardıki;çocukları bilgileri herhengi bir yerden kendi yöntemleriyle elde etmeye basladı.

Hiçkimse,hiçbir zaman Nadya diye çağırılışını düşünmedi.Ama bazen o lotus pozisyonunda oturuyor ve bu konuşmalara başlıyordu.Mars,uzak uygarlıklar,gezegen sistemi hakkında konuşuyordu.Kulaklarımıza inanamıyorduk.Nasıl bir çocuk bilebilirdi bunu?Cosmos,dünyaların sonsuz hikayeleri ve gökler 2 yasından sonra onun için normal günlük konulardı.

Marsdaki hayatı konuşmaya basladığında gerçek şuki;gezegen hala yerindeydi ama güçlü ve yıkıcı felaketlerin neticesinde atmosferini kaybetmişti.Ve bugünlerde üzerinde yasayanlar toprak altındaki şehirlerde yaşamak zorunda kaldı.O,bu olayların arkasından dünyaya doğru uçtu.Öyle görünüyorki;Borska kendi uzay gemisini kullanıyordu.Bu Lemurya uygarlığı boyunca devam etti.Gözleri önünde ölen Lemuryalı arkadaşı vardı.

Büyük afet dünyadaki yerini almıştı.Gigantic şiddetli sular tarafından yok edildi Ve aniden ağır bir kaya yapıların üzerine düştü.Boriska dediki:"arkadasım oradaydı,onu kurtaramadım.Biz tekrar görüşeceğiz onunla bu hayatta."

Çocuk dün olmuş gibi Lemuryanın düşüşünün tam resmini gözünde canlandırdı.Kendi hatası olduğunu düşünerek;en iyi arkadasının ölümü onu kederlendirdi.

Birgün Ernst Muldashev tarafından yazılmış"nereden geliyoruz?"adlı kitabı annesinin çantasında gördü. Bu keşfin çocukta neden olduğu mutluluk ve büyülenmişlik görülmeye degerdi.O, sayfalar arasında saatlerce dolaşarak,Tibet fotoğraflarına ve Lemuryalıların kabataslak resimlerine baktı.Daha sonrada Lemuryalıların yüksek zekaları hakkında konuşmaya başladı.

Fakat Lemuria varlığı bundan 800.000 yıl önce bitti diye çocuğun ifadelerine tepki gösterdim.Lemuryalılar 9 metre boyundaydılar öyle değilmi?Bütün bunları nasıl hatırlayabilirsin?

-Hatırladım..diye tekrarladı.

Daha sonra çocuk,Muldashev tarafından yazılan diğer kitaptakileri hatırlamaya başladı.(Tanrının şehrinin araştırması.)Kitap başlıca eski mezarlar ve piramidler hakkındaydı.Borishka kesin olarak şunu ifade ettiki;insanlar bilgiyi-ilmi piramidlerin birinin altında bulacaklar.(Heops piramidi değil.)O piramid henüz daha keşfedilmedi.

Sphinx açıldığında hayat degişecek dedi. ve ekledi"büyük sphinx biryerde açılmaya basladı"fakat nerede olduğunu kesin olarak hatırlamıyor.

Çocuk aynı zamanda Maya uygarlığı hakkında büyük hırs ve istekle konuşuyordu.Çocuğa nazaran biz bu mükemmel uygarlık ve onların insanları hakkında çok az bilgiye sahibiz.

En enteresanı Boriska bugünlerde özel birinin dünyaya doğmasının zamanı geldiğini düşünüyordu.Gezegenlerin tekrar doğusu yaklaşıyordu.Yeni ilim mükemmel istek farklı dünya mantalitelerinin içinde olacak.

-Bu yetenekli çocuklar hakkında nasıl bilgi sahibisin ve bu neden oluyor?Haberin varmıki onlar"İndigo Çocuklar" diye çağırılıyorlar.

-Biliyorumki onlar doğmaya başladılar.Bununla birlikte sehrimde onlardan biriyle henüz karsılaşmadım.Belkide Yulsa Petrova adında bir kız olabilir.Bana inanan bu kız daha 1 yasında.Diğerleri basitca benim hikayelerime güldü.Dünyada birşeyler oluyor,neden bu çocuklar önemsenmiyor?Bunlar insanlara yardımcı olabilecekler.Kutuplar yer değiştirecek.Kıtalardan biriyle ilgili ilk büyük felaket 2009 yılında olacak.Diğer bir kıtanınki ise 2013 yılında.Bu daha harp edici olacak.

-Hayatının bu felaketler sonucunda sona ermesinden korkmuyormusun?

-Hayır korkmuyorum.Halihazırda marsdaki bu felaketlerde bulundum.Orada bizdeki gibi hala insanlar yaşıyor.Fakat nükleer savaştan sonra hersey yanıp yıkıldı.Bu insanlardan bazıları yaşamayı bildi.Bunlar yeni silahlar ve sığınaklar yaptılar.Kıtalar fazla büyük olmasada kıtalararası değişiklikler oldu.Martionlar gaz soluyorlar.Onlar bizim gezegenimize geldiklerinde hepsi pipoları ile duruyor ve duman içinde soluyorlardı.

Senin tercihin oksijen solumakmı?

-ilk önce sen bu vücut içindesin(yani o)oksijen solumak zorundasın.Bununla birlikte Martionlar bu havayı sevmez.Çünki yaşlanmaya sebep oluyor.Martionların hepsi gençtir ve 30-35 yas arasındadır.Bu tipteki Martion çocuklarının miktarı her sene çoğalmakta.

-Boris;neden bizim uzay istasyonlarımız marsa erişemeden kaza geçiriyor?

-Mars onları yok etmeye hedefli özel sinyaller gönderir.Bu istasyonlar zararlı radyasyonlar içerir.

Onun radyasyona dair bu bilgisi beni hayran bıraktı.Bu tamamen doğru.1988 yılında Volzhsky yerlisi olan ve duyumsal güçlere sahip Yuri Lushnichenko,sovyet liderleri ilk sovyet istasyonları Fobus1 ve fobus2 nin kaçınılmaz kazaları hakkında uyarmaya kalkıştı. O,aynı zamanda gezegenlerin yaydığı radyasyonların zararlı ve tehlkeli olduğunu belirtti.

ne yazıkki kimse ona inanmadı.

-Çok yönlü boyutlar hakkında ne biliyorsun?Şunu biliyormusunki;trajektörlere direk olarak uçmamalı fakat 3 boyutlu uzayın içinde manevra yapmalı..

Boriska birden ayagını yukarı cekti ve Ufo gerçekleri hakkında bildiklerini dökmeye başladı."biz kısa sürede havalanıp dünyaya indik"

Çocuk tebeşiri aldı ve yuvarlak objeyi tahtaya çizmeye basladı."O; 6 tabakadan olusuyor."dedi."%25en dış tabaka;dayanıklı metalden yapılmış,%30 ikinci tabaka lastiğe benzer bir maddeden yapılmış,3.tabakanın %30u bir önceki metali kapsıyor,son %4ise özel manyetik bir tabakadan oluşuyor"Eğer biz bu manyetik tabakayı enerji ile sarj edebilsek bu makinalar uzaydaki herhengi bir yere uçabilir.

-Boriskanın yerine getirecek özel bir misyonumu var?

Bu soruları onun kendisine ve ailesine arz ettim.

Babası,annesinin söyleyebileceklerini tahmin ettiğini söylüyor.Diyorki:Onun dünyanın geleceği hakkında birseyler bildiğini söylüyor ve bu bilgilerin gelecekte önemli bir yer tutacağını belirtiyor.

-Boris bunları nasıl bilebiliyorsun?

-Bunlar benim içimde.

-Boris insanlar neden hastalanır bize söylermisin?

-Hastalıklar insanların uygun sekilde birlikte yaşamayı beceremediklerinden dolayı geliyor.Kozmik yarını beklemek zorundasın.Biri gerekmedikçe insanların alınyazılarını yüzüne gözüne bulaştırmamalı.İnsanlar geçmişteki hatalarından dolayı acı çekmemeli ama daha önce bildirilmiş olanlarla temas halinde olmalı ve bu yükseklikteki gelişmeyi denemeli ve rüyaları keşfetmeye yönelmeli.(bunlar çocuğun kullandığı tam kelimelerdi.)

Sıcak kalpli ve daha fazla sempatik olmak zorundasın.Biri sana vurabilir;düşmanını kucakla;kendinden özür dile ve onun önünde diz çök.Biri senden nefret edebilir;bütün aşkınla bağlılıkla sev ve affını iste.Bunlar aşkın ve alçakgönüllülüğün kurallarıdır.Lemuryalıların neden öldüklerini biliyormusun?Onlar spirütalizmi geliştirmeyi beceremediler.Onlar kader yazgısının yolundan çıktılar.Böylece gezegenin bastan basa tümü yıkılıyor.Sihirli yol çıkmaz sokağı gösteriyor,Gerçek sihir aşktır.

-Bunları nasıl biliyorsun_

-Biliyorum;KAİLİS

-Sen ne dedin?

-Dedimki;MERHABA..Bu benim gezegenimin lisanı.

Ashtar_Sheran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında haber eski ama ilgimi çekti .....

 

Boriska, Mars'tan gelen İndigo oğlan, 2010 'da çok büyük felaketler olacağını kehanet ediyor. Oğlan, geçmiş yaşamında yedi metre boyunda Marslı bir varlık olduğunu söylüyor.

Rusya'nin Volgograd bölgesinde, Volzhsky kasabasinda olagandisi bir oglan bebegi doğdu. Annesi Nadezhda Kipriyanovich oglunu güzel bir sabah dogurdu. "O kadar hizli bir dogum oldu ki, herhangi bir ağrı hissetmedim. Bana bebegi gösterdikleri zaman, oglan bana yetiskin birinin bakislari ile bakiyordu.

Bir çocuk doktoru olarak yeni dogan bebeklerin herhangi bir seye bakmak için konsantre olamadiklarini biliyorum. Ancak, küçük bebegim bana büyük kahverengi gözleri ile bakiyordu. Bunlari bir kenara birakirsak, tüm diger çocuklar gibi olagan küçük bir bebekti" diyor annesi.

Anne ve oğlu hastaneden eve döndükleri zaman, kadın küçük oğlu ile ilgili çok tuhaf seyler fark etmeye basladi. Annesinin Boris adini verdigi oglan aglamiyordu ve hastaliklara yakalanmiyordu. Tüm diger çocuklar gibi büyüyordu, ama sekizinci ayinda bütün cümleleri söylemeye basladi. Anne babasi çocuga model parçalar verdi ve oglan bunlardan geometrik dogru figürler yapmaya basladi, farkli parçalari kesin dogrulukla bir araya getiriyordu. " Ona yabancılar gibi geldigimiz konusunda çok tuhaf hissediyordum, temas kurmaya çalisiyordu" diyor oğlanın annesi.

http://www.spiritualizm.com/sphaber/grafikler/marsli-boriska-1.jpg

Boris veya Boriska, anne babası onu sevgiyle çağırdıkları zaman, ikisine dönüp resimler çizmeye başliyordu, bunlar önce soyut görünüyordu: mavi ve mor renklerin karisimi idi. Psikologlar resimleri inceledikleri zaman, oglanin muhtemelen insanlarin auralarini çizmeye çalistigini söylediler. Boris anne babasina Evreni anlatmaya basladiginda üç yasinda bile degildi.

Güneş sisteminin tüm gezegenlerinin isimlerini söyleyebiliyordu, uydularinin isimlerini bile. Bana galaksilerin sayilarini ve isimlerini anlatiyordu. Önce bunun çok korkutucu buluyordum, ama sonra bu isimlerin gerçekten var olup olmadigini kontrol etmeye karar verdim. Astronomi ile ilgili bazi kitaplar aldim ve oglumun bu bilim ile ilgili bu kadar çok sey bildigini görmem beni sok etti" dedi Nadezhda.

Bebek - astronom ile ilgili dedikodular kasabada isik hizindan hizli yayilmaya basladi. Oglan bölgenin ünlüsü oldu: insanlar çocuk ile ilgili çok merakli idiler, herkes onun nasil bu kadar çok sey bilebildigini ögrenmek istiyordu. Boriska dünya disi uygarliklardan gelen ziyaretçilerini, üç metre boyundaki insanlarin kadim irkinin varligini, gelecek iklim ve küresel degisimleri anlatmaya istekliydi. Herkes küçük oglani büyük ilgiyle dinliyordu, ama insanlar bu hikayelere inanmiyorlardi.

Anne baba güvende olmak için çocuklarini vaftiz etmeye karar verdiler: bebeklerinde yanlis bir şey oldugunu düsünmeye başlamışlardı. Hemen ardindan Boriska insanlara onlarin günahlarini anlatmaya basladi. Sokakta bir delikanli ile karsilasinca, hap kullanmayi birakmasini söylüyordu; yetiskin adamlara eslerini aldatmalarini birakmalarini söylüyordu, vs. Küçük kahin insanlari gelmekte olan sikintilar ve hastaliklara karsi uyariyordu, bunlar oglanin anne babasi için olumsuz bir söhret yaratiyordu.

Nadezhda daha sonra oglunun ciddi felaketlerden hemen önce kötü hissettigini fark etti. "Kursk denizatlisi battigi zaman, her yeri agriyordu. Beslan'daki rehine krizi sirasinda istirap çekti, o korkunç saldiri günlerinde okula gitmeyi reddetti."

Beslan krizi sirasindaki hislerini sordugu zaman, Boris içinin yandigini söyledi: "Sanki içimde bir ates yaniyordu. Beslan'daki hikayenin korkunç bir son ile bitecegini biliyordum" dedi oglan.

Oğlan Rusya'nın geleceği ile ilgili oldukça iyimser: "Ülkedeki durum gittikçe düzelecek. Ancak, Dünya gezegeni iki çok tehlikeli yili deneyimleyecek - 2010 ve 2013. Bu felaketler su ile iliskili olacak" dedi Boriska.

Boriska o yilin yazinda Rus bilim adamlarinin dikkatini çekti. Rus Bilimler Akademisi'nin Dünya Manyetizmi ve Radyo - dalgalari Enstitüsünün uzmanlari oglanin aurasinin fotografini çektiler, aurasinin olaganüstü güçlü oldugu ortaya çikti.

Profesör Vladislav Lugovenko "Turuncu spektrograma sahip, bu onun güçlü zekaya sahip neseli bir kisi oldugu anlamian geliyor" dedi. "Insan beyninin iki temel hafiza tipine sahip oldugu ile ilgili bir teori var: çalisma ve uzaktan hafiza. Insan beyninin en dikkate deger yeteneklerinden biri deneyim, duygular ve düsünceler ile ilgili hem içten hem de distan bilgi saklama yetenegidir, Evrenin tek bilgisel uzayi. O alandan bilgi çekebilen bazi essiz bireyler var. Benim fikrime göre, her insan varligi enerji kanallari vasitasi ile uzayla baglantilidir."

Lugovenko'ya göre, bu prosedürü çok kolaylastiran özel cihazlarin yardimi ile insanlarin duyular disi niteliklerini ölçmek mümkündür. Tüm dünyadaki modern bilim adamlari fenomen çocuklarin gizem perdesini kaldirmak için genis arastirmalar yapiyorlar. Son yirmi yilda dünyanin tüm yerlesim olan kitalarinda essiz niteliklere sahip olan insanlar dogdu. bilim adamlari böyle çocuklara "indigo çocuklar" diyor.

Vladislav Lugovenko "Boriska bunlardan biri. Görünüse göre, indigo çocuklarin dünyamizi degistirme özel misyonlari var. Onlardan çogu degistirilmis DNA spirallerine sahip, bu onlara inanilmaz güçlü bagisiklik sistemi sagliyor, AIDS'i bile yenebiliyorlar. Böyle çocuklari Çin, Hindistan, Vietnam'da gördüm. Uygarligimizin gelecegini degistireceklerinden eminim." dedi.

http://www.spiritualizm.com/sphaber/grafikler/marsli-boriska-2.jpg

Dünyanin öncü uzay birimleri Mars gezegeninde yasam izleri bulmaya çalisirken, sekiz - yasindaki Boriska anne babasina ve arkadaslarina Mars uygarligi ile ilgili bildigi her seyi anlatiyor. Boriska geçmis yasamini hatirliyor. Uzmanlar gerçekte bilemeyecegi bilgilere sahip oldugunu söylüyorlar.

Bir Rus gazeteci son zamanlarda essiz bilgisi ve deneyim ile ilgili oglan ile konuştu.

- Boriska, buradaki insanlarin söyledigi gibi gerçekten Mars'ta yasadin mi?

- Evet, yasadim, bu dogru. O zamani hatirliyorum, 14 veya 15 yasinda idim. Marslılar her zaman savaşıyorlardı, sık sık arkadaşımla birlikte hava baskınlarına katılmak zorunda kalıyordum. Zamanda yolculuk yapabiliyorduk ve yuvarlak uzay gemilerinde uçuyorduk, ama Dünya gezegenindeki yasami üçgen gemilerde gözlüyorduk. Mars uzay gemileri çok karmasiktir. Katmanlidir ve Evren boyunca uçabilir.

- Su anda Mars'ta yasam var mi?

- Evet, var, ama gezegen küresel bir felaket sonucu atmosferini yillar önce kaybetti. Ama Marsli insanlar yeraltinda hala yasiyorlar. Karbonik gaz soluyorlar.

- Marslı insanlar nasıl görünüyorlar?

- Çok uzunlar, yedi metreden uzun. İnanılmaz niteliklere sahipler.

Oglumuzu ufolog, astronom ve tarihçiler dahil çesitli bilim adamlarina gösterdigimiz zaman, hepsi tüm bu hikayelerin uydurulmasinin imkansiz oldugunu kabul etti. Onun söyledigi yabanci lisanlar ve bilimsel terimler genellikle bu veya o özel bilimi inceleyen uzmanlar tarafindan kullaniliyor." Diyor Boriska'nin annesi.

Geleneksel tıp doktorları oğlanın olagandışı yeteneklerini kabul ediyorlar, süphesiz onun geçmis yasaminda Mars'ta yasadigini söylemiyorlar.

Not: İndigo Çocuk Tanımı; Bir dizi yeni ve olagandisi psikolojik nitelik sergileyen ve genelde daha önce belgelenmemis davranis biçimi gösteren bir çocuktur. 1970'li yillarin sonunda dogmaya basladiklari için bugün birçogu yetiskindir.

İndigo kavrami hakkindaki inançlar, insan evriminin bir sonraki aşaması olmalarından, telepati ve telekinezi gibi paranormal yeteneklere sahip olmalarina; ölümcül hastalıklara karsi bağışıklık gelistirebilmelerinden, indigo rengi auraya sahip olmalarina; son derece empatik ve yaratici olmalarından, hiperaktivite ve dikkat eksikligi sendorumuyla etiketlenmelerine kadar çok genis bir alani kapsamaktadir. Zira Indigo evrimini kanitlayan bir bilimsel kesinlik henüz mevcut degildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herhangi bir kehanet öne sürüleceği zaman, ayrıntılarla verilmese bile, sadece kastedilenin ne olduğununun öngörülebileceği şekilde açıklanması yerine, çok üstünkörü ve neredeyse herşeye yorumlanabilecek şekilde yuvarlak ibarelerle belirtilmesi bu türden -asıllı da olsa- haberlere olan inanca darbe vuruyor. Ya da şöyle törpüleyeyim cümlemi: Konuya bakışımızdaki şüpheyi -gerçekliğine inanabilmeyi imkansız kılacak denli- artırıyor. ''Su ile ilgili bir felaket'' ibaresi çok yuvarlak bir başlık. Bir sel baskını, bir tsunami, bir yerde görülebilecek bir kuraklık, İstanbul'da olablecek 3 günlük bir su kesintisi veya hamam yangınında boğulup ölen kalabalık bir grubun haberi bile ''aha! Bak işte tuttu'' dememize neden olacaktır.

 

Bu yüzden kişisel alınmaması gerektiğini ısrarla belirterek söyleyebileceğim şey, bu türden vakaların varolduğuna inanmakla birlikte, içerisinde yuvarlak anlatımların olması bu haberleri fake klasörüne kaldırmama neden oluyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Verilen kehanetlerin bu kadar yuvarlak ve ayrıntısız olmasının bu tür haberlerin güvenilirliğine darbe vurduğu konusunda cyaxeres e katılıyorum, ancak indigo ve onlardan sonraki kristal çocukların varlığı, kapasiteleri ve yetenekleri konusunda karşı çıkabileceğim bir nokta yok. Kendi araştırmalarımdan öğrendiğim ve bu konularda bilgisi olan etrafımdaki kişilerden de duyduğum üzere ben de bir kristal çocuğum ve en iyi arkadaşlarım ya indigodur, ya kristaldir, ya da auraları güçlü ve temiz insanlardır hep :) Kendimi öne çıkarmaya ya da ayırmaya çalıştığım falan yok, hatta bunu yapmayı asla istemem çünkü çocukluğumdan beri hatta kendimi bildim bileli etrafımdaki herkesten farklı olmak bende büyük bir sıkıntı oldu, kendim de farklı birisi olduğum için hep farklı insanları aradım, gerçi sonunda böyle insanları buldum hep ama zor ve uzun arayışlarım oldu ve çok yalnız kaldım. Bu yüzden her ne kadar bu haberin bazı bölümlerine %100 gerçek gözüyle bakamasam da, bu çocuğun da etrafındaki herkesten farklı olduğu açıkça ortada, ve bunu her hissettiğinde içinde nasıl bir duygu oluştuğunu tahmin edebiliyorum, o yüzden yazı hoşuma gitti diyebilirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...