Jump to content

Bioenerji Enerji Fazlalığınız Var Mı ?


nazirella

Önerilen Mesajlar

Eğer kendinizde zaman zaman bazı rahatsızlıklar , hassasiyetler ve açıklayamadığınız bir takım durumlar yaşıyor iseniz, enerji fazlalığınız var olabilir.Bu fazlalığı bir şekilde toprağa veya sizden ayrı bir maddeye (duvar veya nesne de olabilir.) aktarmalısınız.

 

Dikkat ! Enerji fazlalığı derken vücudun ürettiği enerji kastedilmemektedir

 

Bu enerji fazlalığı herhangi canlı veya cansız varlıklardan kendi vücuduna çekmek şeklinde cereyan etmektedir.Yani enerjisi fazla olan insanlar aslında çevrelerinden enerji çeken insanlardır.Ve bir şekilde bu fazla enerjiyi dışarıya vermezlerse fiziksel veya ruhsal sorunlar yaşarlar.

 

1. Zaman zaman geceleri uyuyamama, uyurken ani bir şekilde elektrik çarpılması şeklinde uyanma.-Özellikle toplantı,düğün gibi kalabalık yerlere gidildiği günün gecelerinde-( Bu durumu bazen karabasanla karıştırabilirsiniz.Olay tamamen elektrik yüklenmesiyle alakalıdır. )

 

2. Kalabalık ortamlara girdiğinizde başlayan baş ağrıları,baş dönmesi, sıkılma, ya da yaşanan psişik fenomenler- karşıdaki kişinin düşüncesini anlama,duygusunu hissetme vb.- ( Bu durumlar fobi,kaygı ya da depresyonlaya da diger psikopatalojik durumlarla karıştırılmamalıdır.Kişilerde bu durumlar yoksa enerji çektiği düşünülebilir.)

 

3.Metro ,otobüs gibi toplu taşıma araçlarına bindiğinizde insanların tuhaf bir biçimde size dönen bakışları ya da genellikle karşınızda, yanınızda oturan kişinin uykusunun gelmesi uyumaya başlaması.( Bu durum manyetizmaya yatkınlığınız olduğunu gösterir. )

 

4.Enerji fazlalığını hissetmeniz. Yani enerji çekerken bir şekilde karıncalanma , ellerinizin ısınması.. Ya da hasta birisine okudugunuzda Yaratanın verdiği izinle iyileşmesi -ki bu basit bir baş dönmesi de olabilir.-

 

5.İnsanların genelde üzgün oldukları zamanlarda sizin yanınıza gelmek istemeleri.Sizden güç almaları…Diğer zamanlarda pek te fazla yanaşmamaları gene enerji fazlalığıyla alakalıdır.

 

6.Görsel durumlar.Geceleri zaman zaman hafif bir ışık görmeniz. ( Bunu normal düzeyde enerjiye sahip olanlar da görebilirler aslında.)

 

7.İnsanlardaki enerji düzeylerini hissedebilmeniz.Hatta ve hatta düşünsel ve ruhsal enerji kaynaklarını anlayabilmeniz.Kişiler hakkında tanışmadan belli bir doğru hükme varabilmeniz.

 

8. Enerji çekmeye açık bir bünyeye sahip olmanızdan ötürü hastalıkları kapmaya da meyilli olmanız.Bu durum basit bir gripten, ağır hastalıklara kadar değişen bir yelpazede seyreder.Hasta olanların yanında, hastalığı ilk alan kişiler siz olursunuz. Mikroplu ya da dezenfekte edilmemiş ortamlarda da keza öyledir. ( Örnegin ben kaplıcaya gitmiştim.Kaplıca suyu bizden önce temizlenmemiş.Gözüm iltihaplanıp şişmişti.Kimseye de birşey olmamıştı.Sanırım tüm mikrobu kendime çekmiştim. )

 

9.Elektrikli cihazlarla aranızın pek iyi olmaması.Gerçi burdaki elektriğin farklı bir elektrik (statik elektrik) oldugunu biliyoruz ama gene de biyonerjisi yüksek olan kişilerin ampul, pil vb. cihazların patlamalarına neden olmaları da az rastlanır bir durum değildir.Yani sahip olduğunuz fazla pozitif enerji de elektronik eşyaları etkiler.Ayrıca enerji çeken bünyeniz özellikle bilgisayar ve televizyon gibi aletlerdeki statik elektriği de yüklenmenize neden olabilmekte.Bu da gene çeşitli rahatsızlıklara sebebiyet verebilmektedir.

 

10. Hayvanlarla tuhaf bir iletişiminizin olduğunu düşünüyor olmanız.Bu durumda gene elektrik fazlalığınızın olma ihtimali vardır.Bazen yolda bir kedi veya köpekle gözgöze gelebilirsiniz.Uzun müddet bakışırsınız (düello yapacak düşman iki kişi gibi ) ve yolun ortasında geçip geçmeme konusunda anlık bir tereddüt yaşarsınız.Bazen de bu hayvancağızın tuhaf bir biçimde peşinizden geldiğini farkedersiniz.( Sizden enerji almak için.)

 

11.Ailenizde böyle kişilerin bulunması (-özellikle anne, babada- el almış, dua edip insanlara şifa dağıtan,insanları hissedebilen ya da hastalıklarını anlayabilen, dedeler veya geçmişten atalarınızın mensup oldukları alanda şifacılık varsa)

 

12.Nihayetinde bir biyoenerjistin üzerinizdeki enerji fazlalığını hissetmesi ve bunu size bildirmesi şeklinde sıralanabilir.

 

ENERJİ FAZLALIĞINIZ VARSA NELER YAPABİLİRSİNİZ

 

Enerji fazlalığında yapılabilecek iki şey vardır. Ya olumsuz enerji kaynaklardan uzaklaşmak veyahut ta enerjiyi çeken maddelerle temas etmektir.( Su, duvar, kum vb.)

 

Bunun için ;

 

1. Loş veya karanlık bir odada ayaklarınızın altına bir yastık koyarak ayaklarınızı duvara yaslayarak 15-20 dakika kadar sakin ve sessizce yatabilirsiniz.Fazla olan enerji duvara geçecektir.( Bu durumda eğer enerji fazlalığınızı daha kolay ve kısa zamanda atmak istiyorsanız düşünce olarak ta enerjinizi duvara akıttığınızı kendi kendinize telkin edebilirsiniz. )

2.Enerji de bir akım olduğuna göre bu akımı etkileyecek olan su gibi bir akıcıyı tercih edebilirsiniz.Su vücutta her yere gider.Ve hızlı bir sekilde yayılır. O nedenle bol su içmek fazla olan, sizi olumsuz etkileyen enerjilerden kurtulmak için birebirdir.

 

3. Yüzme enerji fazlaları olan insanların özellikle tercih etmesi gereken bir spordur. Çünkü yüzmede bütün vücut kasları çalışır. Ve haliyle bütün vücut hareket halinde oldugu için bedenden suya geçen enerji aktarımı çok hızlı gerçekleşir.Bu nedenle vücuttaki enerji akışının durağanlaştığı yaz aylarında özellikle suya girmek tercih edilebilir.

 

4. Günde belirli zaman aralıklarında ellerinizi, yüzünüzü, kulaklarınızı, ensenizi ve ayaklarınızı yıkayabilirsiniz.Bu yerler en önemli akupunktur noktalarındandır.Vücudun enerji verme ve alma noktalarıdır. Dolayısıyla sadece bu yerlerin yıkanması enerji fazlalığınızı atmanıza sebep olur.( Her gün 5 defa abdest alanlar bu konuda şanslılar.)

 

5. Gene kaplıca, ılıca gibi şifalı sular enerji fazlalığı için şifa olacaktır.Deniz kenarında kuma gömülmek, çıplak ayakla kumda, toprakta,çimenlik yerlerde gezmek enerjiyi toprağa akıtmak ta önemli bir yöntemdir.

 

6. Özellikle bilgisayar ve cep telefonu gibi cihazlardan olumsuz negatif elektrik yüklenmesi olduğu zaman ellerinizi veya ayaklarınızı sarkıtın.Eller ve ayaklar negatif enerjinin aktığı yerlerdir.Bu nedenle oturduğunuz ya da yattığınız zaman ellerinizi kapatacak şekilde koymayın.(Kolları kavuşturma, iki elimizi birleştirmekvb. )

 

7. Diğer alternatif tıp alanlarıyla ilgili eğitim ya da seminerlere katılarak enerji atımı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.Bu konularda kendinizi geliştirip kendi çözümlerinizi kendiniz bulabilirsiniz.

 

8. Doğal taşları kullanabilirsiniz.Kolye,yüzük,tesbih şeklinde olabilir.Burada önemli olan taşın tene temas etmesidir.Aksi durumda yanınızda bulunsa da çok etkili olmaz. Ben özelikle ametist taşını enerjiyi hızlı çekmesi nedeniyle kullanmayı tercih ediyorum.Ama herkesin enerji ihtiyacı ya da türü, miktarına göre kendine yakın hissedeceği taş farklı olabilir.İçinizden size en yakın gelen taşı seçip onu kullanmanızı tavsiye ederim.

 

9. Çevrenizde rahatsızlığı olan kişilere hiç eğitim almamış olsanız dahi faydalı olabilirsiniz. Bunun için karşınızdaki kişinin size inanması gerekir. Bu durumda toplulumuzda geçerli olan Kur’an’dan bir ayet veya sure okuma yoluyla enerjinizi boşaltabilirsiniz. Ama o kişiden aldığınız negatif enerjiyi de bir şekilde atmalısınız.

alıntı.

nazirella tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5.İnsanların genelde üzgün oldukları zamanlarda sizin yanınıza gelmek istemeleri.Sizden güç almaları…Diğer zamanlarda pek te fazla yanaşmamaları gene enerji fazlalığıyla alakalıdır.

 

bana uyan tek şey bu -_-' bununda enerjimle alakalı olduğunu düşünmüyorum gayet normal sıradan enerjili bi insanım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...