Jump to content

Telekinezi yaparken yaşadığım sorun


Tristiana

Önerilen Mesajlar

Bir sürü psişik yetenek olduğunu biliyorum ama herkes gibi dikkatimi ilk önce telekinezi çekti,bir kaç kez denedim hiç mi hiç kıpırdatamadım bunun bilime ve fiziğe aykırı bir şey olup,bilim adamları tarafından onaylanmadığını gördüm ve tüm inancım gitti.Herneyse sorduğum bir çok kişi bana şunu dedi,diyecek; Meditasyon yap aklını boşalt,farkındalığa var vs vs.. Yok efendim öyle olmuyor işte,zaten onu yaparken aklımda onun hareket etmesinden başka bir şey olduğunu sanmıyorum.Az önce silgi,iğne ve kağıt yöntemini denedim hava yaratmamak için ağzımı burnumu kapattım,oda zaten kapalı.İlk denememde döndü,ikincide de biraz döndü,sonra tereddüt ettim kesin hava diye,üçüncü yapışımda farkında değildim birden kağıt hıphızlı döndü.Dedim bende bu yetenek var herhalde hiç olmazsa döndürdüm,gittim bi fanus aldım etrafını kapattım ve tekrar denedim.Bilin bakalım ne oldu? Dönmedi... Farklı görüşü olan birisi var mı,yada benim gibi düşünen?:wallbash:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bi ara döndürüyordum psi-wheel çok eğlenceli ve başlangıç için gayet basit bir yöntem :) fanus kapatınca kendine inancını kaybediyorsun o yüzden döndüremiyorsun, öncelikle fanus engelini kaldır kafanda, fanusu görme senin işin fanusla değil içindekiyle :) hatta fanusun sana yardımı bile dokunabilir ki bende işe yaramıştı fanusun içinde bir hava akımı olduğunu düşünerek denemiştim fanusun içinde sanki fırtına varmış gibi imajine etmiştim ve bil bakalım ne oldu ? işe yaradı :thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telekinezi için sabah vakti daha uygundur, aklındaki düşüncelerde cabası zaten intihar felan fistan.

sonuç alma süren 1 haftayı geçmiycek zaten illa döner, düşüncelerden ırak ol, intiharı düşünüpte kağıta

konsantrasyonunu veremezsin zaten, o duygu içinde varsa vardır zaten herkesin tekniği farklıdır

herkes farklı dilden çalar diyim iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sadece istemeniz yeterli olmayabilir çünkü psi wheel yaparken başka şeyler düşünebilirsiniz eğerki meditasyon yapıp zihninizi dinlendirip düşüncelerinizden arınırsanız psi wheel yapmanız mümkün olabilir hı meditasyon yapmak istemiyorum derseniz en iyi zaman sabah kalktığınız zamandır. Sevgi ve Işıkla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende isteyip bir şey yapmayanlardandım.Denemelerimin sonucunda bir gece denerken 1. de sürekli istediğim yöne döndürdüm.2. de olmadı .3 de nereye odaklansam tam tersi oldu hemde zamanıyla aynı anda.Çok garip bir işleyişi var bu olayın herhalde.Neyse asıl sadede gelelim inanca.Ben ateistliğe eğilimli ve yerini bilimle dolduracak kadar çok önemsiyorum bilimi.Hatta hayatımı verecek kadar çok büyük çalışmalara kadar gitmek istiyorum.Fizik alanında çalışmalarım başladı bile.Ancak ben bile bunun bilincindeyim.Bilim bir yere kadar.Bu yüzden parapsikoloji ilgimi çekiyor.Bilimin asla bulamayacağı şeyler bunlar.Maddi evrenle manevi evreni bir tutmak istersen o iş olmaz bir kere.O yüzden benim döndürmelerim de fanustur filan pek etki etmiyor.Hiç etmedi de zaten.Çünkü biliyorum ki o sadece maddi evrende.Manevi evrende orası boş ve enerjim çok rahat geçebilecek düzeyde.Dediğim gibi 10 tane cam koysunlar yine etmez bilincinde ve inancında olacaksın.Arkadaşlar az önce söylediğim şeyler yanlışsa bile söylemeyin.İnancım yeterince var bu maddi manevi evren olayına.Hiç bozmayın camlı çevirebiliyorken bozmayım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herkes meditasyon yap sabah erken kalk ve zihnini boşalt diyor. meditasyon ne hem ? bağdaş kur gözünü kapat. derin nefes al . bumu ?ben bunu diyenlerin telekinezi yapabildiğini sanmıyorum.eski mısırda inisiye merkezlerinde ciddi bir eğitimle verilen bu ilimler bu kadar basit olamaz.ve bir çok detaylı bilgisi var ama bilen yok. ayrıca,çakra aç gibisinden yorumları okudum makaleler gezdim. diyorki üst çakrayı hareket ettirip ellere enerjiyi verin. çakrayı hareket ettirdikte üst çakra kaldı? yada çakra nasıl harekete geçiyor ? dur tahmin edeyim odaklanarak derin nefesle ? ozaman diğer çakra nasıl harekete geçiriliyor ? dur tahmin edeyim. derin nefes ve inanmakla. imajine ile. iyide olmayan şeyi nasıl imajine ediceksin ? sen daha önceden çakramı gördün. yok maci bulutları görmeye baslıcaksın.yok kükürt kokusu gelcek. yok neler neler. neler okudum ya dehşet verici. ama kimsede cıkıp demiyorki iyi hoş anlatıyosunda hep aynı şeyi diyorsun ve aralara anlamadıgımız kelimeleri sıkıstırıyorsun. birileri bizimle dalga geçiyor ve bu işleri ti ye alıyorlar. yada bilerek yaparak bizi uzaklastırmak icin yanlıs yönlendiriyorlar. her ne olursa olsun su anda ortada duran bilgilerin hiç bir işe yaradıgı filan yok. bana şu bilgilerle gelinirse ok derim..öncelikle şu cümleleri tekrar edin.''.....'' sonra elini kaldırın ve 4 kere şunu diyin.'....' sonra,soğuk bir su için, ve ayağa kalkıp 4 kere dönün. vs.vs. bu şekilde teknik bilgiler yok. sadece odaklan içindeki 7. enerjiyi mavi kanalla 4 çakraya aktar sonra yeşil rengi alır. yeşil renk gözlerden cıkar ve bilmemneyle bulusur bu durumda hemen 2 yi aktif et.ne bu ya.? ıolmayan kelimeleri olmayan seyleri biyere aktarıyoruz olmadık düşüncelerle olmadı kseylere konsantre oluıyoruz..iyiymiş..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • İsteğim Dışı Yaşadığım Astral Seyahatimsi ''Olaylar''

   Merhaba güzel insanlar! Ben Meredith Vasilissa  Sizleri benim için büyük önem arz eden bir konuyu danışmak için davet ediyorum.. Konu şu ; Yaklaşık 6 yıl kadar önce başlayan korku dolu uykudan uyanışlarım.  Baştan belirtmek isterim ki gördüklerim kesinlikle kabus ,rüya vs. değil. Uzatmadan anlatmaya başlıyorum. Her gece yaptığım gibi uyumak için yatağıma yöneliyorum, uykuya dalmama ramak kala yavaş yavaş sesler yükselmeye başlıyor. ( Saat sesi, cızırtılar, sokaktan gelen sesler )

   , Yer: Deneyimler

  • 3 Sene Arayla Yaşadığım Olaylar

   Esenlikler dilerim, aklımı bir süredir kurcalayan yaşadığım 3 olaydan bahsetmek istiyorum. 2 tanesi aynı şeyler, farklı zaman ve yerlerde gerçekleşti. Kronolojik sıraya göre anlatıyorum. Evde tek başıma oturuyordum, televizyon açık telefona bakıyordum. Birden "sss" diye bir ses duymaya başladım, doğru duyduğumdan emin olmak için televizyonla telefonu kapattım. Ses 5 10 dakika boyunca devam etti, kaynağına yaklaşsam da gözle görülür bir şey bulamadım. Sadece kulak çınlaması da olabilir, emin deği

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

  • Telekinezi hakkında sorularınız ve deneyimleriniz

   iş yerindeydim arkadaşlar,bugün fazla yoğunluk yoktu.fazlaca nette dolaşma imkanı buldum. ne kadar telekinezi bilgisi varsa depoladım,bütün video ları izledim.neler buldum neler.   biliyorsunuzki ben bunu kısa bir süredir deniyorum ama başaramıyordum,saat 16-30 sıralarında nette gördüğüm bir işlemi gerçekleştirmek istedim.işlem şuydu. bu yönteme yeni başlayacaklar için tavsiye edilmişti.bir pipeti herhangi bir şeyin üzerine koyup uygulamaya geçilecek veyahut bir yere saplanmış toplu iğnenin

   , Yer: Telekinezi

  • Zihin kontrolü ve telekinezi

   Geçmişte ve günümüzde bir çok istihbarat servisinin ana hedefi insan davranışlarının kontrolü ve yönlendirilmesi olmuştur. Bu iş beyin kontrol mekanizmaları ile gerçekleştirilmiş ve birçok baskıcı rejimde bu mekanizma hala kullanılmaktadır. Geçmişteki kontrol mekanizmalara göre şimdilerde ne tür ilerlemeler kaydedilip hangi yöntemlerin kullanılmaya başladığını kesin olarak bilinemese de 1970’lerden beri kullanılan yöntemlerin daha da gelişip çeşitlendiğini söylemek mümkündür. Hangi bayrağ

   , Yer: Telekinezi

  • Son zamanda yaşadığım şeyler.

   Merhaba, Son bir kaç haftadan beri içimden geçirdiğim ve hissettiğim şeylerin gerçekleştiğini görür oldum. Örneğin: annemi aradığımda içime birden babamın telefonu açacağı doğuyor ve babam telefonu açıyor. Özellikle karşı karşıya konuştuğum insanın ne söyleyeceğini hafızamda canlandırıp, sonrasında benimle aynı şekilde ya da ona yakın konuşuyor. Bir kaç aydan beri yaşadığım şey ise saatlere çift şekilde denk gelmem. 17.17 - 13.13 - 22.22 gibi. Hislerime bu zamana kadar hep güvendim ve hiç

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

×
×
 • Yeni Oluştur...