Jump to content

Her Hangi Bir İstilada Hiç Bir Hazırlığınız Var Mı? ( Ciddi konu )


Prometyus

Önerilen Mesajlar

Evet arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi herhangi bir uzaylı vb. İstila olduğunda hazırlığınız var mı?

 

Madem ki konuyu açtım ben kendimce söyliyeyim benim bir istila timim bulunmakta Ankara - Hatay da bulunmakta hepsi bir spor-silah-haritacılık-araştırma vb. Gibi eğitimler almakta Hatay grubunda kimyagerden tutun öğrencisine kadar bulunmakta. Ankara ise öğrenci grubudur ama eğitilmektedir . Dünya gittikçe enerjisini yitiriyor ve bu da diğer davetsiz misafirlerimize davetiye çıkarıyor peki bir istila olduğunda onlara teslim mi olacaksınız yoksa dünyayı kurtarmaya mı çalışacaksınız ? Düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi alabilirim :) İyi Forumlar. Yanlış bir hareketim oldu ise affola....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşman yaşamına tecavüz ediyor ise meşru müdafa hakkın olur şöyle diyeyim savaş çıktığında kimseyi öldürmüyeceğim dersen ne olur herşeyini kaybedersin en sonunda ölürsün direnmen lazım ki kazanasın . Şöyle bir kavram vardır ; Zorunda kalmadıkça kimseyi öldürme... Dünyan saldırıya uğrasa sen nereye kaçacaksın ? Eninde sonunda savaşacaksın istesende istemesende insan psikolojisidir bu bi yandan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya nat geo da yada discovery channelda bununla ilgili bir program var :) herhangi bir istila yada kıyamet gibi bir felakete karşı hazırlık yapan insanları konu alan bir belgesel diyebilirim :) inanın bana insanlar bunu çok çok çok ciddiye alıyor bazılarımız için saçma gelebilir ( benim içinde öyle :) ) ama gerçekten ciddi ciddi hazırlık yapan kişiler var, temiz su ve yiyecek depoluyorlar hatta bir programda adamın biri tuvalet kağıdı depolamıştı ve "insanlar tuvalet kağıdını gereksiz görür ama o gün geldiğinde tuvalet kağıtlarımı yiyecek veya su gibi daha değerli eşyalarla takas edebilirim" demişti :) en ince ayrıntısına kadar düşünüyorlar her şeyi :)

 

Şahsi fikrim gereksiz olduğu yönünde ve herhangi bir hazırlıkta yapmıyorum öyle bir gün gelirse doğaçlama çalışıcam :)

 

Prometyus sana ve arkadaşlarına hazırlıklarınızda kolaylıklar diliyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dünya'yı işgale kalkacak seviyede canlıların düşüneceği son tehdit insanlar olur muhtemelen. Biz Venüs'ü istila etmek istesek 460 derece sıcaklık, sülfürik asit yağmurları, yüksek basınç, düşük çekim, her türlü zehirli gaz ve radyasyon gibi bizi öldürmek için bir araya getirilmişçesine koşullarla karşılaşır, direniş gösteren 3-5 sapanlı serseri uzaylıya yav he he der geçerdik. Dünya'nın canlı muhafızları da insanlar değil yani virüs ve bakteriler. Bizi bile atmaya çalışıyorlar gezegenden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...