Jump to content

Size de böyle bir şey oluyor mu ?


AstralLucid

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar, akşam yattıktan bir 10 dk sonra -gözlerim kapalı- bir anda gözlerimin nü aydınlanıyor ve gözlerimin önünden gölgeler geçmeye başlıyor. Mesela bir gölge geçiyor, ardından diğeri onu takip ediyor, sonraki de onu.. Birbirlerini takip ediyorlar.

 

Her akşam uyumadan önce oluyor bu. Ver her akşam farklı bir yöne gidiyorlar. Yani şöyle ki dün akşam beliren gölgeler sağa doğru birbirlerini takip etti. Başka zama aşaı,yukarı, çapraz ya da anlatamadığım biçimlerde geçiyorlar.

 

2-3 dk sürüyor bu. Sonra kayboluyorlar. Kayboldukları anda ben gözlerim kapalı olarak yattığım yerden odamı görebiliyorum. Tıpkı astraldeki gibi karanlık ama belirgin. 3. Gözle alakalı bir durum olabileceğini düşünüyorum. :ermm:

 

Umarım anlatabilmişimdir. Ben yine de daha iyi anlamanız için bu durumu anlatan aceleyle yaptığım şu animasyonu ekleyeyim izlerseniz belki daha fazla bir fikir edinebilirsiniz.

 

 

Buyrun Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

 

Umarım yardım edersiniz arkadaşlar FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her şeyi paranormalize etmeyin.Şimdi dön ve ışığa bak sonra gözlerini kırpıştır duvara doğru bak sağa sola çapraz vs. gidecek.Çok normal bir şey bu.Bariz belli bir şey ve odanı görme olayın.Hayal olabileceğini düşünmeden mi yazdın.Odanı düşünüyorsun odan gözünün önüne geliyor :S . Eğer söylediklerim doğruysa yaşını tahmin edemiyorum.

 

Açıklama

 

Paranormalize etmek: bizzat bulmuş olduğum bir söz öbeğidir. Her şeyi paranormal olaya bağlamayın = Her şeyi paranormalize etmeyin. Forumda kullanılabilite oranı yüksek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...