Jump to content

Gnoxis wikipedia da!


Tartarus

Önerilen Mesajlar

Ben de vikipedide ayrı bir madde olarak açıldığını sanmıştım. Aranızda vikipedist varsa bir gün el atalım zor bir şey değil bu iş herkes vikipedi üyesi olup madde ekleyebilir. Örneğin canım sıkılmıştı Battle Beast'in Türkçe olarak vikipedide yer almadığını görüp şu maddeyi ben oluşturmuştum: https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Battle_Beast

 

Ancak şu günler malumunuz çok acayip günler. Pek fırsatım olmuyor bu tür işler için. Eğer Gnoxis maddesini oluşturmak istiyorsanız bilgi olarak neler yazılabileceğini buradan önerin ben ve gönüllü başka vikipedist arkadaş varsa yazıp oluşturalım. (Ek bilgi, esasen vikipedi'ye üye olmaya bile gerek yok böyle yazı yazmak için ama siz yine de üye olun, güvenilir yazar olmak iyidir.)

 

Benim aklımda çok fazla bilgi var aslında ama kimse mükemmel değildir, önerilerinizi beklerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Gnoxis Günlükleri ?

   Bu konu altında günlük yaşamtınızdan kesitlere yer veriyoruz . Ister bir fotoğraf,şarkı,durum,ruh hali (mood) ,bir çift sözünüzü paylaşın istersenizde buluşarak sanal geziler düzenleyin.  Herkese sevgilerimle iyi eğlenceler dilerim ?

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Gnoxis dilek ağacı

   http://www.grimme-institut.de/html/uploads/pics/zeit_gr.jpg     Lamba cini gibi hemen gerçekleştirmez bekleterek özleterek gerçeğe dönüştürür düşleri... Allahın hakkı 3 diye 3 le sınırlamaz dileklerimizi dileklerimizde düşlerimiz gibi sınırsız:)

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Gnoxis Chat

   Chat odasının geri dönme ihtimali yok mudur acaba hala ileitişimi kolaylaştıran bi olaydı eskiler bilir biz bu uygulamayı geri istiyoruz çok kesin konuşuldu önceden ama lütfennnnn:clapping:

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Gnoxis'te Birbirine Yakışan Çiftler......

   Evet sitemizde birbirine en çok yakışan çiftleri tahmin edelim...   bnce kata ve cruelty:rofl:

   , Yer: Forum Oyunları

  • Gnoxis'in Yıldız haritası

   Gnoxis'in yıldız haritasını çıkartmak istiyorum. Yöneticilerden, sitenin kurulduğu tarih ve saati öğrenmem mümkünmüdür ? Profillerde üye olunan tarih var fakat saat belirtilmemiş, kendi gnoxis haritamı çıkardım ama saati tahmini oldu mecburen.

   , Yer: Astroloji

×
×
 • Yeni Oluştur...