Jump to content

Taksera'nın gizemi


Mystick

Önerilen Mesajlar

Bu bir medeniyet evet mısırdan daha eski olan ve gizemli bir ada da bulunan kalıntılar ve tabletlere dayanılarak bu medeniyetin mısırdan eski olduğu ortaya çıktı mayalılar gibi takvimleri 2012 yılında bitmektedir ancak takvimlerinde kullandıkalrı hayvan figürleri farklıdır ve ilginçtirki türü bilinmeyen bazı hayvanlar yer almaktadır bu medeniyet tam olarak kireç taşı vs şeyler temin edemedikleri için bir mağrayı dekor ederek marayı harika bir şayesere dönüştümüşlerdir çok ilginçki bunun için yollanan kaşiflerin telsizden verilen bilgileri bunalr ancak kaşifler 7 gün sonra kayboldular ve adanın heryeri arandığından hiç bir medeniyet kalıntısı bulunamadı telsiz kayıtlarından yola çıkılarak öğrenelebilen bilgiler kalıcılığını ve desteğini kaybedince gündem konusu vs olmadı ve atıldı ancak bnce bu medeniyetin gizem çok büyük kaşifler neden mağraya girdikten sonra öldüler ? bu soru ilgi çekiyor bunun başta zehirli gaz gibi unsurlardan ola bileceği tartışıldı ancak ada didik didik aranınca hiç bir medeniyet kalıntısı ortaya çıkmadı bu da kaşiflerin yanlış bilgi vermesi yada başka bir nedenle böle bir şey yapmalarını düşündütüyor sizce bu olayın doğrulu nedir? bn kararsızım çünkü çok ilginç şeyler ola biliyor? sizce ?:ermm:

--------------------

Bu arada Taksera bilim adamlarının buldukları medeniyete taktıkları isimdi çünkü yazıtlar hakkında neredeyse hiç bir şey bilmediklerini ve böle bir dille ilk kez karşılaştıkarlını sölediler (telsiz bağlantılarında)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...