Jump to content

Günlük


hexagram

Önerilen Mesajlar

Merhaba günlük :)

Bugün çok mutluyum çünkü,birisi bana çok güzel bir şey söyledi :)

Yine gece geç vakitte internete giriyorum ve bilgisayarım yine zar zor çalışmakta...

Bugün güzeldi günlük,bakalım yarın ne olacak :)

 

(Sanırım başlığın amacı anlaşılmıştır,sitenin günlüğü niteliğini taşımakta :) )

--------------------

ayrıca nora'nın da doğum günüymüş bugün,ona da tanıklık ettim:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün atölyede piştim!!!! inekledim çizdim çizdim!!! iki resmimi astım ve erken çıktım..........sinirim bozuk nedenini söyleyemem şu an!!! sinirliyim,üzgünüm,bi garibim....insanlarda şu sıkıntılı günlerde daha bir aptallaşıyorlar herkesi (bikaç kişi hariç) bir kaşık suda boğabilirim!! yarın öss sonuçları açıklanıyor heyecanlı mıyım değil miyim bilmiyorum...barajı geçsek yetiyor bizim için ama ben daha fazlasını istiyorum....GÜNLER SIKICI SINAVLAR BİTENE KADAR MUTSUZ SİNİRLİ VE SALDIRGAN MODDAYIM...asabi çıkışlarım olrsa kimse kusuruma bakmaz umarım :p:laugh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

günlük günlük günlük........

 

asabi hallerime aldırmadan yanımda olan insanlara bayılıyorum. yine asbi bi günümdeydim. ses tellerim oldukça gergindi ki tiz bi ses çıkarıyordu. yüksek sesimi kulaklarını kapatmadan dinleyebilen, bana tahammül edebilen insanlara teşekkür ediyorum.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba günlük.Daha doğrusu günaydın. Sabahın 8inde yine işteyim. Bugün de biter inşallah diyerek uyandığım yeni bir sabah daha işte. Bugün öss sonuçları belli olacak. Allah sonumu hayır etsin. Ah be günlük şu sabahki halim günboyu devam etse güzel olurdu ama eminim akşam sinirli ve üzgün olacağım herzamankinden. Öyle olduğum zaman içimden hiçbirşey yapmak gelmiyor. Eve gittiğimde yemeğimi yiyip çizgifilmimi seyrettikten sonra haberlerin bitmesini bile beklemeden saat sekizde erkenden uyuyorum. ASlında uykum olduğundan değil içimdeki hüzünden sıkıntıdan kaçmak istediğimden. Ama uykumda bile kurtulamıyor ve garip garip rüyalarla buna devam ediyorum. Sanırım bir iki yıl içinde meymeletsiz asık suratlı biri olucam. Ama en garibi bu asık suratlılığı üzerine alınıp benim kibirli biri olduğumu düşünenlerin olması. Böyleleri bana komik geliyor. Ben ve kibirlilik. Kendimi karşımdakiğnden üstün görme. Öyle olmak bile benim şu halimden iyidir aslında. Neyse ço kkonuştum sabah sabah güle güle günlük.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10/07/07: Hayatımın en güzel günlerinden biriydi :):):)

20/07/07: Bu güne kadar her şey çok güzeldi ama bugün büyük bir hata yaptım ve çok pişmanım...

25/07/07: Bugün birinin anlayışı sayesinde mutluyum,15gün önceki mutluluğuma geri kavuştum :):):)

 

VE bugün: 4gündür gayet mutluyum ve bu mutluluğumun devam etmesini istiyorum.4gündür olduğu gibi bugün de kararsızdım,bir karar veremiyorum ve geleceğimi belirleyemiyorum.Geleceğimi belirleyemiyorsam,bilinmezin içine sürükleniyorsam niye yaşıyoruz biz günlük :(

Bir çok seçenek var,her seçenek bizi ayrı sonuçlara götürecek ama sorun şu ki o sonuçların bir tanesinin bile ne olduğunu bilmiyorum.

Hayırlısı olsun diyorum ama istemediğim bir şey ne kadar hayırlı olacak onu da bilmiyorum günlük...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...