Jump to content

Ahlaksızlık Diz Boyu


mervemaje

Önerilen Mesajlar

bu ne biliyormusun o kadar zavallı bir herif ki 10 santimlik (muhtemelen daha büyük değildir yoksa bu kadar aşağılık duygusu olmazdı) bir et parçası beni yönetiyor diyor. Demek ki beyin ondan da küçük.

 

Hay cümle alem seni becersin be hayvan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ptahba bu haberle iilgili arastırma yaparken buldugum bir site var ki girdigin zaman küfür etmeden duramazsın. bu insanları inanan bizleri imansız kabul edecek ve onları (sözde) cennetine alacak birr tanrıyı kabul etmiyorum! edemiyorum. olmaz bu kadar olmaz el insaf ya.

sitenin linki http://www.haberkalem.com gör ve bu ülkeyi kimlere bıraktıgımıza bir kez daha üzül. .

ben kendime kızıyorum su anda aslında. ben ki o kadar sosyal medyayı takip ettigimi söylerim. abdullah öcalanın bir twitter hesabı oldugunu. böyle bir site oldugunu vedin siyaset ahlak adına ahkam kestiklerini yeni görüyorum.

issiz genclerimizi 3000tl ile sözlesöeli er olarak alıp hepsini öldürtmek katletmek niyetiyle ünivesitelerde yetisen aydın ögrencileri issiz bıraktıklarını. karsıt kimse kalmasın diye bu issizliklerin sebebi olduklarını anlayamamısım. yazıklar olsun. .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bu adam müslümansa ben meleğim, gözünüzü seveyim sokakla bir sürü dolu benzer insanlarla. Kadına bir mal gözüyle bakan zihniyetsiz insanlarla, bunda ki suç yine toplumda kadınıyla erkeğiyle hepsinde. Bu insanlar bir inanca bir düşünceye bağlanmıyorlar onlar sadece kendilerine uyan yanlarını kullanmaya çalışıyorlar, birde bunlara bakıp şöyle diyenler oluyor bak müslümanlar böyle a bak hristiyanlar böyle yok komunistler çok ahlaksız falan, ahlak erdem saygı bunlar özel şeylerdir ucuz insanlarda bulunmaz. Emin olun bir anı çıkar karşınıza anlatılan öylece kala kal dinlersiniz ne kadını ne erkeği her türlü kendi benliğinizden utanırsınız(servetifününlere bu lafım).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu adam inanan bir kişi değil,tam tersine kendini imanlı sanan pislikle yaşayan bir hasta...İmanlı olan insan,gerçek akıl fikir sahibi olan insan milletin ne giydiği ile,açık tarafı ile ilgilenmez.Bu adamı savunanlarında,bu adamında ve bu kahrolası zihniyetinde birgün sonu gelecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki senin ne farkın kaldı o adamda ? milletin ne giyeceğinden sanane diyordun

 

rica etsem düzgün okusan ne yazdığımı? 10 yaşında bir çocuk zorla mı takar o başörtüsünü yoksa kendi seçerek mi? Benim kimsenin giyimi ile alıp veremediğim yok ama 10 yaşındaki çocuk buna alet edilmemeli. O anne o baba dinlerine bağlı yaşamayı seçmiş olabilirler ama 10 yaşındaki kızı erkekleri tahrik etmesin diye örtmek yanlıştır.Gerçi neden 10 yaşındaki kızın bir erkeğe cinsel yönden çekici olabileceğini düşündüklerini bende sende biliyoruz ya herneyse.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...