Jump to content

Yeni Geldim Tanıyın Beni


kaderaelegram

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar, size bazı şeyleri itiraf etmeliyim.bu itiraflar saçma gelebilir,

ama duyduktan sonra beni daha iyi tanıyacaksınız. tanımanız açısından çok iyi olucak.

ben aslında ukrayna da doğdum. 15 yıl orda kaldım. arabistan

dan göç etmişiz. önce kafkas sonra ukrayna ya göç etmişiz. bu bölgelerden önce siirt ve diyarbakırda da kalmışız. yani o bölgelerde.

bizim anne tarafı kureyş kabilesine dayanıyor. zamanla çeşitli yerlerle kaynaşarak bölünmüşüz. aslımızı kaybettik demiyelim ama.

sonuçta ben ukraynada doğdum büyüdüm ve istanbula geldim.

artık istanbulda iyi bir yaşamımız var. türkçem iyi değil. bazı

yazılarımda da bu anlatım hatta yazım bozukluğunu görmüşsünüzdür.

oks sınavına ben de girdim. türkçe 3 net. matematik 21 net fen full net. yaptım. fen lisesine girebilecekken acemiliğim sayesinde oraya girmedim. anadolu liseside türkçe 15 net barajı istiyormuş.

 

işte kısaca ben. ben bu itirafları yaptım çünkü beni daha iyi tanıyasınız diye. yani bazı yazılarımı görmüşsünüzdür. anlatım bozukluklarıyla dolu. bunun itirafı ise, türkçe yi iyi bilemememdir.

bu itirafı yaptım çünkü bir arkadaşımın msn de bana garip garip

söylemleri oldu. ön yargılı olmadan önce beni daha iyi tanıyasınız

diye bu yazı yazdım.

 

umarım doğru yerde yazmışımdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence son derece düzgün ve anlaşılır yazıyorsun kaderaelegram. Hele senin yazılarını "evet" yerine "ewet" veya "eet", "vallahi" yerine "walla", "değil" yerine "diil" veya "deil" yazanlarınkilerle, yazım kurallarınına uymaya üşenenlerinkilerle karşılaştırınca, o sözünü ettiğin anlatım bozuklukları o kadar önemsiz kalıyor ki.

 

Lütfen endişelenme, eminim bütün üyelerimiz senin yazdıklarını anlamakta hiç zorlanmadıkları konusunda hemfikirdir.

 

İçtenliğin, iyi niyetin ve düzgün Türkçen için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence son derece düzgün ve anlaşılır yazıyorsun kaderaelegram. Hele senin yazılarını "evet" yerine "ewet" veya "eet", "vallahi" yerine "walla", "değil" yerine "diil" veya "deil" yazanlarınkilerle, yazım kurallarınına uymaya üşenenlerinkilerle karşılaştırınca, o sözünü ettiğin anlatım bozuklukları o kadar önemsiz kalıyor ki.

 

Lütfen endişelenme, eminim bütün üyelerimiz senin yazdıklarını anlamakta hiç zorlanmadıkları konusunda hemfikirdir.

 

İçtenliğin, iyi niyetin ve düzgün Türkçen için teşekkürler.

 

teşekkür ederim tesellin için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bencede ifadelerin gayet düzgün,takma sen :) bunun muhabbetini yapanda ayıp...

 

Ben de diğer arkadaşlar gibi düşünüyorum.. Özellile SCARRED'in yazdıklarına katılıyorum.. Madem bu kendini tanıtma konusu oldu, aramıza tekrar hoşgeldin..

 

msn de biri türkçemin ayıbını yüzüme vurmuştu. (sadece türkçe değil). sonra anlatınca mahçup olsa da geç kalınmıştır.

ben de kendimi kısaca tanıtarak, türkiye ye yabancı oluşumu anlatarak, sizin de içinizde bir yerde böylesine önyargılı bir olgu oluşmuşsa, gidermek istedim.

böylecene benim hakkımda bilgileri birleştirerek bir çok çelişkiyide atmış olursunuz ve yazılarınızda ki ön yargıları kaldırmış olursunuz.

 

tekrardan hoş buldum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kader. karsındakiler senin konusmanla dalga gececek kadar zavallılarsa hiç yorma kendini derim..direk onlarla iletişimi kes ondan sonra evrimlerini tamamlayıp konuşmaya çalışsınlar seninle..ayrıca kötü bir türkçenin olduğunu düşünmeyenlerdenim tekrar hoşgeldin aramıza:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba.

bu siteye ihtiyac duydum çünkü insanın yaşadığı paranormal olayları bi şekle sokması gerekiyor.

hem yardım ve yol isteyeceğim hem de kendimi tanıtmış olacağım.

öncelikle cadı içerikli diziler sayesinde cadılık olaylarına büyük bi ilgim başladı. hafif bi heves değildi.

ben cadı olmak ister ve bununla ilgili araştırmalar yaparken metafizikle ilgili bilgisi olduğuna inandığım bi adamla konuştum ve büyü gücü kazanmam için şeytanla imanım karşılığında pazarlık yapmam gerektiği söyledi. her neyse cadılığı bıraktım çok üzülerek.

geçenlerdeyse birisi bi elemente daha yakın olabileceğimi söyledi.

ateş çıktı (burçtan biliniyor)

ben de mum ile pyrokinezi yapmaya başladım ve şu an ucunu uzatıp kıvılcımlandırabiliyorum.

bu çok güzel.

sizden cadılığın kaynağı hakkında bilgi ve pyrokinezi konusunda nasıl pratik yapmam gerektiğine dair somut yollar rica ediyorum.

yoktan ateş varedebilir miyim bunu da merak ediyorum.

şimdiden teşekkür ederim bu sitedeki üyeleri seviyorum.

Ratata tarafından düzenlendi
unutulmuş cümle
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

MErhaba adım fırat ve ben bİr Cadı avcısıyım PEşindeyim dostum :D şaka şaka memnun oldum tanıştığıma.bu forumun çok yardımı olacak sana şimdiden başarılar.

 

Bildiğime göre yoktan hiç bir şey varedemessin karşılığında eşit bir takas yapman lazım.

 

Fullmetalachimist :DDD

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Yeni bir aşk büyüsü daha

   İlk önce bir kağıt veya deri üzerine sevdiğinizin adı soyadını yazıyorsunuz siyah mürekkeple (anne ismi veya baba ismi varsa daha iyi olabilir) Kırmızı bir mum yakıyorsunuz Sevdiğinizi imgeleyip muma odaklanıyorsunuz inandığınız tanrı varsa ondan yardım diliyorsunuz örnek olarak Ay tanrı ve tanrıçaları affınıza sığınarak sizden yardım istiyorum --- kızı --- --- beni sevsin bana aşkla dolsun diyip bir kaç kez tekrarlıyorsunuz inanarak hissederek. sevdiğinizin ismini yazdığınız kağıdı yakıyo

   , Yer: Witchcraft

  • Yeni Başlayanlar İçin Cadılık İlkeleri

   Cadılığın, tüm yeni başlayanların aşina olması gereken bir kaç prensibi vardır.Cadının piramidi'nden zihni eğitmeye ve enerjiyi nasıl kullanacağını bilmeye. ZİHNİ EĞİTİM Büyücülük öğrenmek istiyorsanız zihni eğitim çok önemlidir.Bir büyü rehperine ihtiyacınız yoktur ve bir sunak yapmanızada.İlk olarak yapmanız gereken zihni eğitmek.Meditasyon yaparak zihninizi disipline etmeyi öğrendikten sonra görselleştirme tekniklerine geçebiliriz.Daha sonra yapacağımız çalışmalarda imajine çok önem

   , Yer: Witchcraft

  • büyünün 3 temel prensibi (yeni başlayanlar için)

   büyünün 3 temel prensibi özellikle büyüye yeni başlayanlar ya da temele geri dönenler içindir. büyü çalışmalarında üç katı geri gelir diye bir şey YOKTUR. Ancak büyüde 3 temel prensip vardır. 1. enerjini yükselt 2.enerjini programla 3.enerjini yünlendir enerjinizi yünlendirirken yapmak istediğiniz şeyi hayal ederek programlamaya devam etmelisiniz.   ilk adımla başlayalım. herşeyden önce çalışabilmek için daha güçlü bir enerjiniz olmalı.sizin enerjiniz ne kadar güçlü ise o kadar çok enerj

   , Yer: Neo-paganizm & Wicca

  • Yeni Açılacak Sanat Cafe İçin Fikir Önerileri

   Uzun zamandır hayalini kurduğum mekan için sonunda gereken adımları attım. Önümüzdeki 2 haftalık süreçte hazırlıklar tamamlanarak kafemiz açılacak. Bu konuda çeşitli önerilere, fikirlere açığım. Ama öncelikle kendi kafamdaki fikirleri ve uygulanacak şeyleri yazayım.   Cafe Muğla / Bodrum'da açılacak. Konsept standart coffee house, butik kahveci konsepti olacak. İlk etapta 6 tane standart masa, bir tane de kalabalık gruplar için uzun masa bulunacak. Zamanla artacak bu sayı. Aşağı yukarı bütün s

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Hepinizin Yeni Yılı Kutlu Olsun...

   efendim;   oğlum yeni yılda sevgili yapcam diyenlere,   yeni yıl yeni yıl da, yalnızım ben diyenlere,   noel baba türkmüş diyenlere,   türk değil la, türkler kırmızı giymez diyenlere,   içcem, şarhoş olcem, yeni yıla zil-zurna gircem diyenlere,   yeni yıl ne ayak la, gavur icadı diyenlere,   hindi yok lan, tavuk kessek diyenlere,   hindi gavur icadı diyenlere,   kırmızı don giycem uğur gelcek diyenlere,   kızmızı don gavur icadı diyenlere,   bu yıl varya çok pis sevgili yapcam diyenle

   , Yer: Gnoxis Cafe

×
×
 • Yeni Oluştur...