Jump to content

Yalanı hissediyorum


batuhan4

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar.Bazen arkadaşlarım bana bir şey söylerken gözlerinin içlerine bakıyorum ve o söylediğinin yalan mı yoksa gerçek mi olduğunu anlıyorum acaba bu bir yetenek mi yoksa sıradan bir şey mi? ve bir sorum daha olacak:Bazen insanların aklıdan geçenleri sanki okuyor gibi oluyorum ne düşündüklerini falan peki bu nedir ? şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler :) Bu arada da konu yanlış yere açmış olabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burada o kişinin yalan söylediğini teyit etmen gerekiyor. Yani senin öyle düşünmen bir şeyi değiştirmez. Direk sor veya gözlemle ama muhakkak bir istatistik tut... Kaçta kaçının yalanını ve düşüncelerini doğru sezmişsin, kaçta kaçınkinde yanılmışsın... Bu oran sana doğru cevabı verecektir. Tek doğru cevabı bu şekilde elde edersin.

 

Çünkü gerçekten telepati yaparak yalanı sezenler olduğu gibi, yalanı sezmediği halde sezdiğine inanan insanları da gördüm. Hatta sezdiklerine o kadar inanıyorlardı ki "hayır" dediğinizde size inanmıyordu, bu oldukça sıkıntı verici bir durum. İnsan hayal ettiğiyle veya "öyle sandığıyla" gerçekten sezdiğini ayırt edemeyebiliyor, haliyle ortada bir yala nveya düşünce olmasa da sezdiğini zannedebiliyor. Gözlemleyeceksiniz, ne kadarı doğru çıkıyor o orana bakacaksınız, o zaman anlarsınız; gerçekten seziyor musunuz yoksa sadece öyle olduğunu mu sanıyorsunuz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

e ben de alışveriş yaparken, markaları farklı olan, aynı iki ürün(bkz: bim pizzası vs a101 pizzası) için ev arkadaşımla taş kağıt makas oynuyorum ve her seferinde ben kazanıyorum. Bu biraz karakter analiziyle alakalı, kişinin tepkilerini ve ani kararlar sonucunda vereceği kararlardaki tutumunu bilmekle alakalı birşey.

e tabi bunun biraz aşırısı var ki ona da 6. his deniyor.

edit: havan kime arhadaşım !!!111111!!!!!!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben şu kameralı görüşmelerde o zamanki sevgilimin baş hareketlerinden yalan söylediğimi anlamıştım.sonrada ayrılmıştık zaten.bana dürüst olmayanlara tahammülüm yok.ayrıca anne ve babalarınıza dikkat edin siz büyüdükçe dediklerini yapsalar bile daha çok yalan söylüyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • En Büyük Yalanı Kim Söyleyecek?

   ben baslıyorum ben aslında bir alienım ve sizin adını bile duymadıgınız bir gezegenden baglanıyorum ınternete

   , Yer: Forum Oyunları

  • Küresel ısınma Yalanı

   Bir suç işlendiği zaman ilk akla gelmesi gereken şey "bu kime yarar?" diye sormak.   Küresel ısınma ve getirdiği felaketler karşısında gelişmiş ülkelerin takındığı tavra baktığımız zaman ikinci sınıf polisiye filmlerin uyanık dulları akla geliyor.   Hani hayat sigortasından faydalanmak için kocasını öldürüp de polis gelince karalar bağlayan, yalandan ağlama krizleri geçiren dullar.Küresel ısınma "sayesinde" bazı ülkeler milli zenginliklerini ikiyle çarpacaklar desek herhalde abartmış olmayız.

   , Yer: Gündem

  • Kötü bir şey olacağında öncesinden hissediyorum.

   Merhaba arkadaşlar, Önceleri bu durumu fazla önemsemiyordum ya da böyle hissettiğim için kötü şeyler olduğunu düşünüyordum. Ancak cidden son aylarda çok fazla kontrolün dışında gelişen şeyler oldu.   Mesela kendimi çok kötü hissettiğim bir gün (sebebi yokken ve ben bunun farkındayken) bir araç aracıma vurdu. Yine aynı şekilde böyle hissettiğim bir gün gittiğim sinemada kavga çıktı arada kaldım. Bir defasında aynı gün içerisinde kedim öldü. Bunun gibi sayılamayacak kadar fazla olay yaşadığım

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

  • bazen kendımı bu sahnedeki gibi hissediyorum...

   hepımız bir film izlerken karakterde kendımıze aıt bırseyler goruruz.tamda benı anlatıyor derız.   ben bazen kendımı watchmen fılmınde kendını marsa ışınlayan dr manhattan gıbı hıssederım.ya siz.sizi tanımlayan sahne hangisi...   [video=youtube;_1n1oK-EiOo]

   , Yer: Forum Oyunları

  • Dedikoduyu, Yalanı ve İftirayı Durdurmak için Bebek Büyüsü

   Bu büyü, arkanızdan yapılan dedikoduları, yalanları ve iftiraları durdurmak için uygulanır. Özellikle belli bir kişi varsa çok etkilidir ama yoksa genel amaç için yapabilirsiniz. Belli kişinin resmi, ismi, bir parçasI (saç, tırnak, kan vs.) gereklidir. Genel yaptığında da dedikoduyu durdurmak için genel bir etki yaratacaktır. Ama bu etkinin süresi –belli bir hedef olmadığı için- sizin niyetinizin ve yetkinliğinize bağlıdır. Baktım ki sitede çok fazla dedikodu dönüyor, belki bazı arkadaşlarımız i

   , Yer: Witchcraft

×
×
 • Yeni Oluştur...