Jump to content

Telekinezinin olmazsa olmazları


nevermore

Önerilen Mesajlar

Telekinezi çalışmalarına başlamadan önce yapmanız gereken şeyler var. Bunlar olayın temel taşları yani olmazsa olmazları.

1. Şüphe ve Endişe

TELEKİNEZİ GERÇEKTİR! İnsanlar bunu yaptı ve yapmaya devam da edecekler! Bu tüm insanların hayatları boyunca sahip oldukları bir hediye. Yani alıştırmalara başlamadan önce bunları kafanızın güzel bir köşesine yerleştirmeniz gerekiyor. Şunu da bilmenizi isterim şüphe sizle telekinezi başarınız arasında bir duvardır. Yani o duvarı tırmanın ve onu koşar adımlarla arkanızda bırakarak uzaklaşın.

 

2. Mantık

Hepimizin de bildiği gibi teknolojinin ileri olduğu ve her şeyin bir mantığa bağlı olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bazı şeylerin mantık dışı olduğu bize yanlış da olsa öğretiliyor. Böyle büyüyoruz. Fakat şimdi arkanıza yaslanın ve telekinezi yeteneğiniz ile yaptıklarınızı düşünün yani mantığa nasıl karşı koyduğunuzu! Onu alt ettiğinizi!

 

3. Amaç

Neden Telekineziyi öğrenmek istiyorsunuz? Şunu söylemeliyim ki amaçlarınız ve nedenleriniz pozitif olmalı. Eğer insanlara zarar vermek bu yeteneğinizden para kazanmak veya arkadaşlarınızın dikkatini çekmek içinse; bunlardan hemen uzaklaşın! Bunu ucuz bir amaç için denemeyin! Zihin egzersizi ve gerçek sanılanlarla meydan okumak için öğrenin!

 

4. Rahatlama ve Ortam

Başlamadan önce arkanıza yaslanın ve günün stresinden zor da olsa uzaklaşmaya çalışın. Pozitif moda geçin ve ortamda sizin dikkatinizi dağıtabilecek her şeyi kaldırın.

 

Telekineziye Ayrılan Zaman

Bildiğimiz gibi insanlar biraz sabırsız. Fakat sabır bu olayda her şey! Bu yeteneği kazanma zamanı tüm insanlarda değişir. Bir hafta bu olay için çok ama çok kısa bir süredir. Fakat yeteneğinizi kazandığınızda bu beklemeye değdiğini göreceksiniz! LÜTFEN DENEMEYİ BIRAKMAYIN!

 

Günde en az bir kere 30 dakikanızı Telekinezi egzersizlerine ayırın! Eğer çok meşgulseniz 15 dakikayı sağlıklı bir şekilde lütfen ayırın!

 

Size bahsedeceğim metotlardan birine en az bir hafta yoğunlaşın. Eğer yaramadığını düşünüyorsanız metot değiştirin. Kendinizi yapamayacağınıza inandırmaktan vazgeçin. Tüm olay inanmakla başlıyor.

 

Batı'da Ünlü Telekinetikler

Metalleri hareket ettirdiği bilinen en ünlü ilk batılı telekinetik Polonya doğumlu Stanislawa Tomczyk'dır. Stanislawa hipnotik haldeyken bazı küçük objeleri havaya kaldırabiliyordu (levitasyon). Stanislawa 1910'da Varşova'da Fizik laboratuarında bir grup bilim adamının gözetimi altında telekinetik yeteneklerini sergilemiştir.

 

Bir diğer ünlü telekinetik Rus Nina Kulagina'dır. Kulagina filme de alınan gösterilerinde metal çubuklar kibrit çöplerini dokunmaksızın hareket ettirebilmekteydi.

 

1970'li yıllarda bu tip olayları yapabildiğini iddia eden bazı insanlar ortaya çıkmıştı. En ünlüleri arasında Uri Geller de bulunan bu kişiler televizyon şovlarında ve bilim adamlarının laboratuarlarında bu tip yeteneklerini sergilediler.

 

Bazı bilim adamları ve James Randi gibi ünlü ve profesyonel bazı illüzyonistler bu tip yeteneklerin gerçekte bir hile ve el çabukluğundan başka bir şey olmadığını öne sürmüşlerdir. Randi ayrıca pek çok hileli yolun olduğunu iddia ettiği kaşık bükme gösterilerinden bazılarını da gerçekleştirmiştir.

 

2001 yılının Nisan ayında Arizona Üniversitesi psikoloji profesörü Gary Schwartz'ın yönetimi altında 60 kadar öğrenci zihin güçlerini kullanarak çatal ve karışları bükmeleri istenmiş ve denemelerde çeşitli derecelerde başarı sağlanmıştır.

 

Alıntıdır

sirius tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar birkaç aydır telekinezi deniyorum gözüm kapattığımda kullandığım kağıtın döndüğünü hissediyorum içimde gerçekten yaptım hissi oluşuyor ama gözümü açtımmı bütün o umudum gidiyor öyle oluncada daha fazla deneyesim gelmiyor :confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar birkaç aydır telekinezi deniyorum gözüm kapattığımda kullandığım kağıtın döndüğünü hissediyorum içimde gerçekten yaptım hissi oluşuyor ama gözümü açtımmı bütün o umudum gidiyor öyle oluncada daha fazla deneyesim gelmiyor :confused:

 

gözünü kapatarak değilde açarak dene bide daha etkili olur belki.avuçlarının içinde hisset enerjiyi, telekinezi sabır gerektirir o yüzden sürekli dene ve umudunu kaybetme

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telekinezi gösterilerinin yüzde yüzü bence ilüzyon. Kaşık bükme olayları zaten tamamen safsata olarak görüyorum.

 

İnsanlar bir konuda yanılıyorlar aslında. Düşünce gücünü kullanma eyleminin sadece düşünmek olduğunu zannediyorlar. Sadece düşünerek bir şeylere etki edemez, onları değiştiremezsiniz. Düşünceyi bir enerji olarak hedefe aktarmak gerekiyor. Mesela masa üzerindeki bardaktaki suyu içme eylemini düşünüyorsunuz sonrasında düşünce enerjisini kaslarınıza aktarıyor, elinizle masadaki bardağa uzanıyor, onu alıyor ve içindeki suyu içiyorsunuz. Böylece düşünce gücü ile üç boyutlu evrende bir şeylere etki etmiş ve onu değiştirmiş oluyorsunuz.

 

Maddenin sırrı kolay çözülmez. O nedenle de maddeye farklı boyuttan müdahale edip onu değiştirebilecek dünya üzerinde yaşayan sayılı insan vardır. Bizlerle sırlarını paylaşmazlar. Öncekiler de paylaşmamışlardı. Oyunu her zaman kuralına göre oynadılar ve oynayacaklar.

 

İleride teknoloji bize düşünce gücü ile maddeye etki edebilme imkanını sunacak merak etmeyin. Hepimizi çipleyecekler. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Psi-Wheel deneyenler kağıdı döndürmeyi düşünmeden önce Ellerinde enerjiyi hissetmeliler. Omuzlarınızdan ellerinize doğru akan bir enerji olduğunu düşünün ve bunu vücudunuza emredin! Enerjiyi hissetme hisleri kişiye göre değişiyor. Ben Enerjiyi avuçlarıma aktarırken parmaklarım kasılıyor ve psi-wheel i döndürmeye çalıştığım sırada avuçlarımın arasında vücut ısımın 2 katı bir ısı hissediyorum. Bu benim hayal ettiğim bişeymi diye düşündüm ancak annemden önce kollarıma sonra avuç içlerime dokunmasını istedim. Dokunduğu yerlerden hangisinin daha sıcak olduğunu sorduğumda avuç içlerimin çok fazla sıcak olduğunu söyledi. Şuan için başka bir telekinezi türüne geçmek istemiyorum. Dikkat dağınıklığım nedeni ile Psi-Wheel i tam manası ile kontrol edemiyorum. Sizlerede önerim en zararsız Teleknize öğrenim tekniği psi-wheeldir. Kaşık bükme gibi teknikler dikkati dağınık kişilerin denemesi sonrası faciha yaratabilir. Son olarak psi-Wheel çalışırken gözlerinizi kapatmayın! Gözler açık halde çalışmak ve o şekilde imajine etmek sizi zorlasada en olumlu sonucu vericektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm bedeninizden elinize doğru bir enerji akımı hayal edin. İster somut ister soyut. Ben somut bir şekilde hayal ediyorum. Renkli ışıklar halinde. Ellerinizin karıncalandığını hissettmeye çalışın. Ben üşüyorum ve ellerim karıncalanıyor genelde. Herkese göre değişiklik gösteriyor sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...