Jump to content

Önümüzdeki Kıyametlere Bakalım


ptahba

Önerilen Mesajlar

Malum saat 13:11'i geçti, marduk sanıyorum yolda takıldı (trafik) gelemiyor, foton kuşağı evrenin farklı bir noktasına hareket etti o da olmadı netekim maalesef kıyamet kopmadı :) Ama olsun sıkı bir kıyamet takipçisi yenilgilerden pes etmez yeni ve taze kıyamet tarihleri bularak ona inanmaya devam eder :D O yüzden buyrunuz sizin kıyametiniz ne zaman :D

 

Benimki HTC (hatice) kıyameti, telefonumun takvimi 31.12.2030 tarihinde bitiyor olduğuna göre dünyamız o gün gece tam 00:00'da android kuşağına girerek dünyadaki iphone ve windows phone 8'ler için kıyamet yaratacak ve bu telefon sahipleri ölecek hatice sahiplerinin dna'larında değişiklik olarak üstün ırk olacaklar

 

Gerçi hala illuminati kaynaklı bir kıyamet senaryosu bekliyorum keratalardan, artık kart olur ne biliyim monopoly tarzı oyun çıkartırlar duruma göre :D Kimbilir bakarsınız android oyunu yaparlar çifte kıyamet olur. Sizin tahminlerinizi de aliyim. İnanmamak zor be abi bize kıyamet lazım :D Fakirin ekmeği kıyamet belası :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayir arkadaslar inanmayin sakın :rofl: galaxyS2 ye gore en az 2040 a kadar yasayacagiz :D android kuşağı 2040'tadir. :D mehdi o degil asıl mehdi benim :rofl: takilin pesime gidiyoz :D yol dedigin yol gibi ulasmali bir yere biz don baba donelim geliyoz ayni yere bu dongu kısır dongu başı varda sonu yok dönuyom dönemiyom sonunda bir çıkış yok ameniiiiin :rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu an tarifsiz bir pişmanlık içerisindeyim gerçekten :D Meğer durum bakınız nasılmış;

 

Meksika'da toplanan modern Mayalar 'yeni çağın başlangıcını' kutladılar. 21 Aralık 2012'de Mayaların 5125 yıllık takviminin sonuna gelindi. Maya medeniyetinin Meksika'daki kalıntıları olan Chichen Itza'da binlerce kişi takvimin sona ermesini bekledi. Meksika Ulusal Antropoloji Enstitüsü'nden yapılan açıklamada ise batılı takvimlerin Maya takvimiyle senkronunda sorun olabileceği, kıyametin pazar gününe kadar kopabileceği belirtildi.

 

Guatemala'da bulunan Nobel Barış Ödüllü Rigoberta Menchu, '22 Aralık gündoğumuna kadar bekleyin, işte o zaman Mayalar konuşacaktır' diyerek akıllarda soru işareti bıraktı.

 

Mayaların ruhani liderlerinden Alberto Arribalzaga ise 'galaktik köprüler kuruldu. Evren bizi daha yüksek bir seviyeye çıkaracak' diyerek bambaşka bir bakış açısı getirdi.

 

Kaynak:http://haber.gazetevatan.com/mayalar-konustu-1-gun-daha-bekleyin/501045/10/Haber

 

"Guatemala'da bulunan Nobel Barış Ödüllü Rigoberta Menchu" Bildiğin Nobel ödülünden tiksindim şu an :D Kimlere nobel veriyorlar inanılır gibi değil. Ancak tırsmadım değil acaba Maya tanrılarına yakarıp sunuda bulunsam (ki bunun için mecbur seni kurban edicem Legolas sen kaçarsan kuzgunu kestirdim gözüme onu keserim artık) beni de kıyametten koruyup yükseltirler mi acaba :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla benim telefon'a görede 31 aralık 2036'da kıyamet kopuyor. Telefon deyip geçmeyin matematikte çok ilerlemiş aynı mayalar gibi, her türlü matematik işlemini çözüyor vallahi hesap makinesi özelliği ile meret.:blink:

Neyse ben gidiyimde bir 31-december-2036.com diye bir site açıp sayaç falan koyayım altada dkfjdjrkj jfısjfısjf falan bir şeyler yazıp İlluminatiye falan bağlarım hadi görüşürüz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...