Jump to content

Büyüyen Bitkilerle Fal


nazirella

Önerilen Mesajlar

Bu tekniği kullanmak için:

 

 

1) Birkaç seçenekte karar kılın; insanlar arasında olabilir –veya gitmek/kalmak, harekete geçmek/beklemek …-

2) Aceleniz varsa, fincan tabaklarına yerleştirdiğiniz pamuk veya kurutma kağıtlarının üzerine eşit sayıda hardal ve tere tohumlarını serpin ve sık sık sulayın. Her fincan tabağına bir isim yada seçenek adı verin ve ilk önce hangisinin büyüdüğüne bakın.

3) Ancak eğer birkaç gün için verilmesi gereken karar değilse, küçük bitki saksıları satın alabilirsiniz. Her seçenek için eşit boyutta, kalınlıkta ve eşit ölçüde büyüyen aynı türden bitkileri kullandığınız sürece, konuyla ki bu, aşk, kariyer, aile veya sağlık olabilir, geleneksel olarak bağlantılı bir bitki seçebilirsiniz.

 

Kuzukulağı ve vetivert : aşk,

Defne ve biberiye: kariyer kararları ve yasalar,

Kasımpatı ve bahçe nanesi: ailevi konular için,

Rezene ve maydonoz: yolculuk ve iletişim için,

Fesleğen ve dereotu: parayla ilgili,

Adaçayı ve keki: Öğrenme ve sınavla ilgili,

Kişniş ve pelin: sağlık

St. John otu, Bakire otu ve Sedefotu: bereket,

İçin kullanabilirsiniz.

 

Eğer konu uzun vadeli gelecekle ilgiliyse, bitkileri tohum veya küçük daldırma halinde dikebilirsiniz. Her saksıya birer küçük gül rengi kuvars veya kristal koyun, bunu yaparken de, gerçekleşecek seçenekleri veya seçilen insanları sırayla hayal edin.

 

Bitkiler, ayın büyüme safhasına veya özellikle dolunaydan üç dört gün önce dikilmeli. Bu, bütün dünyada ki bahçıvanlar tarafında, ayın küçülme evresinde dikilenlerden daha sağlıklı ve daha hızlı büyümelerini desteklemek için kullanılır.

 

Haftalık bir büyüme çizelgesi tutun: ilk büyüyen; bir başkası ilk büyüyene nasıl yetişti veya en uzunu birdenbire nasıl kuruduğu gibi.

 

 

Kaynak: Cassandra Eason

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Hayatımın dönüm noktasındayım (FAL)

   Merhaba gençler, şöyle bir göz attım ve yakınlarda böyle bir konu açılmamış hiç umarım forumda birileri vardır ? Hayatımın dönüm noktasında gibiyim ve nasıl kararlar almam gerektiği konusunda kafam çok karışık şu dönemde şöyle güzel bir fal bakan birine gerçekten ihtiyacım var. Kimin gönlünden bir fal kopuyor.? ?Evren rızası için şu karasız döneminde olan kişiye bir fal bakacak biri var mıdır ? ?

   , Yer: Fal ve Kehanetler

  • Dizin:Fal Çeşitleri

   El Falı El Falı (Şiromansi) El Falı ve Astroloji Göz Rengi Falı Yıldızınız & Avcunuz Yüz hatlarınıza Göre Karakteriniz Göz Falı - Göz Renginiz Kişiliğinizi Ele Veriyor Erzurumlu İbrahim Hakkı'nın "Marifetname"si-El ve Yüz Yapısı İsim Falı Numeroloji Kader Sayınız numeroloji evliliğe bakış İsimdeki Sesli ve Sessiz Harfler Günlük Yaşam Sayılarını Bulma Tekniği Tibetan Mo Divination-Ti

   , Yer: Fal Çeşitleri

  • Fal isteği yardımcı olabilirmisiniz

   Arkadaşlar son zamanlarda her konuda sıkıntı yaşıyorum işyerinden bi kadin sende bişey var bi hocaya görün diyor sürekli. bende bişey goruyomus ne olduğunu açıklamadı tarot veya benzer bi yolla fal bakabilecek bana yardımcı olabilecek birisi var ise çok mutlu olurum

   , Yer: Fal ve Kehanetler

  • Fal Bakanların Ortak Özellikleri

   Link: Fal Bakmayı Bilenlerin 17 Ortak Özelliği - onedio.com   1. Doğa üstü varlıklarla ilişki içindedirler   Fal bakmayı bilen insanların doğa üstü varlıklarla iletişim içinde olduğu düşünülür. Falları da ona irtibat kurduğu doğa üstü varlıkların verdiği bilgilerden yorumladıklarıyla doğru tahmin ettikleri bilinir. 2. Konuşkandırlar   Fal bakmayı bilen insanlar konuşmayı anlatmayı seven insanlardır. Size tatlı tatlı anlatırken dinlemeye doyamazsınız. 3. Açık sözlüdürler   Gerçekleri

   , Yer: Yararlı ve Eğlenceli Linkler

  • İsmin sayısal karşığından fal

   Ad ve soyaddaki harflerin sayısal değerlerini bulup topluyoruz.Bende 597 çıktı.     http://i.hizliresim.com/D3YM7z.jpg Ardından 500 - 90 - 7 şeklinde 3 basamağa ayırıyoruz.Her birini aşağıda attığım listeden buluyoruz.   500- Bilim 90-Tutku,körlük 7 - Suikast,fakirlik   Eğer binin üzerindeyse sadece 1000,1095,1260 ve 1390 için tahmin var. 4 haneliyse.4 e ayır bin değilse sadece son 3 kısma bak.     1- Tamah, güzel hayat   2- Parçalanma, üzüntü   3- Düşünceler, ruhaniyet   4-

   , Yer: Fal ve Kehanetler

×
×
 • Yeni Oluştur...