Jump to content

Arkturuslular Ve Ekin Çemberleri


Pleiades

Önerilen Mesajlar

Başlıksız 1.jpg silbury_large_09.jpg 666666666.jpg 1.jpg

 

Arkturuslular Frekans üstatlarıdır. Holografik piktogramları Ekin Çemberi oluşumlarına dönüştürürler. Dünyanın anahtar noktalarında, gezegenin enerjisini beslemek için dünyanın ızgarasında Geometri belirir.

 

Arkturuslular çok – boyutlu Varlıklardır. En Yüksek Olan’ın hizmetkarları olarak paralel bir realitede yaşarlar. Onlar, Yardımsever Ultra Dünya Varlıklarından biridir. O boyutta Çember Yapanlar olarak adlandırılan Varlık ekibidirler. Lütfen bu fenomenin çok – boyutlu olduğunu ve bu ekibin bir çok paralel realitelerde bir çok veçheleri olduğunu hatırlayın. Çemberlerin çoğunluğunun ortaya çıktığı kutsal toprakta enerji matrisini hazırlayan hem İnsanlar ve Druidler, hem Keltler ve Masonlar unsurlardır (elemanlardır).

 

Bu ekip Frekans üstadı olan Varlıklardan oluşur ve Ekin Çemberlerinin holografik mavi kopyalarını depolayan holografik odalar (daireler) ile çalışırlar. Gezegenimize getirdikleri imajlar Ana Geminin holografik odalarında depolanan orijinal hologramların tamamen aynısıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amerika'da bir grup insanın bu ekin çemberlerini yaptıklarını duymuştum. Daha doğrusu bir belgeselde bahsedilmişti.

 

bu çemberler üzerinde üniv. araştırmaları var .

 

25 ekin çemberi üzerinde benzer araştırmalar yapan Boston Üniversitesi astronomi bölümü eski başkanı Dr. Gerald Hawkins, bunların rasgele çizilmiş ve gelişigüzel yerleştirilmiş şekiller olmadığını göstermiştir. Hawkins, çemberleri oluşturan diyagramlar üzerinde matematiksel analizler yaparak dairelerin çaplarının ve halkalar içinde kalan alanların orantılarını belirlemiştir. Analiz sonuçları diyatonik bir orantıya işaret etmekte ve bu da oluşumların hesaplanabilen geometrik modellere göre dizayn edildiğini kanıtlamaktadır.

 

bir diğer araştırma

 

Hollandalı ekin çemberleri araştırmacısı Bert Janssen, 1998 Temmuz’unda ortaya çıkan ünlü Alton Barnes oluşumunu incelerken, çemberlerin sınırlarının eşmerkezli yedigen kombinasyonundan ve yedi köşeli yıldız şekillerinden meydana gelebileceğini göstermiştir. Alton Barnes’ın havadan çekilen fotoğrafları dikkatlice incelendiğinde, kenarda bulunan ve izlere eşmerkezli olan iki ince, parlakhalka göze çarpmaktadır. Janssen, bunların diğer yapı hatlarını doğru oturtabilmek içinkullanıldıklarını keşfetmiştir. Düzleştirilmiş gövdelerden oluşan ince çizgiler olan bu yapı hatlarına ana bölgedeki düzleştirilmiş ekinler altında gerçekten de rastlanmaktadır.

 

Janssen, diğer pek çok oluşumda da benzer yapı hatlarının bulunduğunu keşfetmiştir. Bu da açıkça göstermektedir ki; bu yapı hatları, tarlalardaki oluşumların geometrik inşası için gereklidir. Fakat, kağıt üzerine kalemle çizilen bir çizgiden farklı olarak, ekinler üzerinde oluşturulan bu yapı hatları sonradan silinemez. Janssen düzleştirilmiş arazinin dış tarafında insanoğluna ait en küçük bir iz dahi olmadığına da dikkat çekmektedir. Burada ne ayak izi, ne ezilmiş bitkiler, hiçbirşey bulunamamıştır ki bu da hayli ilginçtir. Janssen’e göre bu bulgular insan mantığına aykırıdır ve bu şekillerin insan yapımı olmadığının en iyi kanıtıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...