Jump to content

Kusursuz Psişik Savunma


necropolis

Önerilen Mesajlar

Evet arkadaşlar fazla uzatmadan konuya girelim...

 

Öncelikle Psişik savunma nedir?

 

Psişik savunma, psişik saldırılara ve kara büyülere karşı enerjiden bir savunmadır. Büyü veya saldırı çok güçlü olmadığı sürece basit bir savunma yöntemi sizi korur.

Kusursuz Psişik Savunma?

 

Kusursuz bir savunma olmaz, olamaz. Çok güçlü savunma yöntemleri olabilir, ama çok güçlü saldırı yöntemleri de vardır. Şu ana kadar tonlarca psişik savunma kalkanı yıktım ve hiç birinin de korunan kişilere zaman kazandırmaktan başka faydası olmadı diyebilirim. Yani savunmanız çok güçlü olsa bile, saldıran kişi yeterince güçlüyse ve yöntemi biliyorsa kalkanınız fazla dayanmaz.

 

Psişik Saldırı Altında iken Yapılması Gerekenler

 

Şimdi asıl bölüme geldik. Sizlere psişik bir saldırıya uğradığınızda yapmanız gerekenleri adım adım anlatacağım...

 

Öncelikle saldıran kişiye zaman kaybettirmeniz lazım. Bunun için basit bir koruma kalkanı yeterlidir. Bu kalkan saldıran kişiyi biraz olsun oyalar ve sizin saldırının kaynağını anlamanız için zaman kazandırır.

 

Kalkanı açtıktan sonra hiç zaman kaybetmeyin. Hemen aura alanınızı genişletip bulunduğunuz ortama yayın. Bu sayede saldırının nereden geldiğini anlayabilirsiniz. Aura alanınızda büyük bir dalgalanma hissettiğinizde o yöne dönün. Saldıran kişi %80 orada olacaktır ve odaklanmış bir şekilde size bakıyor olacaktır (Tabi bakmayabilir de ama baktığında saldırısı daha etkili olur).

 

Şimdi saldırının kaynağını tespit ettiğinize göre saldırıyı engellemeniz gerek. Kalkanınızı güçlendirin. Sonra elinizde bir enerji topu oluşturun. Bu enerji topunu 20 küçük parçaya bölün ve bunları küçük bir diken şeklinde imgeleyin. Saldıran kişinin her çakrasına 20 adet diken gönderin. 140 diken biraz fazla olabilir, ama inanın bana gerçekten faydasını göreceksiniz. Tüm çakralara 20'şer diken yolladıktan sonra kişinin çakraları tıkanır ve saldırısı durur. Saldırı yapmayı denese bile yapamaz, çünkü enerji üretimi durmuştur.

 

Bundan sonra hemen o ortamdan uzaklaşın ve pozitif enerji toplamak için meditasyon yapın.

 

Umarım işinize yarar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyy korkunç bir savunma yöntemi :D dikenli dikenli :D :D ama chakranın tıkanması konusunda emin misin ? Kalıcı bir tıkanmamı yani ? çünkü Bu çok ciddi sonuçlarda doğurur.. Kişinin hayatını altüst eder..:ermm:

 

Sonuçta bir enerji topunu yirmiye bölüp tıkıyorsun. Kalıcı bir tıkama değil. Geçici bir tıkama, sadece kaçmak için zaman kazandırıyor yani :D Tıkandıktan sonra vücuttaki enerji akımından dolayı kendisi açılacak zaten...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Psişik Vampirlerden Korunma Büyüsü

   psişik vampirler auralarında oluşan bir hatadan dolayı kendi enerji üretme mekanizmaları bozuktur. Bu yüzden auralarından çıkan dokungaçlar başkalarının auralarından enerji emerler. Bu enerji emme işlemi enerjisi emilen kişinin aurasında hasarlara sevep verir. Eğer ki birçok psişik vampir saldırısına uğrarsanız enerji yokluğundan ölüme kadar gidebilr veya sizinde kendi enerji üretme mekanizmanız bozulabilirve psişik vampir olabilirsiniz. Psişik vampirliğin derecesi enerji emdikçe artar. vampirli

   , Yer: Witchcraft

  • Psişik Yeteneklerimi Geliştirmek

   Arkadaşlar ben 2 aydır parapiskoloji dalı adı altında bazi Yeteneklerimi gelistirmeye çalışıyorum çakralari açmaya çalışıyorum bunu yaptığım günden beri algimin degiştigini hissediyorum telepati ve telekinezi mi geliştirdim biraz ama sadece zihinle düşürmeyi yapamiyorum ama telepati özelligimi geliştirdigimi dusunuyorum , mesela bir kağıda nesne ve yanında sayı yazıp kardesime gonderiyorum (zihinsel) onun gozunde beliriyor ama ben onun düşündüğünü bulamiyorum ve buna başladığımdan beri ufak kari

   , Yer: Durugörü

  • Psişik Gücünüz Nasıl Açığa Çıkıyor ?

   Arkadaşlar psisikokinezilerde mesela psi well yaparken elinizin arasında nasi bir his oluyo aci basınç sıcaklık soğukluk... bu kişiden kişiye değişiyo ve yaptığınız şeye görede.Peki enerji çıkışlarında sizde nası bi his oluyor??

   , Yer: Psişik Yetenekler

  • Psisik Yetenekler Anketi

   Arkadaşlar psişik yetenekler arasında en fazla yapılan hangisi bu ankette hangi yeteneğin kaç kişi tarafından yapılabildiğini öğreneceğiz bölece hem kolaylık hemde yaygınlığını öğrenmiş olacağız ayrıca yeni başlıcaklara bi yol olur:D bence telekinezi veya telepati en çok yapılandır görelim bakalım...   Yazıdaki İngilizce Türkçe arası olan kelimeler var hangi dildekini yazacağımı bilemedim ama ne kasettiğim anlaşılıyor herhalde.Diğer yetenekler:   Aerokinesis:Rüzgarı Kontrol Etmek... Atmokine

   , Yer: Psişik Yetenekler

  • Psişik Yeteneklerimizin(Durugörü vb.) Çalışma Mekanizması ve Bilinçli Kullanılması

   Orjinal başlık: Psi Enerji'nin Psişik Olaylar ve Yeteneklerimiz İle İlişkisi   (Psişik Yetenekler bölümündeki "Psi Enerji" yazsının genişletilmiş-eklenmiş halidir.)   Gnoxis e-Dergi'sinin 1.sayı'sındaki yazımdan...   Psi Enerji'nin Psişik Olaylar ve Yeteneklerimiz İle İlişkisi     Psi; ruh,ruhla ilgili anlamlarına gelebilmektedir... Psi Enerji bütün duyudışı algılarımızın(DDA) meydana gelmesine yarayan bir olgudur.Bir duyudışı algılama telepati,telekinezi,durugörü,duruişiti,kehanet vs. ve

   , Yer: Psişik Yetenekler

×
×
 • Yeni Oluştur...