Jump to content

Saygı...


legolas

Önerilen Mesajlar

selam saygı konusunda ne düşündüğünüzü merak ettim. ben saygı hakkında özelliklede geçmişime saygı duymam konusunda gururluyum. bana kötülük yapan bir insanı seneler sonra yolda gördüğümde nefretimin hala geçmediğini biliyorum. ve bu beni mutlu ediyor. bana ikiyüzlü ve gurursuz olmadığımı hatırlatıyor. geçmişime ve geleceğime saygı duymak çok güzel bir şey... hayattaki amacımda en büyük aracım saygıdır. saygı öyle bişeyki sevgininde güveninde yerini fazlasıyla tutuyor ve benim kötülük yapmamı engelliyor. kötülüklerin karşılıksız kalmayacağını hatırlatıyor ve bu beni mutlu ediyor. sadakat vevatanım için ,geleceğe ve geçmişe saygı duyuyorum. ve bunun için adalete teşekkür etmem gerekiyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet dünyada adalet mi var ki? Varsa nerde? Buralardaysa beni ve diğer adaleti bekleyenleri neden bulmuyor?

Bu üçünü istiyorum cevaplasın.:thumbsup:

 

 

 

Bi gun büyük bi adaletin sağlanacağına inanıyorum. ancak kuru adalet değil gercek adalet. yasamayi hak edenin yaşadığı ölmeyi hak edeninde sorunsuz öldürüldüğü ve hayal ve hikayelerin olmadığı bir adaletin sağlanacağını düşünüyorum. önümdeki bardak kadar net bir adalet istiyorum. adaleti engelleyen en büyük şey acıma duygusudur. acıma duygusu ve sağduyu denilen aslında enayilikten başka bişey olmayan bu iki şey yok edildiği zaman gerçek adalet sağlanabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...