Jump to content

Bekar evini ayırma yolları


mavi siyah

Önerilen Mesajlar

http://s.6cd.co/img/new/bekarerkek.jpg

Biriyle tanıştınız ve ondan çok hoşlandınız. Sinemaya gittiniz, yemeklere çıktınız, arkadaşlarıyla tanıştınız ve evet, o malum gün geldi, sizi evine davet etti. Her kadının içinde bir şüphe vardır, ister arkadaşlarıyla tanışsın, ister hayat hikayesini dinlesin, merak eder; acaba hayatında başka biri var mı?

 

Bunu anlamanın en güzel yolu tabii ki o kapının ardında yatıyor. Şimdi size birkaç tüyo vereceğiz. Bu maddeleri bir yere not edin ve mutlaka sırasıyla uygulayın. Cevap kendiliğinden ortaya çıkacak.

 

Öncelikle evin düzeni çok önemli. Bu tabii ki evde ondan başka biri olduğu anlamına gelmiyor, belki de çok düzenli biri var karşınızda! Ama bu ufak maddeler sizi gerçek sonuca ulaştıracak.

 

Madde 1:

 

Mutfağa ona yardım etme bahanesiyle girin. Bakın bakalım bulaşık var mı, varsa kaç kişilik bir bulaşık var. Birkaç günlük birikmişse anlamak zor olsa da içki bardaklarını takip edin! Ruj lekesi olup olmadığı göz ucuyla kontrol edebilirsiniz. Bir küçük detay daha şarap kadehi kaç adet var?

Madde 2:

Buzdolabını açın! Dolapta yemek var mı kontrol edin, eğer varsa erkek yemeği mi yoksa bir kadın yemeği mi hemen anlarsanız. Şüphelendiyseniz diyaloğu şöyle geliştirin: “- A, çok severim bu yemeği sen mi yaptın?” Hemen cevap vermiyor ve göz temasından kaçınıyorsa şühelenmekte fayda var. Direkt cevap veriyorsa tedirgin olmaya gerek yok, “- Yiyeceksen koyalım bir tabağa” falan derse lafı hemen çevirin ve “– Yok , şimdi yemem, başka zaman” dersiniz.

 

Madde 3:

Erkekler dip köşe temizliği bizim kadar sık yapmazlar, bu da bizi kolaylıkla “Olay Yeri İnceleme” ekibine çevirebilir. Öncelikle koltuk yastıklarının altına bir göz atın. Çıkan fındık fıstığı boşverin, asıl hedef toka, firkete, takma kirpik, ruj gibi sizi sonuca götüren şeyler var mı inceleyin.

 

Madde 4:

 

En önemli yerlerden biri de banyo. Bilirsiniz kadınlar kendilerine ait ufak eşyalarını erkeğin evinde bırakmayı severler. Çünkü bilirler ki her şey bu ufak eşyaları o evde bırakmakla başlar; deodorant, parfüm, diş fırçası, şampuan... İşte ileride koltuk, tava, buzdolabı, gardırop da bu küçük eşyalar sayesinde bu evdeki yerini alır! Kaç tane diş fırçası var, mutlaka kontrol edin. Duşa mutlaka bakın, şampuanlara ve duş jellerine göz gezdirin. Eğer bir şey bulduysanız yerini değiştirin, şampuanın ağzını açıp bir kenara bırakın. Sonra olacakları izlemek için birkaç gün evin etrafında dolaşır, eğlenirsiniz.

 

Madde 5:

Nevresim takımı da bir erkeği ele verecek ince detaylardan biridir, öyle çiçekli böcekli bir şeyler varsa durup düşünmekte fayda var. Dolaplara bakmak artık biraz özele kaçacaktır ama odada bir tuvalet masası varsa ve üzerinde yüz temizleme sütü duruyorsa evinizin yolunu tutmanızı öneririz.

 

 

Sonradan yok evliymiş, sevgilisi varmış, haberim yoktu bahanelerini sıralamamak için bu maddelere bir göz atmak iyidir kızlar. Ama bazı erkekler çok sahtekar oluyor yaaa bunlar da işe yaramayabilir valla:rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tipik cosmopolitan dergisinden çıkma bir yazıya benziyor :) Eğer karşınızdakinin dürüstlüğünden şüpheleniyorsanız, hiç başlamayın zaten... Minareyi çalan kılıfına uydurur çünkü... Cicili bicili bir şey görseniz; eski kız arkadaşım almıştı ya da annem verdi diyebilir. Temizlikten bahsetseniz; temizlikçi geliyor diyebilir... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tipik cosmopolitan dergisinden çıkma bir yazıya benziyor :) Eğer karşınızdakinin dürüstlüğünden şüpheleniyorsanız, hiç başlamayın zaten... Minareyi çalan kılıfına uydurur çünkü... Cicili bicili bir şey görseniz; eski kız arkadaşım almıştı ya da annem verdi diyebilir. Temizlikten bahsetseniz; temizlikçi geliyor diyebilir... :)

Ani baskınlar yapmak en garantisi bence. :rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha basit bir yolunu söyleyeyim, adamın hayatında başkası varsa bu demektir ki o evde olmanızın tek bir nedeni vardır, dedektifcilik oynayana kadar çoktan yatağa atılmış olursunuz. Yatağa atılmamış ve bu kadar inceleme fırsatı bulmuşsanız evet o adam samimi ve de bekardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok var... benim bir arkadaşım sevgilisinin yurt dışında yaptığı trafik kazasına kadar öğrenmişti dedektif vasıtasıyla :blink: tabi TC Kimlik no.sunu öğrenir öğrenmez nüfus müdürlüğünden seceresini dökersen, böyle abuk subuk dedektifçilikler yaparsan karşındaki bu sefer seni samimi bulmuyor ilk fırsatta şut ve gol oluyor :rofl: yalan söyleyen insan; kendisini kandırır başka hiç kimseyi değil... Yalanı da elbet er geç ortaya çıkar. Bu sebeple karşınızdakinin size karşı olan tavırlarından başka hiçbir şeye bakmanıza gerek yok bana göre...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha basit bir yolunu söyleyeyim, adamın hayatında başkası varsa bu demektir ki o evde olmanızın tek bir nedeni vardır, dedektifcilik oynayana kadar çoktan yatağa atılmış olursunuz. Yatağa atılmamış ve bu kadar inceleme fırsatı bulmuşsanız evet o adam samimi ve de bekardır.

 

adam haklı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O değilde böyle oturdukları yerden "bu ay derginin sayfalarını ne saçmalıklarla doldursam" diyerek yazılan yazılardan para kazanıyorlar ya ben bunu sindiremiyorum :) İşin garibi bu yazıları okuyarak hayatında doğru dürüst erkek arkadaşı olmamış ilişkinin ne olduğunu aşk filmlerinden öğrenmiş ve "erkeklere güvenilmez" diyerek ortaya çıkan kadın nüfusundan da oldukça endişe duyuyorum.. Açıkcası evime ilk kez gelen bir bayanı bu sekilde sagı solu incelerken yok efendim gidip dolabımı cekmecemi karıştırırken bulursam anında kapının önüne koyarım..Kurcaladı diye değil "dergi sayfası kafalı kız" olduğu için.. Bana güvenmiyorsan ne işin var evimde be kadın derler adama :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Hipertiroidi Nedir? Nedenleri, Belirtileri, Korunma Yolları ve Tedavisi

   Kandaki tiroid miktarının artmasıyla karakterize olan hipertiroidi; tedavi edilebilir fakat önemsenmediğinde çok ciddi hastalıkların oluşmasına yol açan bir sağlık sorunudur. Tiroid hormonuyla alakalı hastalıkların sebep olduğu hipertirodinin, kendini belli eden çok fazla belirtisi vardır. Şimdi hipertirodinin bu belirtilerini, hastalığın sebeplerini ve nasıl tedavi edildiğini öğrenelim.     Metabolizma sisteminde önemli bir yere sahip olan tiroid bezlerinin çalışma sisteminde bozukluklar olmas

   , Yer: Sağlık

  • Frekanslar, ve onları yükseltmenin pratik yolları

   Frekanslar,ve onları yükseltmenin pratik yollarını anlatan bir yazı hepimize faydalı olmasını seçiyorum. İnsanların Frekansları : Araştırmalar her canlının bir frekansa sahip olduğunu (megahertz olarak ölçülüyor) ve dahası hepimizin çevremizdeki frekanslardan etkilendiğini gösteriyor. İnsan organizmasındaki trilyonlarca hücre hepsi kendi frekanslarında titreşir. Bütün bu titreşimlerin toplamı kişinin genel frekans spektrumunu belirlemektedir. İnsan organizmasının yaydığı farklı elektromanyeti

   , Yer: Sağlık

  • Migren Nedir? Nedenleri, Belirtileri, Korunma Yolları ve Tedavisi

   Stresli zamanlarda, aşırı yorgun veya uykusuz olunduğunda her insanın az da olsa başı ağrıyabilir. Ama migren öyle bir hastalık ki, geldiği zaman en az 3 gün geçmez. Yaşam kalitesini olumsuz etkileyen bir durumdur. Ancak çağımızın hastalığı olan migren tedavi edilebilir bir rahatsızlıktır. Migrenin belirtilerini, önleme yollarını ve tedavisi hakkında bilmediklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.   Baş ağrısı neredeyse her insanın yaşadığı bir sorundur. Başı hiç ağrımayan ya da nadiren ağrıyan kişi

   , Yer: Sağlık

  • Yüksek Bilince Ulaşma ve Benliği Bulma Yolları

   01- Kendinizi; karşılaştığınız durumları zorla kontrol etmeye çalışmanıza neden olan ve böylece huzurunuzu bozan, kendinizi ve diğerlerini sevmenizi engelleyen güvenlik, duygu ve güç bağımlılıklarından özgürleşmek. 02- Bilincinize hakim olan bağımlılıklarınızın, değişen insanları ve durumları olduklarından farklı algılamanıza neden olduğunu keşfetmek. 03- Robotvari duygusal kalıplarınızın etkisinden kurtulup, yeniden programlamanız gereken bağımlılıklarınızın farkına varmak için tüm fırsatla

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

  • 11 saat uyutan psikolojik ilaçları yenmenin yolları nelerdir

   uyku hapı ile beraber 6.5 tane ilaç kullanıyorum isimlerini yazmama gerek yok ama etkisi ani kararlar vermemi engelliyo 11 saat uyutan bu ilaçları nasıl yenebilirim ve uyku saatini 7 8 saate çekebilirim çok uyuttuğu için erken uyanınca üzerimden tır geçmiş gibi oluyo ama her ilaç gibi benim kullandığım ilaçlarda PSİKOLOJİK bu ilaçları psikolojik olarak nasıl yenebilirim ve 8 saat uyuyup uyanabilirim ???

   , Yer: Sağlık

×
×
 • Yeni Oluştur...