Jump to content

...!!!Önemli Duyuru!!!...


AurorA

Önerilen Mesajlar

!!!Duyuru!!!

 

Jazz&Blues Bölümünde açılan konular, gruplara göre ayrılmış, çoğu kırık link temizlenmiş, hatalı yerlere açılan başlıklar doğru yerlerine gönderilmiş, başlık isimleri sanatçı adı olarak düzeltilmiştir. Bu bağlamda aşağıdaki kurallara uymanız gerektiğini hatırlatma gereği doğmuştur;

 

1. Açmak istediğiniz sanatçı/grup adına daha önce bir başlık açılmış olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.

2. Açacağınız başlıkta sadece sanatçı/grup adına yer veriniz. Şarkı ismi ile başlık açmayınız.

3. Açacağınız başlıkta 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerinin Korunmasına İlişkin Kanun ve bu Kanunda değişiklikler yapan 4630 sayılı Kanun gereği sanatçı/grubun telif hakları sebebiyle ücretsiz albüm/şarkı indirilmesi için link vermek yasaktır. Ancak sanatçı/grup tarafından izin verilen parça/albümlerin ücretsiz indirilmesi için link verilebilir ki; bunda da sanatçı/grubun buna izin verdiğine ilişkin bilgi yöneticiler tarafından denetlenebilecek şekilde linklendirilmelidir. Aksi halde açacağınız başlık hiçbir bilgi verilmeksizin silinebilecektir.

4. Forum türü paylaşım alanlarında konu içeriği ve konuya gönderilen cevapların hukuka aykırılığı nedeniyle cezai ve sair yasal yaptırımlar konusunda bizzat üyelerin sorumlu tutulduğunu unutmayın.

5. Başlık açarken, eklemek istediğiniz parçanın türüne göre değil; grubun genel olarak icra ettiği müzik türüne göre başlığınızın yer alacağı bölümü seçiniz. Yanlış yerlerde açılan başlıklar hiçbir uyarı verilmeksizin doğru yerine taşınacaktır.

6. İçeriğinin incelenmesi gerektiğini düşündüğünüz mesajları gerekçeniz ile birlikte mutlaka rapor ediniz.

7. Bu bölümde biyografi ve şarkı sözleri için ayrıca alan bulunmadığından, bu konudaki mesajların da ilgili sanatçı/grup adı altında yer alması gerekmektedir. Şarkı sözü yahut biyografi için ayrı başlık açmayınız.

 

İyi eğlenceler dileriz.

AurorA tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
×
×
  • Yeni Oluştur...