Jump to content

Telepati üzerine birkaç yardım almak istiyorum...


MonsTer47

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek isterim ki konuyla ilgili girmediğim site,okumadığım kaynak kalmadı,son çare olarak buraya yazayım dedim.Bilgisi ve yeteneği olan,deneyimli birilerinin yardımına ihtiyacım var.Bende telepati yeteneğinin olduğunu artık ciddi anlamda farketmiş durumdayım.Normalde pek ilgilenmezdim;lâkin son birkaç sene içerisinde olanlar ve tecrübelerim gösteriyor ki iyi bir telepat olabilirim.Sorunum şu ki bu yetenek benim gücümün sınırları dışında...Yani bazen kontrolumün çok dışına çıkabiliyor...İstem dışı yani...Telepatinin bir tür konuşma olduğunu biliyoruz,ama bunu istemesem dahi düşünmek yetiyor.Ve telepati kurmaya çalıştığım anda maximum 6 saniye içerisinde bağlantıyı kurabiliyorum,o anda çevremde hiçbir ses,hiç bir şey duymuyorum,tam konsantre durumunda oluyorum...Olayın kötü yanı ise bundan sonrası...Şiddetli bir baş ağrısı ve vücudumdaki tüm kemiklerin çıtırdamasını,hareketlerini dahi hissedebiliyorum ve inanın ki bu çok ağrı veriyor...O zaman ki yaşantımdan dolayı bu durumun geçmesini nasıl yaptıysam( ki bu büyü yoluyla değil...) sigaraya yönlendirdim ve sadece sigara bütün bu ağrıları kesebiliyor.Bu gücün tam anlamıyla benim elimin altında olması için ve sonrasının da benim kontrolümde olması için yapmam gereken şeyler nelerdir,değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demek ki güçlü bir telepatsın. Benim de durugörü üzerine çalışmalarım var. Ancak bilen çevrem falcı muamelesi yapmaya başladığı için sıkıldım ve uğraşmamaya başladım. Bir sebebi de dediğin gibi yaşanılan baş ağrısı ve yorgunluktu. Tabi sen kemik çıtırdamasına kadar giden ağır yorgunluktan bahsediyorsun.

Güç, zaten elinin altında ama her güç, sorumluluk getiriyor bildiğin üzere. Çok zorda kalmadıkça bunu kullanmaman sağlığın açısından iyi olacaktır. Şahsen ben öyle yapıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında istem dışı telepati de durum şu .. Beynin ön kısmı bir konuyu düşünür onunla mesgul olur ama siz o arada baska seylerle hasırnesirsinizdir . Yani beynin o bölgesi hala arka planda çalısan bir program gibi düşünmeye ve dolayısıyla enerji dağıtımını yapmakla mesguldür ki bu telepatların hemen hemen hepsinde olan ve olağan bir durum .. Ne kadar rahatsız edici oldugunu gayet iyi bilirim .Öncelikle telepati çalısmalarındaki yuksek enerji çıkısları için cakralarınızı bir kontrol edin tıkalı çakralar enerji bosalımı sırasında vücütta ağrı sızıya yol açabilir . bir diğer husus ki bu telepatinin kontrol altına alınmasında ki baş etkenlerden biri beyin frekanslarını kontrol etmek .alfa beta tetra geçişlerinde telepatlar frekens yoğunlugunda istemsiz bir sekilde kontrolu saglayamadıkları için sizin gibi tipik durumlarla karsılasıyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...