Jump to content

En Tuhaf 10 İkiz


acd

Önerilen Mesajlar

10

Medyum İkizler – Linda ve Terry Jamison

http://www.listemiste.com/wp-content/uploads/2012/03/10.png

Amerikalı ikizler 11 Eylül saldırılarını 2 yıl önceden, 2 Kasım 1999 tarihinde tahmin etmişlerdi. Yazılı olarak ikiz kulelere bir terörist saldırısının yapılacağını açıklamışlardı. Tahminlerinin arasında Kennedy’nin ölümü, Saddam Hüseyin’in ölümü ve Papa 2. John Paul’un ölümü de bulunuyordu.

9

En Yaşlı İkiz Annesi – Omkari Panwa

http://www.listemiste.com/wp-content/uploads/2012/03/9.jpg

70 yaşındaki Omkari Panwar ve 77 yaşındaki kocasının ikiz çocukları dünyaya geldi. Çiftin ikizlerden önce, iki kızları ve 5 tane de torunları vardı. Doktorlar ikizlerin gayet sağlıklı olduklarını söylüyorlar.

8

Siyah Beyaz İkizler – Alicia ve Jasmin Singerl

http://www.listemiste.com/wp-content/uploads/2012/03/8.jpg

Bu ikizler çok nadir görünen bir özelliğe sahipler. Anneleri Jamaika ve İngiltere kökenli, babaları ise Alman. Alicia zenci ve siyah saçlı, Jasmin ise mavi gözlü ve beyaz saçlı.

7

Telepatik İkizler – Richard ve Damien Powles

http://www.listemiste.com/wp-content/uploads/2012/03/7.png

Bu ikizler üzerinde yapılan deneyler, ikizlerin birbirlerini 5 duyu organını kullanmadan hissedebildiklerini gösterdi. Ses yalıtım yapılmış bir odada Richard elini içi buzla dolu bir kovaya soktu. Bir başka odada Damien soğuğu hissetti. Yine başka bir deneyde Richard’a bir kutu verildi ve açması söylendi. Richard kutuyu açınca içinde yılanı gördü ve korktu. Başka bir odada Damien aynı anda bir ürperti hissetti.

6

Ayrılmış İkizler – Tamara Rabi ve Adriana Scott

http://www.listemiste.com/wp-content/uploads/2012/03/6.jpg

Meksika’nın Guadalajara kentinde dünyaya gelen bu ikizler doğduklarında birbirlerinden ayrılmışlar ve farklı aileler tarafından yetiştirilmişler. Tamara yahudi bir aile tarafından Manhattan’da, Adriana ise katolik bir aile tarafından Long Island’da büyümüş. Aralarındaki onca uzaklığa rağmen ortak arkadaşları tarafından tanıştırılarak, ikiz olduklarını keşfetmişler.

5

Sessiz İkizler – June ve Jennifer Gibbon

http://www.listemiste.com/wp-content/uploads/2012/03/5.jpg

Britanya’da büyüyen bu ikizler doğuştan konuşmalarında aksaklık yaşıyorlardı. Gittikleri okulda tek zenci öğrenci onlardı ve ırkçılıkla da karşılaşınca kimseyle konuşmamaya başladılar. Sadece kendi aralarında konuşuyorlardı ve genelde mimiklerle anlaşıyorlardı. 30 yaşındayken Jennifer kalbinden rahatsızlanıp hayatını kaybedince yalnız kalan June diğer insanlarla konuşmaya başladı.

4

Doğum Tarihleri Farklı İkizler – Catalin ve Valentin Tescu

http://www.listemiste.com/wp-content/uploads/2012/03/4.jpg

Romanya’da doğan bu ikizlerden Catalin Aralık’ta doğdu. Valentin ise 2 ay sonra Şubat’ta doğdu ve bu iki kardeş ikizler. Çok nadir görülen bu vakada, Catalin’in doğumu sırasında Valentin daha embriyo halindeydi. Yani gelişimini tamamlamamıştı ve ikiz kardeşinden 2 ay sonra dünyaya geldi.

3

Farklı Babanın İkizleri – Tuen ve Koen Stuart

http://www.listemiste.com/wp-content/uploads/2012/03/3.jpg

Wilma ve Willem Stuart’ın çocukları olmuyordu ve tüp bebek yapmaya karar verdiler. Sonunda ikizleri oldu. İkizlerden Koen mavi gözlü, siyah saçlı ve beyaz tenli, Tuen ise kahverengi gözlü, siyah saçlı ve siyah tenli idi. DNA testlerinde Koen Stuart ailesinin çocuğuydu fakat Tuen Willem’den değildi. Kamuoyundan gizli yürütülen araştırmada, babanın o gün o kliniğe başvuran başka bir aileden olduğu ortaya çıktı. Bu durumun laboratuvar malzemelerinin tam temizlenmemesinden kaynaklandığı düşünülüyor.

2

Yapışık İkizler – Abigail ve Brittany Hensel

http://www.listemiste.com/wp-content/uploads/2012/03/2.jpg

Aynı gövdeyi paylaşan bu ikizler şu an 26 yaşındalar. Beraber çok eğleniyorlar ve sağlıkları da gayet yerinde. Voleybol, yüzme, bisiklet ve basketbol gibi birçok sporla uğraşıyorlar. Piyano çalıyorlar ve bilgisayar oyunlarına çok meraklılar. Gelecek planları arasında evlenmek ve çocuk sahibi olmak var.

1

Deneysel İkizler – Elyse Schein ve Paula Bernstein

http://www.listemiste.com/wp-content/uploads/2012/03/1.jpg

Şizofren bir anneden doğan bu ikizler, iki farklı aile tarafından evlat edinilip yetiştirilmişler. Elyse, 33 yaşına gelince çocuk edinme kurumunu arayıp gerçek annesinin kim olduğu sormuş ve bir kardeşi olduğunu öğrenmiş. Yaklaşık 6 ay sonra da bir araya gelmişler. Öğrendikleri sadece bununla sınırlı kalmamış. Dr.Neubauer ve Dr.Viola Bernard’ın deneylerinde kullanıldıklarını da öğrenmişler. Bu doktorlar çocuk yaştayken ikizleri ve üçüzleri birbirinden ayırıp gelişimlerini gözlemliyorlarmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...