Jump to content

Flütten anlayan varsa biraz yardım gerekli


Atamertes

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar aranızda bir flütü görür görmez sınıfını ve sesini anlayabilecek, bu alto ya da soprano C notalı veya F notalı diyebilecek birisi var mı ?

Varsa bana mesaj atıp bir konuda yardımcı olmasını rica ediyorum.

 

Not: söz konusu flüt blok flüttür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden bir anda blok flüt merakına düştüğün konusunu açıklarsan sanırım biz de sana cevap vermek konusunda motive olur, bir şekilde flüt uzmanı olmaya çalışırız :)

Aslında her şey basit bir yardımcı enstrümana ihtiyaç duymamla başladı sonra flütlerin seslerini tonlarını inceledim ama hiç biri pagan folk tarzı müziklerden kafamda oluşan müzik tonuna sahip değil, orada ki de blok flüt birebir aynı ama tonu flüt gibi değil sanki özel başka bir şey. Aşağı yukarı sorunum bu :)

 

örnek video:

 

Bana bu flüt şudur kardeşim onu araştır diyebilecek birilerini arıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benimde klasik gitarım yamaha gitar derken tek gitar vardır gözümde oda klasik akustiğini denemedim bile. neticede piyasa işi o. klasikte koca bölümde bir ben yamaha kullanıyorum :( manuel rodriguez le atışamaz bile :D bir gün zengin olucam ve benimde ispanyol el yapımı gitarım olaazakk :ermm::D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • yardım ..

   merhabalar.. benim bir yeteneğim var o da vücuttan hastalığı alabilmek..kanser tümör ur adı konmuş konmamış tüm hastalıklar için geçerli.yalniz şöyle bir problem varki ben bu hastalığı aldığımda siyah birşey alıyorum bedenden ve bunu yanlizca ben görebiliyorum.bu aldığım siyah şey nedir ?nasıl yok olur?beni aydınlatabilecek olan yorumlarınızı bekliyorum ...   dip not; sadece 1,2 kez baş ağrısını aldım ama araştırma yapmadan yapmıyorum deyip bıraktım hastalık alma işlemini ..

   , Yer: Psişik Yetenekler

  • Allah için yardım edin..

   arkadaşlar 34 yaşında 2 çocuk babası sıradan bir aile hayatı olan sıradan bir esnafım  fakat ergenlik dönemin'den beri açıklayamadığım kavrayamadığım anlayamadığım şeyleri istemsizce yapıyorum  uzun uzun anlatıp vaktinizi çalmak istemiyorum yaptığım şeyleri kısaca paylaşayım ve yardım edebilecek kişilerin yardımını bekleyeyim  öncelikle hafızası çok güçlü biri değilim dün yedim hatırlamam ama 2. yaşımda ki doğum günümü hatta koltuğa tutunarak yürüdüğümü hatırlıyorum anneme o dönem

   , Yer: Psişik Yetenekler

  • Yatak altında bulduğumuz ilginç yazılar (Büyü ise yardım edin lütfen!!)

   Merhabalar,  forumdaki ilk konumun bu olacağını hiç düşünmezdim ama değişik ve anlayamadığımız bir durumla karşılaşınca yardım almak istedim. Yakın bir arkadaşım uzun süredir aile evinde kalmıyordu ve evlilik hazırlığı içerisindeydi, annesi de ayda bir yatağını toplayıp temizlediğini söylüyor. Annesi bazanın altında bir dua ve büyük bir örtü bulmuş. Örtü kafaya geçirilecek şekilde, üzerinde Arapça bir şeyler yazılı ve yüz kısmında oval bir delik var. Arkadaşım evde kalmadığı için o yatakta

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

  • Muskayı Okumada Yardım

   Arapçayı yeterince iyi okuyamadığım icin ayetleri tam çıkaramadım. El yazısı Arapça okuyabilen arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. 

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

  • Doğum haritamı biraz detaylıca inceler misiniz??

   Merhaba! Ben haritamla ilgili araştırıyorum lakin parça parça bilgiler olduğu için bir bütün anlam çıkaramıyorum. Bana yardım eder misiniz??  1/04/2001  Saat: 4.55

   , Yer: Astroloji

×
×
 • Yeni Oluştur...