Jump to content

Flütten anlayan varsa biraz yardım gerekli


Atamertes

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar aranızda bir flütü görür görmez sınıfını ve sesini anlayabilecek, bu alto ya da soprano C notalı veya F notalı diyebilecek birisi var mı ?

Varsa bana mesaj atıp bir konuda yardımcı olmasını rica ediyorum.

 

Not: söz konusu flüt blok flüttür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden bir anda blok flüt merakına düştüğün konusunu açıklarsan sanırım biz de sana cevap vermek konusunda motive olur, bir şekilde flüt uzmanı olmaya çalışırız :)

Aslında her şey basit bir yardımcı enstrümana ihtiyaç duymamla başladı sonra flütlerin seslerini tonlarını inceledim ama hiç biri pagan folk tarzı müziklerden kafamda oluşan müzik tonuna sahip değil, orada ki de blok flüt birebir aynı ama tonu flüt gibi değil sanki özel başka bir şey. Aşağı yukarı sorunum bu :)

 

örnek video:

 

Bana bu flüt şudur kardeşim onu araştır diyebilecek birilerini arıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benimde klasik gitarım yamaha gitar derken tek gitar vardır gözümde oda klasik akustiğini denemedim bile. neticede piyasa işi o. klasikte koca bölümde bir ben yamaha kullanıyorum :( manuel rodriguez le atışamaz bile :D bir gün zengin olucam ve benimde ispanyol el yapımı gitarım olaazakk :ermm::D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Muskayı Okumada Yardım

   Arapçayı yeterince iyi okuyamadığım icin ayetleri tam çıkaramadım. El yazısı Arapça okuyabilen arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. 

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

  • Doğum haritamı biraz detaylıca inceler misiniz??

   Merhaba! Ben haritamla ilgili araştırıyorum lakin parça parça bilgiler olduğu için bir bütün anlam çıkaramıyorum. Bana yardım eder misiniz??  1/04/2001  Saat: 4.55

   , Yer: Astroloji

  • Şifa büyüsü gerekli acil lütfen yardım edin

   Herkese merhabalar. Direkt konuya gireceğim. En yakın arkadaşım iki gün önce nefes darlığı krizi geçirip hastaneye kaldırıldı gece yarısı. Korona testi negatif çıktı. Akciğer filmi çekilmesine rağmen tanı koyamadılar hala. Geceleri sürekli kriz geçiriyor.. Hiçbir şey yapamamak beni delirtiyor.. Uzaktan biraz olsun iyi hissetmesini nasıl sağlayabilirim? yalvarırım yardım edin onun için çok endişleniyorum..

   , Yer: Witchcraft

  • Şeytanla Anlaşma (yardım)

   selam arkadaşlar!! şeytanla anlaşma konusunda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

   , Yer: Paranormal Varlıklar

  • İmgeleme hakkında yardım edebilir misiniz ?

   İmgeleme hakkında bi kaç sorun var yardımcı olursanız sevinirim   1-İmgeleme dediğimiz tam olarak görüntünün olduğu gibi akılda tutulmasımı yoksa gözlerimizi kapattığımızda nesnenin farklı renklerdeki görüntüsümü ?? 2-İyi bir majisyen olmak için imgelemeyi aklımızda ne kadar tutabilmemiz gerek.saniye yada dakika olarak. 3-Çevreme normal bi şekilde bakıp hemen gözlerimi kapayınca görüntüler farklı renkte görünüyor ama 2-3 en fazla 4 saniye sonra kayboluyor bu normalden dahamı kötü?? 4-Aynı şe

   , Yer: Psişik Yetenekler

×
×
 • Yeni Oluştur...