Jump to content

Telepatik sorunum hala devam ediyor


telepat2010

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar daha önce burada belirttiğim gibi sorunum vardı:

 

merhabalar siteye yeni üye oldum 3.5 yıldır telepati ile ilgili bi problemim var umarım bu sitede cevabı bulabilirim 3.5 yıl önce yine sınıfta bir kızın üzerinde telepati deneyi yapıyodum deney süresini uzun tutunca kızı sevmeye başladım sonra aşka dönüştü önce düşüncelerini duymaya çalıştım aşık olduğumdan heralde baya kolay oldu sonra dokunmaya sonrada onun gözünden görmeye başladım 2 defa çıkma teklifi yaptım ikisinde de reddetti iyiki reddemiş kabul etseydi normal bir aşk olmayacağı kesindi neyse şimdi net düşünemiyorum ve (açık konuşacam) bana cinsel olarak dokunuyo ve ben bunu istemiyorum bu özellikten kurtulmak için ne yapabilirim alın çakrasını kapatmayı denedim ama net düşünemediğimden tam başarılı olamıyorum (bu anlattıklarım 0 doğrudur) ne önerirsiniz?

 

Hala devam ediyor. Kızın bana aşık olduğunu telepatik olarak hissediyorum. Boynumda kristal kuvars taşımadan önce neyi yapmak isteyip neyi yapmak istemediğimi bilemiyordum. Işık kulesini yapabildiğim kadar yapmaya çalışıyorum ama çok zorlanıyorum. Tam yapamasam da benim belli bir süre özgür hissetmemi sağlıyor.(15-20dk)Ayrıca kız üzgün olduğu zaman ben de üzgün oluyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bi dakika şimdi tam anlayamadım.kız seni seviyor seninle cinsel temasta bulunmak istiyor ama seninle sevgili olmak istemiyor mu?senin istediğin tam olarak ne kızın düşüncelerini telepatik olarak algılamamak mı?alın çakrasını kapatmak gibi bir şey söz konusu olamaz ama eğer kızın düşüncelerini duymak istemiyorsan bir süre kızdan ve bu telepatik çalışmalardan hatta tüm psişik çalışmalardan uzak durmanı öneririm sana.kızın yanındayken de aklını başka şeylere ver o an kızla konuşuyo olsan bile onu düşünmemeye çalış

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana cinsel olarak dokunuyo ve ben bunu istemiyorum bu özellikten kurtulmak için ne yapabilirim alın çakrasını kapatmayı denedim ama net düşünemediğimden tam başarılı olamıyorum (bu anlattıklarım 0 doğrudur) ne önerirsiniz? bana cinsel olarak dokunuyo ve ben bunu istemiyorum bu özellikten kurtulmak için ne yapabilirim alın çakrasını kapatmayı denedim ama net düşünemediğimden tam başarılı olamıyorum (bu anlattıklarım 0 doğrudur) ne önerirsiniz?

 

 

0 doğru derken ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sabrina yanlış yazmışım kusura bakma. black_sabbath lise 2 deyken olmuştu olay şu an üniversite 2. sınıfım kızla adam akıllı konuşmuşluğum hiç yoktu. Psişik çalışmadan özellikle kaçınıyorum işler çığırından çıkmasın diye ama hayatımın bir parçası oldu bu telepati. Varlığını her zaman hissediyorum ve kız benlen telepati yapıyor ben istemesemde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aşık olmuşsun ve unutamamışsın tek nedeni bu :) . Cinsel dokunmalar olduğunu hiç sanmıyorum. Böyle bir şey inanılmaz anlamsız olur. Onun her anki ruh halini hissettiklerini sen de anlık olarak hissedebilirsin ki bunun da nedeni ona duyduğun aşk. Sürekli zihnin ona odaklanıyor ister istemez. Yani bir zamanlar ben de birinin her anki ruh halini hissederdim neyse. Bir kaç yıl daha bekle ona duyduğun aşk bitince sorun da çözülmüş olur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

herhangi bir kızla da telapati yapabiliyorum (kontrolümde olan sadece başkasının ne hissetiğini hissetmek) Belki okumuşsundur sınırsız güç diye bir kitaptan aynalama tekniğini kullanarak başlamıştım. Sonuçları görünce bıraktım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar 7 katlı alüminyum folyodan şapka yapmıştım etkiyi biraz azalttı ama kafamda alüminyum folyo ile yaşayamam acaba hipnozla kendimi koşullayarak telepatiyi kesebilirmiyim veya reikiyle buna benzer bir şey yapılabilir mi? Forumdan birine sorduğumda net bir şey söyleyememişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...