Jump to content

Dünyadaki tüm insanları öldürmenin en kolay ve kısa yolu nedir ?


Jethro

Önerilen Mesajlar

dünyayı yok et o zaman hepsi ölür zaten :D

Var olan bir şey yok edilebilir mi ? Sana göre yok edilebilirse dünyayı yok etmenin yolunu açıkla.

Ayrıca soru değişti.Dünyanın içinde bulunan insan haricindeki tüm canlılara zarar vermeden ve dünyayı parçalara ayırmadan dünyadaki tüm insanları öldürmenin en kolay ve kısa yolu nedir ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir bomba yapardım içinde nükleer gaz ve zehir olurdu.Bu dünyadaki insanları yok ederdi.Bombanın etkisiyle tüm bitkiler yok olurdu.Bu bilimsel bir şey :D Eğer insan kalırsa kimsesizlik açlık ve korkudan ölürdü.Belki de birbirlerinin yemeye çalışırlardı..Ow yeah ! Bunu yapmalıyım (şaka şaka) :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende ölürüm doğal olarak. ne işime yarar ki. kendime zararı olan şeyi asla yapmam ha tabiki de var o potansiyel her şey bir bomba düzeneyi icaat etmek üzerinde çalışmak plan program yapamaya bakar.

Farkında olmadan kendine zararı olan şeyi yapmaktasın ama.Hatta Dün 19:26 da bu mesajı yazmanda kendine verdiğin bir zarar,zarar verdiğinin bir göstergesi,Şimdi online olarak bu forumda bulunuyor olmanda yine bir zarar ve bu zararın göstergesi

 

Arkadaşlar biraz daha düşününce bence en kolay ve kısa olan yolu bulduğunuzda az da olsa şaşıracaksınız diye düşünüyorum.

 

İyi düşünün.

Dünyanın içinde bulunan insan haricindeki tüm canlılara zarar vermeden ve dünyayı parçalara ayırmadan dünyadaki tüm insanları öldürmenin en kolay ve kısa yolu nedir ?

 

...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir film izlemiştim cok geliştirilmiş biyolojik sılahtan bahsediyordu gaz bombası gibi birşey şimdi aklımda pek birşey kalmadı ama orda ınsanları belli ayırt edici özelliklerine göre olduruordu bu biyolojik silah mesala bır ortama o gaz verıldıgınde sadece turkler oluordu dıerlerı etkılenmıordu veya sadece yesıl gozlu olan kısılerı hedef alıordu bunun gıbı butun dunyaya yayılabılecek bır bıyolojık sılah zaaa :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bulunmadı hala benimkisi.

İpucunuda verdim ama hala yok.

 

@GLoom iyi düşün bu en kolay ve kısa yol değil hatta amacına bile ulaşamaz.

 

@Hassannha Dağın içinde yaşayan dış dünyadan oksijen ve benzeri bazı şeyleri almayan ve oksijeni başka bir yolla sağlayan bir ırkın,topluluğun olabileceğini düşün.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

atmosferi delerim :)))

 

Dünyanın içinde bulunan insan haricindeki tüm canlılara zarar vermeden ve dünyayı parçalara ayırmadan dünyadaki tüm insanları öldürmenin en kolay ve kısa yolu nedir ?

 

Soru bu.

 

Şu anda bu forumda online olarak bulunuyor olanların hepsi,forumdakiler cevaba dokunuyor doğrudan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Bugün Seni Anlatan Kelime Nedir?

   kendimizi nasıl hissediyorsak onu yazalım arkadaslar ilk ben başlıyım bari   kararsız

   , Yer: Forum Oyunları

  • İlerleyeceğim Yolu Bulamıyorum

   Merhabalar öncelikle. Okültizm ve ezoterizmi çok yakından takip ederim, severim de aynı zamanda. Meditasyon yapma, ritüel yapma vs. çok severim. Fakat benim en büyük engelim ilerleyeceğim bir yolun olmaması. Okültü araştırdığımda ilk kafamı Satanizm çelmişti, daha sonra bu Havas'a, Paganizm ritüellerine daha sonra Kabala da gidiyor da gidiyor. İlerleyeceğim ve sabit olacağım bir yol yok, arada kalmış ve boşlukta hissediyorum kendimi. Ne zaman ilerleyeceğim bir yol çıksa hemen sapıyorum, konudan

   , Yer: Dinler ve İnanışlar

  • Sizce İnsanı En Çok Yıpratan Şey Nedir?

   Sizce İnsani en çok Yıpratan şey Nedir ?   1-) Aşk   2-) Para   3-) Yalan   4-) Bir Dostun ihaneti   5-) Geleceğe Dair Endişeler   6-) Merhamet Duygusunun Ağır basmasi   7-)Korkak bir yapıya sahip olmak   8-)Çabuk heyecanlanmak   9-) Sigara,Alkol   10-) 2012 Kahnetleri   Tek Seçim hakkınız var Dostlar Buyrun Bakalım. Bence 4.

   , Yer: Anketler

  • Özgürlük nedir, özgür olmak.

   Özgürlük nedir, özgür olmak ?   Özgür olmanın ne anlama geldiğini fark etmiyoruz. Özgürlüğü, arzularımızdan tamamen çıktığımız zaman ediniriz.   "Özgürlük" dendiğinde, bizler bunun "başkalarının esiri olmamak" anlamına geldiğini zannederiz. Oysa ben başkalarının esareti altındayım; Çalışmam gerekiyor, kendimi belli bir biçimde hissetmem gerekiyor, belli bir şekilde giyinmem gerekiyor, yemeğimi belli bir şekilde yemem gerekiyor, kendimi toplum karşısında saygın tutmam gerekiyor... Özgürlü

   , Yer: Felsefe

×
×
 • Yeni Oluştur...