Jump to content

Medyum Olmanın Kolay Yolları


Guest praksis

Önerilen Mesajlar

Önce medyumluğa uygun BİYOGRAFİN olsun, sakın yazmak için zaman harcama, medyum sitelerinden birkaç kelimesini değiştirerek kendine uygun BİYOGRAFİ oluştur ve deden ölmeden kendi CİNLERİNE, sana yardım etmeleri için vasiyet ettiğini , dededen MİRAS kaldığını da eklemeyi unutma yada çocukluktan beri bu ilim için seçildiğini falan yazarsın buda idare eder:) İkinci olarak, kaç tane CİNİN olmasını istiyorsan belirle ve bu sayıyı hiç unutma ki sorulduğu zaman hep aynı sayıyı söylersin. Kaç tane CİNİN olmasını istiyorsan belirle ve bu sayıyı hiç unutma demiştik bunu şöyle de yapabilirsin CİN çıkarmak, BÜYÜ, SİHİR yapmak veya bozmak, FALA bakmak, GÜNLÜK işlerini yaptırmak gibi her iş için sana ikişer CİN yeter, toplam ON tane olsa işlerini rahat görür. Senin ana sermayen YALAN olacağı için biraz buna çalış çünkü iş yaptırmak için gelen kişilere daima DUYMAK İSTEDİKLERİ sözleri söyleyeceksin, bazen konu hakkında CİNLERİNDEN bilgi alıyormuş gibi numaralar yap ki daha inandırıcı olursun, VEFK isteyen olursa, kimin yaptığı ve NE için yapıldığı da bilinmeyen VEFKLERİ kendin yapıyormuş gibi uydurktan birkaç harfini veya rakamını değiştirip satabilirsin, KORKMA kimse anlamaz zaten ANLAYANDA sana ve SENİN GİBİLERE itibar edipte gelmez, bu iş de çok yalan götürür. Kısa bir süre sonra yaptığın NUMARALARA, SÖYLEDİĞİN YALANLARA kendinde inanırsın. Bir yolunu bul, MEDYADA görünmeye bak şov programları olursa senin için daha iyi olur, yapacağın şovlarla masum halkımızın güvenini kazanırsın. Böylece insanlar senin çok iyi MEDYUM olduğunu bilmiş, duymuş olacakları için artık talih kuşu başına kondu demektir, SEN TANINMIŞ, MEŞHUR OLMUŞ, AYRILANI BİRLEŞTİREN, BİRLEŞENİ AYIRAN, BÜYÜ YAPAN, BÜYÜ BOZAN, BAZEN DE İSTEMEDEN NİFAK TOHUMLARI SAÇAN MEDYUM OLMUŞ SAYILIRSIN.

_________________

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hmmm ilginç bir yaklaşım ama konunun yerı burası değil gnoxis cafe olmalıydı sanırım..ortalıkta para ıcın ınsanı sömüren üçkağıtçılardan oldugu doğru..ama gerçek medyum luk çok farklı keşke onunlada ılgılı bısey eklesen:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Top salak bırakmak ilk şarttır (hoca'da sakal, medyum'da top sakal bu kural bozulmamalı) , gelenlerin geleceğinden ziyade geçmişinden bilgi verilecekki iyice güven sağlanıp medyum'un derin bir bilgi sahibi olduğu anlaşılsın.. Geçmişten bilgi için asgari ücret'e talim bir cin'le kombine bir iş yapılabilir.

Ondan sonrası ise kolay, kesinlikle gelecekle ilgili kötü haber verilmeyecek herşey süper olacak mükemmel olacak denilip kişiye umut pompalanıp gönderilecek..

Üzerinde büyü , musallat olduğundan şüphelenenler için ise , kağıta isim ve imza denemeleri yapılıp üçgen şekilde katlanır hatta geyik olsun belki ileride açabilir diyerekten bunu yazan tosun okuyana .. bile denebilir (üçgen olması önemli muskanın kare veya yuvarlak olduğu görülmemiştir) sonrasında muska verilip bunu üzerinden kesinlikle çıkarma 1 haftaya kadar hiçbir şeyin kalmıyacak denilir.

Sonrası ise medyum'un tırtıkladığı paraların nereye harcıyacağını düşünmekle geçer.. GERÇEKTEN zor işleri ya bu medyumların :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...