Jump to content

Yüksek Üstatlarla Buluşma Meditasyonu Nedir?


nevermore

Önerilen Mesajlar

Bu meditasyonla bilinçaltımızın derinliklerine doğru yolculuğa çıkıyor ve astral seviyede yüksek bir dağın tepesine varıyoruz.

Bu dağın tepesi rüyalarımızdaki yolculuklara başlangıç yerimiz…

Rüyalarımızda hep geldiğimiz yer…

Orası bizim gerçek ve doğal evimizdir. Üst astral seviyedeki bu yeri her ziyaret ettiğimizde, burası hakkında keşfedecek ve anlayacak çok şeyimiz olduğunu görür ve daha çok şey öğreniriz.

 

Yaptığımız bu meditasyonda yüksek dağın tepesinde sevgi dolu, kadim bir Yüksek Üstatla buluşma gerçekleştiririz. Buluşmada onunla düşüncesel seviyede bir iletişim kurarız. Bunu gerçekleştirmek için de etkili bir kadim teknik kullanırız. Yüksek Üstada istediğimiz soruları sorar, ondan gelecek cevapları bekleriz.

 

 

Yüksek Üstadın ve maddi dünyadaki her günümüzde bizi gözleyen, gözeten ve koruyan Ruhsal Rehberimizin de yardımıyla, her birimizin çok büyük olasılıkla, önceden yaşadığımız önemli bir geçmiş yaşam dilimi olan Lamurya veya Atlantis’teki yaşamlarımızdan birine geri gideriz. Bu iki büyük eski medeniyette her birimizin birçok yaşamı olmuştur.

 

Bu meditasyonla, Yüksek Üstadın eşliğinde buralarda geçirdiğimiz geçmiş yaşamımızı keşfetmeye başlar ve bu önemli enkarnasyonumuzu bir şekilde çözümlemiş oluruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir zamanlar dünyanın yuvarlak olduğu da spekülatifti. Bunu kabul edenler spekülasyonları (!) nedeniyle katledildi. Şimdi düştüğümüz duruma bakın ki, dünya gerçekten de yuvarlak!

 

Meditasyonda astral seyahatten ziyade, hafiften bir vizyon yeteneği gerekiyor. Ziyadesiyle vizyon seyahati çünkü bana kalırsa. Meditasyona başlamadan önce, yani yönergelerdeki yüksek bir dağ imajinasyonuna başlamadan önce nefes egzersizleriyle birlikte tam bir rahatlama çalışması gerekiyor. Bedeniniz iyice rahatladıktan sonra dağa çıkıp yüksek üstadı (bence daha ziyade ruhsal rehberiniz geliyor sadece) davet ediyorsunuz. Ardından size geçmiş yaşamlarınızı göstermesini ve varsa size vereceği bir mesajı iletmesini istiyorsunuz. Çalışmanın sonunda teşekkürlerinizi iletip ayrılıyorsunuz.

 

Yanlış hatırlamıyorsam 3 ya da 4 yıl önce bu çalışmaya katılmıştım bir seminerde. Katılan bayanlardan biri 15 yıl içinde kendisinin (ya da insanlığın) bir altınçağ yaşayacağına dair mesaj almıştı rehberlik aldığı varlıktan. Oldukça güzel bir çalışmaydı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...