Jump to content

Burçları Gıdıklarsanız!


fortuneteller

Önerilen Mesajlar

Bu bir şaka değil ama eğlenceli çünkü denenerek varılmış astro sonuçlardan derlenmiş. Siz de deneyin ama dikkatli olun, birini gıdıklayarak burcunu anlamaya kalkışırsanız, başınıza gıdıklanmaktan öte şeyler gelebilir.

 

Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir.

 

Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır.

 

İkizler Burcu: Yerlere düşer, gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar; "Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?"

 

Yengeç Burcu: Hiç tepki vermez, birşey söylemeden öylece bakar sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında, bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır.

 

Aslan Burcu: Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir.

 

Başak Burcu: Siz bıkıp duruncaya kadar, hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır.

 

Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.

 

Akrep Burcu: Önce gıdıklanmaya dayanamaz sonra birden tüm gücünü kullanır, tekrar soğukkanlılığına bürünerek insiyatifi ele alır ve gözlerini gözlerinize dikerek, kaşlarını çatar ve; "Kes şunu, hemen..." der.

 

Yay Burcu: Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken, birden üzerinize saldırarak, gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktır.

 

Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.

 

Kova Burcu: Sessizce kendisini kurtarmaya çalışırken, yüzünde hafif bir tebessüm belirir, bu arada bir gıdıklanma örgütünün kurulup, kurulamayacağını düşünmektedir.

 

Balık Burcu: Önce nefret eder sonra hoşlanmaya karar verir çünkü bunu başkalarının da yapmak isteyeceğini düşünmüştür.

 

Hoşunuza gitti mi? Astroloji´nin eğlenceli yönleri de vardır ama asıl amaç burçları iyi tanımaktır. Gıdıklama, elbette ki bir semboldür ve siz başka eylemlerle benzer deneyler yapabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Ay Burçları

   Ay Koç'ta   Bu konum bir anlamda savunmak için saldır anlayışını bilinçaltına işler. Marsın bulunduğu konuma göre ve Ay'ın aldığı olumsuz açılara göre kişinin hareketleri saldırganca olabilir, kişi yerine göre oldukça sabırsız olabilir. Göze çarpan ilk şey detay kişinin aktif davranışları ve doğrudan reaksiyon veriyor olmasıdır. Kişi enerjisini bir şekilde atmak için çabalayacaktır, eğer atamazsa kişide huzursuzluk, asabiyet ve güvensizlik hissi kendisini gösterebilir. Çoğu zaman sadece bir şe

   , Yer: Astroloji

  • Burçları Anlamak - Burçların Teorisi

   Astrolojide çoğunlukla işin alfabesi olarak sayılan ve bu yüzden en önce öğrenilen konulardan biri burçlar. İnsanlar ilk olarak kendi güneş burçlarının ne anlama geldiğini, ne ifade ettiğini ve nihayetinde ne özellikleri olduğunu saymak ve hatta ki bunu ezberlemek ister. Burçlarla ilgilenmeye başlarken bizi motive eden şey kendimizi tamamen tanımak, kendimize yön vermek ve ne olduğumuzu anlamaktır. Belki de bu motivasyondan dolayı güneş burcunu öğrenmiş olan kişiler doğru ya da yanlış daha fazla

   , Yer: Astroloji

  • Sonbahar Burçları Hakkında

   Bugün @Sexxx Dreams ile konuşurken Sonbahar sürecinde ilerleyen burçların aslından hayran kalınası olduğunu ve saygı duyulası olduğunu gördüm. Sonbahar burçlarından birinde (Tamam belki ikisinde) doğmuş biri olarak gerçekten yakın hissettiğim bu bütün burçların Zodyaktaki en ilginç burçlar olduğuna kanaat getirdim ve kendi anlatımım ile bu burçları size tanıtacağım.   Resimlerin kaynağı: Başarılı biri değil mi? Başak Burcu http://fc02.deviantart.net/fs19/i/2007/259/b/1/Virgo_by_applecheeke

   , Yer: Burçlar

  • Ünlülerin Burçları

   FATİH SULTAN MEHMET: KOÇ BURCUNDAN, Doğumu 29 Mart 1432. Burcunun en önemli özeliği ağırkanlılara sabır göstermesi, cesur ve cüretkar olması…. Başkalarından, kendisinden bile önde olmak ister. Merih’in etkisindeki Koç, kendine has fikirler ve yaratıcı enejiyle dikkat çeker. İhtiraslı, soğukkanlıdır.   2. BAYAZIT (YILDIRIM): YAY Burcundan: 3 Aralık 1447 yılında doğmuştur. Cesur ve atılgandı. Ama halim selimdi. Şiir yazardı. Jüpiter’in etkisinde dine yönelik duyguları ağır bastı. Seyahatten, ilet

   , Yer: Burçlar

  • Kelt Burçları

   http://25.media.tumblr.com/c617c4f40b18ed3712b97306ba668d76/tumblr_mj5fw5VFEA1qld6nko1_500.jpg

   , Yer: Burçlar

×
×
 • Yeni Oluştur...