Jump to content

Nasıl Bir Türkiye İstersiniz ?


Justice

Önerilen Mesajlar

Evet Arkadaşlar Hepimizin hayalinde bir Türkiye planlamasi vardir.Sizlerden İstediğim siz nasil bir Türkiye isterdiniz ?

 

Benim Aklımdaki Türkiye Zenginin Fakiri ezmediği . İçinde magandalarin olmadiği.Yasalar önünde herkezin haklarinin korunduğu.insanlar sokaklara çıkarken ölmekten korkmadığı hür ve özgür bir türkiyedir. :thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dış güçlerin,Aylık zenginler dergilerinde bulunmayacak kadar zengin olan birtakım halindeki insanların,kişilerin geçim kaynağı olmayan.Tüm varlığı ile,Her şeyi ile kendine yetebilen kendi savunma sisteminin tamamını kendi üreten ve önemli bir takım kuruluş,şirketlere sahip bir türkiye istiyorum.Yüksek medeniyetin gereklerinden olan SEVGİ,SAYGI,GÜVEN duygularının ülke içindeki her kesimce önemli kılındığı ve yararlı,doğru bir eğitim sistemine sahip bir türkiye istiyorum.,Yani güçlü bir türkiye istiyorum.Ülkeler,uluslar hakkındaki asıl düşüncem tüm ülkelerin ortadan kalkmasının gerektiğidir.Fakat yine de cevaplamayı istedim.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amerika nın Sömürgesinden ve Emirlerinin Altından çıkmış. Sözde Demokratik Değil gerçek hayata demokrasiyi yerleştirilmiş.Suç ve trafik kazalarının en aza düşürülmüş.Polisin Ögrencilere Şiddet uyğulamadığı.Bağımsızlığına Düşkün bir çeşit Küba Tarzı Bir Türkiye isterdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opera yapanlara bağıryor muhamelesi yapmayan bir ülke kısaca sanata saygılı ve sanatın gerçekten değerli olduğunu bilen bir Türkiye isterdim.

Ve bağımsız olsun, insanları iyi eğitim alsın. İsterim çünkü halkın yarısında düşünceye dair iz bile yok. İstisnalarla nereye kadar?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Türkiye'de Wicca, Pagan toplulukları hk.

   Merhaba,   Merak ettiğim bir konu var. Bir Pagan'ın kendini yetiştirmesi için, geliştirmesi için ya da başkalarıyla ritüeller gerçekleştirmesi için Türkiye'de topluluklar var mı? Kendini, hayatını bu yönde ilerletmek isteyenler için onlara yol gösterecek öğreticiler bulunur mu, nerede bulunur? Forumda gerçekten çok iyi bilgiler var ama yine de bir öğreticiye, rehbere ihtiyaç var diye düşünüyorum...

   , Yer: Neo-paganizm & Wicca

  • Şu An Ne Dinliyorsun? Yorum Yap, Bir Dizesini Yaz, Paylaş!

   nightwish the pharoah saıls to orıon cok saglamdır tavsıye ederım

   , Yer: Diğer Müzik Türleri

  • Halk Korkusu Bağlamında Türk Korku Sineması Üzerine Bir İinceleme

   KORKUDAN HALK KORKUSUNA Korku, diğer hislerde olduğu gibi belirli bir tek tanıma sahip değildir. Korku üzerine birçok araştırmacı farklı bakış açıları ile tanımlama yapmışlardır. Türk Dil Kurumu, çevrimiçi Güncel Türkçe sözlüğünde korku terimini; “Bir tehlike veya tehlike düşüncesi karşısında duyulan kaygı, üzüntü” olarak tanımlamaktadır . Korku bilinmez olanın merak edilmesi ile başlamaktadır. Aslında bilinmeyene karşı korku durumu ötekinden gelebilecek zarar düşüncesinden de kaynaklanm

   , Yer: Sinema

  • Eril Tahakkümün Bir Aracı Olarak Sinemada Tecavüz

   ‘Vesikalı Yarim’ i izlemiş miydiniz? İzlemişseniz eğer unutmamışsınızdır bu neredeyse tüm aşklar gibi kırık biten hikayeyi ve güzeller güzeli Türkan Şoray’ın vesikalı halini.  Filmin başlangıcında İstanbul’un kenar mahallelerinden bir manav, bir gece erkek arkadaşlarıyla alem yapmaya Beyoğlu’nda bir pavyona gider. Film de açıkça söylenmez ama sezdirilir; gecenin sonuna doğru masadaki üç erkek belli ki geneleve doğru yola çıkar. Kahramanımız Halil’in karşısına da konsomatris Sabiha çıkar. Pavyond

   , Yer: Sinema

  • Bir terapi yöntemi : Affetmek

   BİR TERAPİ YÖNTEMİ : AFFETMEK alinti:psikospritüel.com       Antalya Ruhbilim Okulu 3 yıldır " Birey ve toplum sağlığında affetmenin koruyucu ve geliştirici etkisini vurgulamak amacıyla ve affetme kapasitesini arttırmak için bir şampiyonluk "düzenliyor. İlki 2003 Antalya Dolphinland'de , ikincisi 2004 İstanbul Naturel Beden,Zihin, Ruh Festival'inde yapıldı. Biz affetmeyi hep karşı tarafı affetmek diye düşünürüz. Bense daha çok kendimizi bir durumdan affetmek, bağışlamak üzerinde durmak istiyo

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

×
×
 • Yeni Oluştur...