Jump to content

Nasıl Bir Türkiye İstersiniz ?


Justice

Önerilen Mesajlar

Evet Arkadaşlar Hepimizin hayalinde bir Türkiye planlamasi vardir.Sizlerden İstediğim siz nasil bir Türkiye isterdiniz ?

 

Benim Aklımdaki Türkiye Zenginin Fakiri ezmediği . İçinde magandalarin olmadiği.Yasalar önünde herkezin haklarinin korunduğu.insanlar sokaklara çıkarken ölmekten korkmadığı hür ve özgür bir türkiyedir. :thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dış güçlerin,Aylık zenginler dergilerinde bulunmayacak kadar zengin olan birtakım halindeki insanların,kişilerin geçim kaynağı olmayan.Tüm varlığı ile,Her şeyi ile kendine yetebilen kendi savunma sisteminin tamamını kendi üreten ve önemli bir takım kuruluş,şirketlere sahip bir türkiye istiyorum.Yüksek medeniyetin gereklerinden olan SEVGİ,SAYGI,GÜVEN duygularının ülke içindeki her kesimce önemli kılındığı ve yararlı,doğru bir eğitim sistemine sahip bir türkiye istiyorum.,Yani güçlü bir türkiye istiyorum.Ülkeler,uluslar hakkındaki asıl düşüncem tüm ülkelerin ortadan kalkmasının gerektiğidir.Fakat yine de cevaplamayı istedim.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amerika nın Sömürgesinden ve Emirlerinin Altından çıkmış. Sözde Demokratik Değil gerçek hayata demokrasiyi yerleştirilmiş.Suç ve trafik kazalarının en aza düşürülmüş.Polisin Ögrencilere Şiddet uyğulamadığı.Bağımsızlığına Düşkün bir çeşit Küba Tarzı Bir Türkiye isterdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opera yapanlara bağıryor muhamelesi yapmayan bir ülke kısaca sanata saygılı ve sanatın gerçekten değerli olduğunu bilen bir Türkiye isterdim.

Ve bağımsız olsun, insanları iyi eğitim alsın. İsterim çünkü halkın yarısında düşünceye dair iz bile yok. İstisnalarla nereye kadar?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...