Jump to content

Nasıl Bir Türkiye İstersiniz ?


Justice

Önerilen Mesajlar

Evet Arkadaşlar Hepimizin hayalinde bir Türkiye planlamasi vardir.Sizlerden İstediğim siz nasil bir Türkiye isterdiniz ?

 

Benim Aklımdaki Türkiye Zenginin Fakiri ezmediği . İçinde magandalarin olmadiği.Yasalar önünde herkezin haklarinin korunduğu.insanlar sokaklara çıkarken ölmekten korkmadığı hür ve özgür bir türkiyedir. :thumbsup:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dış güçlerin,Aylık zenginler dergilerinde bulunmayacak kadar zengin olan birtakım halindeki insanların,kişilerin geçim kaynağı olmayan.Tüm varlığı ile,Her şeyi ile kendine yetebilen kendi savunma sisteminin tamamını kendi üreten ve önemli bir takım kuruluş,şirketlere sahip bir türkiye istiyorum.Yüksek medeniyetin gereklerinden olan SEVGİ,SAYGI,GÜVEN duygularının ülke içindeki her kesimce önemli kılındığı ve yararlı,doğru bir eğitim sistemine sahip bir türkiye istiyorum.,Yani güçlü bir türkiye istiyorum.Ülkeler,uluslar hakkındaki asıl düşüncem tüm ülkelerin ortadan kalkmasının gerektiğidir.Fakat yine de cevaplamayı istedim.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Amerika nın Sömürgesinden ve Emirlerinin Altından çıkmış. Sözde Demokratik Değil gerçek hayata demokrasiyi yerleştirilmiş.Suç ve trafik kazalarının en aza düşürülmüş.Polisin Ögrencilere Şiddet uyğulamadığı.Bağımsızlığına Düşkün bir çeşit Küba Tarzı Bir Türkiye isterdim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opera yapanlara bağıryor muhamelesi yapmayan bir ülke kısaca sanata saygılı ve sanatın gerçekten değerli olduğunu bilen bir Türkiye isterdim.

Ve bağımsız olsun, insanları iyi eğitim alsın. İsterim çünkü halkın yarısında düşünceye dair iz bile yok. İstisnalarla nereye kadar?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Şu An Ne Dinliyorsun? Yorum Yap, Bir Dizesini Yaz, Paylaş!

   nightwish the pharoah saıls to orıon cok saglamdır tavsıye ederım

   , Yer: Diğer Müzik Türleri

  • Şu Sıralar Okuduğunuz Bir Kitap Var mı ?

   Okumakta olduğumuz kitapları burada paylaşalım   Çalışkan yazar Enis Batur'un Nil, İblise Göre İncil,Kandil, Sarnıç isimli kitabını okuyorum.

   , Yer: Kitap Tanıtımları ve Eleştirileri

  • Majikal bir uygulamaya başlamadan önce

   Güç arttıran bitki kavanozu     Bitki kavanozu sizi fiziksel, psikolojik ve psişik açıdan canlı tutar ve gücünüz artırır. Kehanet aynası çalışmaları, rüya çalışmaları veya ritüellerden önce kullanılabilir.   Kavanozu aşağıdaki bitkilerle doldurun;     Tarçın (rüya çalışmaları ve para büyüleri için) Nutmeg(küçük hindistancevizi)(şans için) Zencefil (ay büyüleri ve enerji artışı için) Fesleğen (korunma ve mutlu yuva) Rezene tohumları (ruhani sağlık ve psişik güçler) Sarımsak (ruhani ar

   , Yer: Witchcraft

  • Türkiye'de Wicca, Pagan toplulukları hk.

   Merhaba,   Merak ettiğim bir konu var. Bir Pagan'ın kendini yetiştirmesi için, geliştirmesi için ya da başkalarıyla ritüeller gerçekleştirmesi için Türkiye'de topluluklar var mı? Kendini, hayatını bu yönde ilerletmek isteyenler için onlara yol gösterecek öğreticiler bulunur mu, nerede bulunur? Forumda gerçekten çok iyi bilgiler var ama yine de bir öğreticiye, rehbere ihtiyaç var diye düşünüyorum...

   , Yer: Neo-paganizm & Wicca

  • Tanrısal Enerjiler Ve Bir Cadının İzlemesi Gereken Adımlar

   Öncelikle bu çalışmalar ve bilgiler sadece tecrübe odaklı bilgilerdir ve sürekli olarak güncellenecek bir konu başlığı olduğu için takipte kalmanızı öneririm.  Öncelikle her insanda ve varlıkta olduğu gibi tüm varlıklar birbirine ve kendisine karşı uyguladığı bir enerji çekimi vardır. Kimileri buna sihir ,enerji alanı , aura veya kütlesel çekim alanı gibi bir çok isim kullanılmaktadır. Şahsen ben sadece enerji diyorum ve bu enerjiyi görmeye başladıktan sonra her yerimizi kuşattığını fark et

   , Yer: Witchcraft

×
×
 • Yeni Oluştur...