Jump to content

Psişik Korunma-Auranızı Güçlendirmek-Kalkan Oluşturabilmek-Işık Kulesi 1-2


hexagram

Önerilen Mesajlar

• Köşeli parantezler benim yorumumdur.

• İsteyen açıklamayı okumayabilir,Işık Kulesi tekniğine geçilebilir.

 

Auranızı Güçlendirmenin Temel Metodları

 

Auranızı güçlendirmek için az sorna vereceğimiz pratik metodları,uyguladığınız ilk andan itibaren size daha fazla cesaret,daha fazla güven ve gerçek bir ruhsal korunma sağlayacaktır.Bunlar arunanızı güçlendirmek için yapacağınız temel pratik uygulamalardır.Basittir ancak sağlayacağı faydalar çok yüksektir.Ayrıca sadece auranızı güçlendirmekle kalmaz aynı zamanda sizi hayatta pek çok endişeden ve şüphedne kurtarır.

 

Bu çalışmalara başlamadan önce içinizdeki gizli potansiyel güçlere tüm kalbinizle güvenin...Bu çok önemlidir.

 

”Yüksek Özünüz”ün gerçekleştirebileceği mücizeler hakkında çok fazla şey yazmak mümkün.Bu canlı,müşfik,ilahi alev;varlığınızın gerçek kaynağı ve merkezidir.

 

”Yüksek Özünüz”,ilahi aklın gerçek bir kıvılcımı olarak,tamamen ilahidir.Tanrı’nın sizdeki ve sizin için yaşamı,sevgidir.[kişiye göre bu görüş değişebilir tabi...]

 

”Yüksek Özünüz”le aranızda çokd erin,güçlü,öze bir bağ var.Bu muhteşem varlık,eşsiz bir birey olarak nasıl planladığınızın ideal fotoğrafının sırrına sahiptir.Ve rızanızla,sizi bu idealin gerçekleşmesine doğru çeker.

 

Bu,kesinlikle ilişkinin sınırı değildir.”Yüksek Özünüz”,ilahi kutsamanın bitmez,tükenmez sularının kaynağıdır.Ruhsal gerçekliğinin prensipleriyle uyumluysanız,”Yüksek Özünüz”ün ışığını,aydınlatmaya,güçlendirmeye,korumaya ve hayalinizi tam olarak gerçekleştirmeye çağırabilrsiniz.

 

İşte “Auranız”ı güçlendirmenin ve sahip olmanız gereken ruhsal korunmanın kuvvetli kalkanı haline getirmenin iki temel metodu:

 

IŞIK KULESİ-1(Düzenli Metod)

 

1-Derin ve dügün nefes alın.(Pratik süresince devam edin.)

 

2-Tüm vücudunuzu gevşetin.

 

3-Yürürken dik,düzgünisakin olun.Kollarınızı gevşekçe iki yana bırakın.Otururken de omurganız dik olsun.Ayaklarınızı birbirne paralel yerleştirin.Elleriniz,avuç içleri aşşağıya bakacak şekilde kalçalarda dursun.Ciddi bir sağlık sorununuz yoksa pratiklerinizde her

zaman ayakta durmalısınız.

 

4-Bedeninizi çevreleyen uzun,elips şeklinde,yoğun parlak mavi bir ışığı gözünüzün önüne getirin.Bu ışık vücudunuzun aşağı yukarı 25 santim ötesine ulaşır.Başınızın üstünde ve ayağınızın altınca 40 santime kadar da uzanır.Ruhsal auranız bundan daha büyük bir alanı kapsar aslında.Üstelik genellikle gümüş renkli olarak canlandırılır ama korunma amacınıza uygun olarak mavi olması gerekir[mavi,sağlığı ve korunmayı sağlar].Alanı neden mi küçülttü?İhtiyaç duyduğunuz koşulları yaratmak küçük alanda daha kolaydır da ondan.

 

5-Sizi tümüyle çevreleyen bu iyice belirlenmiş yoğun parlak mavi ışık alanını gözünüzün önüne getirdiniz mi?Tamam.Şimdi auranın en üst noktasında,başınızın biraz üstüne parlak beyaz bir ışık küresi hayal edin.Hayır,küre başınzıa değmiyor.

 

6-Dikkatinizi bu küre üzerine yoğunlaştırın.Böylece kor şeklinde yanan magnezyum gibi beyaz ve daha parlak hale gelir.Bunu yaparken yukarı bakmanıza gerek yok,varlığını hissedin yeter.Bu imajı,”Yüksek Varlığınız”ın Işığı’nı temsil etmek üzere yaratıyorsunuz.Bu ışık gerçekten de ordadır.Bu küreyi hayal ederken dokunmaya kalmayın.Çünkü “Yüksek Varlığınızı” bilinçli varlığınızla tespit etmiyorsunuz.

 

7-Şu iki imajın farkında olun:

Tümüyle içinde olduğunuz yoğun parlak mavi elips ve başınızın üstündeki beyaz küre...Onlar orada zaten varlar ama siz onlara konsantre olarak bu enerjilerin yoğunluğunu artırıyorsunuz.

 

8-Beyaz küreyi sembol olarak gözünüzün önüne getiremeseniz bile,gerçek ilahi gücün bir parçasını temsil ettiğini kabul edin.Ve düşünebilecğeiniz en yüksek pozitif enerjilerin zihninize dolmasına izin verin.Bu pozitif eenrjiler bırakın tüm benliğinizi sarsın...

 

9-Hazır olduğunuzu hissettiğinizde göz kamaştırıcı yuvarlağın beyaz ışık saçtığınız görün.Bu ışı,gümüş pırıltılarla doludur.Önce auranıza,sonra da canlı bir şekilde size doğru akarak tümüyle nüfuz eder.

 

10-Şimdi auranızın dış kabuğu canlı ve parlak mavi elips şeklindeyken,içi canlı pırıldayan beyaz ışıkla dolacak.Konsantrasyonunuzu etkin bir şekilde süredürebildiğiniz sürece bu vizyonu,yaşayan ve hareket eden bir gerçeklik olarak görün.Parlaklık sürekli etrafınızdadır ve siz doğru akar.Her şeyin kaynağı olduğu için bitmez tükenmezdir.Auranızda sürekli dolaşır.Pırıltılıdır,sert ve keskin şekilde belirlenmiştir. ”İlahi Güç”üç bu muhteşem belirtisinin ortasında çok mutlu bir şekilde kendinizin fakında olun!

 

11-Auranızın zaten varolduğunu ancak şimdi bunu güçlendirmek için özel bir çaba sarfettiğinizin bilincinde olun.

 

[bu alıştırma günlük düzenli olarak en az bir defa yapıldığında yavaş yavaş negatif hiçbirşeyden etkilenmemey başlayacaksınız.

 

Ani durumlarda,mesela ani endişe,tehlike(her türlü tehlike,ister fiziki ister ruhsal) anında 2.metod uygulanabilir.Fiziksel olaylarda da az çok etkisi vardır.]

 

Ancak bunun faydası(2.metodun),auranızın genel kuvvetine bağlıdır.Diğer bir deyişle,”Işık Kulesi”nin başarısıyla kumar oynamayın.Düzenli metodu her gün uygulayın,acil metodu sadece gerekli durumlarda kullanın.Böylelikle saldırganın dikkatini başka yöne çevirebilir,hatta yatıştırabilirsiniz.En azından aklınızı sakinleştirip aydınlatabilir ve bazı önemli detayları bilinçli algılamanızı sağlayabilirisniz.Bu da iyiliğiniz için hayati önem taşır.

 

IŞIK KULESİ-2(Acil Metod)

 

1-Hemen etrafınızı saran canlı,parlak mavi aura elipsini düşünün.Başınızın bariz üstünde de “Yüksek Benliğiniz”in parlak,beyaz küresini gözünüzde canlandırın.

2-Başınızın üstündeki parlak kürenin farkında olun.Hayal edilmiş bir sembol olsa da,kürenin ilahi gücün bir parçasını temsil ettiğinin farkına vararak en yüksek iyiliği amaçlayın.

3-Parıldayan kürenin beyaz ışık saçtığını görün.Bu ışık,gümüş pırıltılar ile doludur,auranıza akar ve size nüfuz eder.Auranın sert kabuğunun keskin mavi dış çizgilerini görün.

4-İhtiyacınız olduğu sürece bu canlandırmayı sürdürebilirsiniz.

5-Görüntünün bilincinizden uzaklaşmasına izin verdiğinizde,bu korumanın hâlâ görünmez şekilde sizin çevrenizde olduğunu bilin.

--------------------

http://www.gnoxis.com/forum/obsesyondan-kurtulmak-ve-ciftbedenlenme-duble-ile-karabasanin-astral-olarak-aciklan-t7399.htm

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki beyaz aura neyi ifade eder. Bendeki auranın beyaz olduğu çoğu zamanda tüm renkleri barındırdığı söyleniyo. Ben özellikle gözetime alındım ve auramdaki renk değişimi esnasında ruhsal olarkta değişime uğradığım söylendi. Gerçi ben bunun farkınavarmadım ama:confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nurlanmak denilen olay var ya,ona benzer birşey olmalı sizinki True :)

Temiz bir auraya sahipsiniz,ruhsal yönden aşama kaydediyor olmalısınız,bu hayatınızı olumlu etkileyecektir..

Ayrıca kim takibe aldı anlayamadım,aura gözetim timi diye bir şey mi var yoksa :):)

Ayrıca anunaki ve 009 neslihan,sizin sorunuz şaman tarafından daha önce cevaplandı zaten,mesajlarınızın biraz yukarısına bakın...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar mavi rengi koruyucu renk oldugunu soyluyorsunuz

mesela bir mavi kazak yada pantolon giydigimizde az çok koruycu etkisi olurmu

ve isik kulesi yaptigimizda

kirmizi

yesil

sari

beyaz

siyah

... renkleri kullandigimizda ne etkileri oluyor yani ne ise yariyor bu renkler???

ha bu arada bilgilerin beni foruma katildigimdan beri çok aydinlatti sagol ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaslar mavi rengi koruyucu renk oldugunu soyluyorsunuz

mesela bir mavi kazak yada pantolon giydigimizde az çok koruycu etkisi olurmu

ve isik kulesi yaptigimizda

kirmizi

yesil

sari

beyaz

siyah

... renkleri kullandigimizda ne etkileri oluyor yani ne ise yariyor bu renkler???

ha bu arada bilgilerin beni foruma katildigimdan beri çok aydinlatti sagol ;)

 

Teşekkür ederim...

Renklerin belli anlamları vardır,anlamlarına göre amaçlarını anlayabilirsin. Örneğin kendine veya bir başkasına şifa verirken auranı yeşil yada beyaz yapabilirsin. Renklerin anlamını Psişik Yetenekler içinde Aura Rehberi diye bir başlıkta bulabilirsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...