Jump to content

Kilo verme Meditasyonu


sirius

Önerilen Mesajlar

Meditasyonla kilo verilir mi diye düşünebilirsiniz ama vücudunuza emir vermek açısından tabi ki verilebilir. Burada amaç yağların birikmesini engelleyip vücudun metabolizmasını yeterli kiloyu vermeye odaklamaktır. Zaten doğru yapıldığında spor yapma isteği ile bu meditasyon tamamlanacaktır. Aşağıda ki meditasyonu Tanrı'nın doğumgünü isimli kitapta görmüş ve not etmiştim. Bu günlük meditasyonu gün içerisinde ki telkinlerle destekleyin. Mesela çok ağır yemek yediniz, kendinize yemekten sonra inanarak şöyle telkinde bulunun "yine sağlılkı ve dengeli yemek yedim. Vücudum ihtiyacım olanını alacak ve geri kalanını özgür bırakacak" Bu telkinler ve meditasyonla, birazda boğazı tutup spor yaparsanız dengeli bir şekilde kilo verebilirsiniz. Meditasyon şöyledir;

 

Ellerinizle kulaklarınızı bastırarak kapayın. Böylece ellerde biriken enerji, kulaklarınızda ki akapunktur noktalarına akacaktır. (reiki ye inisiye iseniz reikiye kanalınızı açın ve reikinin akmasını isteyin.) Midenin açlık-tokluk hissini belirleyen akupunktur noktaları kulağın içinden geçer. Bir yanda kulağınız ısınmaya başlarken gözlerini kapat. Bedeninizi karşınıza alın ve konuşmaya başlayın. Bedeninize her şeyin yolunda olduğunu, artık sizin için besin biriktirmesine gerek olmadığını söyleyin. “Ben artık doydum ve bana daha fazla yemek yedirmeni istemiyorum. İhtiyacımız olmayan besinleri de sakladığın yerlerden çıkarmanı istiyorum. Bu sana verdiğim bir emirdir.” Deyin. Her gün 3-5 dakikanızı buna ayırın. İnandırıcı olursanız, vücudunuz size “spora başlamak istiyorum ben.” Yanıtını verecek ve fazla kilolardan arınmaya başlayacaksınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...