Jump to content

Sen Kimdin Bugün?


Pinokyo

Önerilen Mesajlar

bir gün boyunca, yani uyandıktan uykuya dalana kadar olan sürede neler düşündünüz,,eliniz cebinizde eve dönerken,dinlenmek için kendinizi yatağınıza attığınızda ,markete giderken,dalıp gttiğiniz anlarda,elektriker kesildiğinde ve siz yağmuru seyrederken pencerenizden,sigaranızı yakıp uzaklara baktığınızda vb..

 

ayrıntılı yada ayrıntısız bu gün ne düşündünüz?

 

ben: lanet olası okul dedim uyandığımda ne olurdu 1 saat daha uyusaydım--dersanenin taksidi için babamdan para istemeliyim,off ya yok derse ,.çok sıkıldım---aptal saçlarım bu kadar berbat görünmek zorundamı,aman ya tamam pes ediyorum bugünde çirkinim--uyanmış olmalı neden hala mesaj atmadı bana,--tenefüslerde sınava çalışmalıyım yada kantinden çıkmamalıyım yada bugün şamatayla geçsin vakit,sanırım ders çalışıcam..--nihayet çaldı zil,acaba ben seviyorken böyle sevgilimi onun hissettkleride kuvvetlimi bu kadar--bu gün nekadarda boş ve gereksiz şeylere yordum kafamı böyle ,ıslık çalıp yürümeliyim sadece,düşüncelerimi derinleştiremicek kadar yorgun hissediyorum kendimi,otobüste biraz uyuyabildim keşke az daha... ve şimdi internet kafede dersaneye getmememin verdiği huzursuzlukla Gnoxis in diğer üyelerinin bu gün ne yaptığını çok merak ediyorum,,ben ıslık çalmış yürürken sevgili üyeler,sizin aklınız neredeydi????

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

lanet kitap sınavını atlatmış olmanın verdiği huzur, ya da anlık huzur. sahip olduğum şeyleri mi hak etmiyorum, yoksa daha fazlasını mı istiyorum sadece? sadece kaybetmeye tahammül edemiyorum, evet en mantıklısı.kısaca artık sadece kendimde olacak olan aklım bugün her şeyde takılı kaldı, denizdeydi, derindeydi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ailenin küçük sevgili mutlu kızı gibi davranmak mutsuz bile değilken çok zordu yine. henüz 17 yaşında ilginç şekilde sahip olduğum menisküs, gastritle ilgi espiri yaparken eğleniyormuş gibi yapmak.. katarakt oldum sanki falan.. neyseki evde yalnızım. bu gece rüyamda ilk kez onu görmedim. hergün daha nötrleşiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün çok şey paylaşmak isteyen fakat üşenen

Çok okumak istediğim kitaba başlamak istediğim ama hiç okumaya henüz vakit bulamadığım

Yeni keşfettiğim dizi ve sinemalara göz gezdirmek isteyipde iki arada bir derede kaldığım

Kulaklarımın ve başımın ağrımasına rağmen müziği kapayamadığım

Farklı renkleri düşünceleri zevkleri barındırdığım renkli bir ruh halindeyim

ßugün böyle birisiyim işte ben

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öğrenciydim ben bugün. Günün yarıdan çoğu anayasa hakkındakileri dinlemek ve bazen konuşmakla geçti her neyse. Orada çok ciddi tartışmalara girebilirdim ama bundan kaçındım, nasıl olsa gerçek düşüncelerimi o ortamda söyleme şansım yoktu. Sonra bu minnacık ilçede en fazla kaç tane cafe ya da yemek yenecek herhangi bir yer gezilebilir diye bir arkadaşla denemeye çıktık sanki. İlçenin etrafında avare gibi 8-9 tur döndük. Ciddiyim gerçekten ilçe merkezini tamamen tavaf ettik defalarca. Her tavafta aynı insanları gördük. Oturan insanlar, dükkanların önündekiler, içindekiler ve hatta yolda yürüyen insanlar bile aynıydı. Kendimi film setinde sandım. Sonra evime kavuştum elbette. Yine her zamanki şeyleri düşündüm işte, belki biraz sıkıldım. Derken yine gece yarısı oldu ve ben yarının tatil olmayışını hala kabullenemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...