Jump to content

Umut Babilon


Moonrise

Önerilen Mesajlar

http://img204.imageshack.us/img204/2439/87772791.jpg

 

KARŞINIZDA UMUT BABİLON!..

 

Kimdir Umut Babilon?

 

-Geçen sene keşfettim kendisini myspace turuna çıkıp farklı gruplar tanımak, müzikler dinlemek adına bi turdu bu , meğer ne çok şey eksikmiş benim müzik yelpazemde O’nu dinleyince anladım. Umut Babilon ,yaptığı müziği Satanik Raw Black Metal olarak adlandırıyor.Koyu bir Sheltersiege takipçisi ve tüm estrümanları kendisi çalıyor şarkıları kendisi yaratıyor kısacası 10 parmağında 10 marifet!...

Peki neydi bukadar beni etkileyen hayran bırakan? Saymakla bitmez, bayan olmasıda takdire şayan ,şahsen tanışmadık hayatımda bir kez dahi görmedim yüzünü (gizemli oluşuda ilgi çekmiyo değil hani tanışmak kısmet olur umarım) okadar derinlemesine ruhuma işlemiş ki parçaları tek tek bütün albümlerini edindim.Playlistim şenlendi bana aynı anda birkaç duyguyu yaşatmayı başardı.Ağladım,düşüncelere daldım,huzurlu oldum,mutlu oldum…..

Hayatın içerisinde ne varsa yaptığı albümlerin içindede bunlar saklı durmakta.Derinden ve diplerden gelen sesler bi okadarda yalın ve sade.Yalnızlık,tehlike,acı,doğum,ölüm,bilinmeyeni bulmak,çözüm,özgürlük,yolculuk vs… etkilenmemek mümkün mü?

Beyin fırtınası içine sokuyor beni anlam yüklü parçaları, dinlerken hayallerime ve düşüncelerime sınır koyamıyorum.İşte bukadar etkiledi beni .Müzikte önemli olanda dinleyicinin içine işlemek değilmidir? Bana bunları hissettirebiliyorsa zaten O müziğin ustasıdır,tartışmasız tekdir,birdir.Başarı budur.

Tarzında Türkiyede tek Umut Babilon şahsen ben onun şarkılarıyla kapışacak zekasıylada yarışacak kimseyi göremiyorum.Dinlemeyen çok şey kaçırır ben bağımlısı oldum bile….

 

http://img856.imageshack.us/img856/7010/59019266.jpg

 

Moonrise.....

 

 

 

http://www.myspace.com/umutbabilon

 

discography

http://img863.imageshack.us/img863/2262/darkness1.jpg

 

http://img713.imageshack.us/img713/2489/coldcorridor1copy2.jpg

 

http://img30.imageshack.us/img30/9316/metusatrox3.jpg

 

http://img846.imageshack.us/img846/51/makberkapak3.jpg

 

http://img856.imageshack.us/img856/8822/35knxq8.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...