Jump to content

Bill Herrmann olayı


Ashtar_Sheran

Önerilen Mesajlar

http://thenightsky.org/images/ufos/herrmann/herrmann.jpg

 

Bill Herrmann,17 Mart 1978'de Charleston Hava üssü yakınlarında bulunan elektrik transmisyon kuleleri üzerindeki parlak ışıklı cisimi daha rahat görebilmek için 9.30 gibi evinden ayrılır.Ve de gözlemlemeye gittiği UFO'lar tarafından kaçırıldığını iddia eder.

Şimdi olayı araştırmak için oraya gelen şerif yardımcısı Pike Limehouse'un anlattıklarına bakalım:

"Bay Herrmann çok heyecanlı bir şekilde yanımıza geldi ve olanları anlattı.İlk önce olanlara inanmamıştım.Önce kendilerine gittikçe yaklaşan çok parlak bir ışıklı cismi inceliyorken daha sonra kendisini burada bulmuş.Bana söylediğine göre buraya bir UFO tarafından getirilmiş.Çok heyecanlı bir hali vardı.Daha önce bu kadar heyecanlı birisini görmemiştim."

Bill, sadece yaşadığı olaylarla ilgili puslu görüntüleri hatırlamaktaydı.Sadece cismin ona yaklaştığı sırada geriye doğru sendelediğini ve bu çok parlak ışığın, çevresini ve rayları aydınlatığını hatırlıyordu.

 

http://www.siriusufo.org/tr/leftmenu_img/kacirilma/kaciri17.jpg

 

Bill Herrmann'ın anlattıklarına gelince:

"O akşam dışardaydık.Saat 9:30'u biraz geçiyordu.Neredeyse saat 10:00 olmuştu.Ben ve karım buraya doğru gelmekte olan cismi gördük.Aşağı yukarı 300 metre yüksekteydi.Bu beyazımsı bir ışıkla kaplı bir diskti.Cisim bize doğru geliyordu.Özellikle karım çok korkmuştu.Çünkü ne olduğunu bilmiyorduk."

Bill yine bir gün, iş çıkışında gözlemleyeceği cismin kendisini bir takım esrarengiz olaylara sürükleyeceğinden habersizdi.

Herrmann:

"İşten çıkıp eve gidiyordum.Bir an kafamda bir ses bir yere gitmemi söyledi.Nereye gideceğimi bilmiyordum.Bir an kafamda bir resim belirdi.Bu resmin, hava üssünün hemen yakınındaki bir yer olduğunu biliyordum.On dakika kadar buradaydım ki cisim görülmeye başladı.İlk dikkatimi çeken cismin metalik görüntüsüydü.Sadece bu değil, cismin iki kubbesi vardı.Biri altta, diğeri üst tarafta idi.Cismin üzerinde ve etrafında hiçbir pencere ya da delik görünmüyordu.Ve cisimden hiçbir ses gelmiyordu.O an bu yöne doğru gelen bir uçak gördüm.Gittikçe yaklaşıyordu.Cisim aniden ağaçların arkasından gelerek uçağı takip etmeye başladı..."

"Hava Kuvvetleri Üssü'nden Yüzbaşı King diye biri beni aradı ve oraya gelmemi söyledi.Çektiğim fotoğrafları görmek istiyordu.Ben de hava üssüne gittim.Kızımda arabadaydı.Beş dakika sonra askeriyeden bir nöbetçi "sen askeriyeden misin " diye sordu bende hayır dedim.Bana çektiğim fotoğrafların negatiflerini yüzbaşıya vermemi ve gördüklerimi unutmamı söyledi..."

"Öğleden sonra 1-2 gibi bir telefon geldi.Telefondaki şahıs adının Thomas Olsen olduğunu ve buraya Ekim 1977'den beri Charleston'da görülen UFO olaylarını araştırmak için geldiğini söyledi.Aşağı yukarı 3:30 gibi evime geldi.Maryland'de bir UFO araştırma merkezinin başkanı olduğunu gösteren belgeyi gösterdi..."

Bill, onu olayın yaşandığı yereg*türür.Yanındaki şahıs bölgenin birçok fotoğrafını çeker.Hava kararmaya başlayınca arabaya dönerler.Bu arada adam, Bill'e yalan makinesine girmek isteyip, istemediğini sorar.Bill ise, yaşadıklarının gerçekliğinden o kadar emindi ki bunu kabul eder.

Bill:

"Odaya girdiğimizde odada iki kişinin olduğunu gördüm.Kendini doktor olarak tanıtan şahıs ise yatağa doğru yürüyerek siyahçantadan bir iğne çıkarttı ve yeşil bir şeyi içine enjekte etti.Ve bana 'bu seni biraz sakinleştirmek için' dedi.Kendimi çok rahat hissediyordum.Sorular devam etti ve bu olay 1,5-2 saat sürdü.Sonunda her şey tamam diyerek çantayı kapattı."

Bir hafta sonra Thoman Olsen'den bir mektup gelir.Mektupta ;Bill'den yaşadıklarını yazmasını ve çektiği fotoğrafların birer kopyasını Maryland'daki UFO merkezine göndermesini istemektedir.Bir hafta sonra Thomas Olsen'den bir mektup geldi.Gönderdiği materyaller için teşekkür ediyordu.Ama gerçek Thomas Olsen, Bill'i hiçbir zaman ziyaret etmediğini söylüyordu.

"İş yerindeyken, bir akşamüstü arka kapının yanındayken bana daha önceden adının Thomas Olsen olduğunu söyleyen kişi geldi..Siz kimsiniz, niçin başka birisinin kimliğine büründünüz diye sordum.Bunun benim için olduğunu söyledi ve böylelikle benim güvende olacağımı söyledi.Bende çekip gitmesini söyledim.Bana söylediklerime çok dikkat etmemi söyledi ve gitti..."

 

http://www.serpo.org/graphics/Eben1.jpg

 

Bill'e yapılan hipnoz seansından:

S: Ne oldu Bill?

C: Bir cisim görüyorum.

S: Nasıl bir cisim görüyorsun?

C: Binlercesini.Hareket ederken görüyorum.

S: Neler oluyor Bill?

C: Kulelerin üzerinde hareket ediyor.Onu görebiliyorum.Hemen hemen kulelerin 400 metre ötesinde.Üçgen çizerek hareket ediyor.Buda ne aman tanrım!, boynum kırılacak gibi.Şu otlara bak.Şunun büyüklüğüne bak.Bu kadar büyük otlar görmemiştim.Aman tanrım.

S: Nerdesin Bill?

C: Yukarıya çekiyorlar.Kollarımı oynatamıyorum.Dik oturmak istiyorum ama yapamıyorum.Siz kimsiniz?Aman tanrım!

S: Neler oluyor Bill?

C: Bana bakıyorlar.

S: Neye benziyorlar?

C: Cenine benziyorlar.Bir dakika cenin olamaz!Bu çok garip.

S: Garip olan ne Bill?

C: Gözleri.Gözlerinde hiç beyazlık yok.Burunlarıda yok gibi.Nasıl nefes alabiliyorlar?Nerden geliyorsunuz, kimsiniz siz?Tanrı aşkına cevap verin.

 

http://www.siriusufo.org/tr/leftmenu_img/kacirilma/kaciri18.jpg

 

Herrmann'ın başından geçenler ve de yaşadıkları bu şekilde.Ancak, Herrmann yaşadıklarını anlatırken bir takım UFO fotoğrafları da sunuyor bizlere.Acaba aradığımız kanıt bu mu?Bill, 4 saatlik bir zaman kayması sonucunda yaşadıklarını hipnoz seansında yukarıdaki şekilde açıklıyor.

 

http://www.ufoera.com/images/ufo/silver-ufo_038.jpg

 

İlgili video http://www.uzmantv.com/uzaylilar-tarafindan-kacirilan-bill-herrmannin-basina-neler-geldi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Varginha Ufo Olayı

   (Bu olay 1996 yılında Güney Amerika'da Brezilya'da yaşanmıştır. Diğer ufo olaylarından en büyük farkı çok sayıda sivil şahidin olmasıdır. İnsanların çokça olduğu bir bölgede yaşandığı için askeri kurumlar diğer vakalardaki gibi (Roswell olayı, Kalahari olayı vs.) Varginha'nın üstünü örtememişlerdir. Yaralı bir şekilde yakalanan uzaylıların görüntüsü klasik Alien görüntüsünden oldukça farklıdır. Kan kırmızı gözleri, kahverengi deri, ve alın kısmında yer alan 3 boynuzumsu çıkıntıyla oldukça

   , Yer: Yakın Temas

  • Bir Olayı Veya Kişiyi Unutmak İçin

   Farz edelim ki bir aşk bitti yada kötü bir deneyim yaşadınız ve acı çekiyorsunuz. Unutmak istersiniz ama o dönemde bunu yapabilecek kadar güçlü değilsiniz o zaman bu majiyi uygulayabilirsiniz. Ay görünmediği bir zamanı seçin, ya da yeni ayın en ince hali bir ip kadar ince görüldüğü vakit olması gerek. Gece dışarı çıkın ve bir ağaç'tan küçük bir dal koparın. Toprak üzerine ağacın dalıy'la unutmak istediğiniz kişinin ismini yazın sonra elinizle silin. Bir daha yazın ama bu defa harfler daha küçük

   , Yer: Witchcraft

  • SS Ourang Medan Olayı

   http://i.hizliresim.com/X69ma7.jpg   1947 yılının Haziran ayında Endonezya'nın Sumatra açıklarında seyreden kargo gemisi "SS Ourang Medan"dan tehlike mesajları gelmesiyle başlayan olaylar büyük felekatle sonuçlanmasına rağmen hala sır perdesi aralanamamıştır.   Gemiden "Kaptan Dahil Tüm Mürettebatımız Öldü" şeklinde yardım ve tehlike mesajlarının gönderilmesinin ardında "Ölüyorum" şeklinde ikinci bir mesaj gönderimiştir. Yardım çağrısını alan "Silver Star" adlı gemi koordinatlarını değiştiri

   , Yer: Paranormal Olaylar

  • Kelly-Hopkinsville Olayı...

   http://i44.tinypic.com/16kdtnt.jpg     Sene 1955, Kelly-Hopkinsville'nin kırsal kesiminde, sıcak bir Ağustos akşamı. Sutton ailesi, çiftlik evlerinde sakin bir akşam geçiriyorlardı. Ailenin büyüğü Lucky Sutton'ın bir misafiri vardı: Billy Ray Taylor. Saat akşam 19.00 sularında, Taylor su içmek için evden çıktı. İçerde su sistemi yokmuş o zamanlar orada, o yüzden bahçedeki tulumbadan su alıyorlar. Taylor su içerken, yaklaşık 500 metre mesafede, parlak bir obje görüyor...     http://i41.tinypic.

   , Yer: Yakın Temas

  • Cuma gecesi yaşadığım olayı yorumlar mısınız?

   İyi akşamlar abilerim ablalarım, öncelikle belirtmek istiyorum okuduğum olayların çoğunu inandırıcı bulmamışsınız vs. yalan söylemekten ve yalan söyleyen insandan nefret ederim sadece tarafsız bir şekilde yorumlarsanız sevinirim. Cuma gecesi saat sabah 5 civarı yatmaya hazırlanıyordum laptopumla yatağımda uzanıyordum. Kapıdan anahtar sesi geldi dedim herhalde yamuk durmuş düzelmiştir 1 oldu 2, 3 korktum haliyle başıma hiç böyle bir şey gelmemişti neyse laptopu topladım yatağıma yattım telefo

   , Yer: Yaşadığınız Paranormal Deneyimler

×
×
 • Yeni Oluştur...