Jump to content

Kozmik Güç Çalışması


Ram

Önerilen Mesajlar

Kozmik gücün kötü niyetler için kullanılamayacak bir teknik olduğunu bilin. Hedeflerinizin saf olmasını ve bu dileğini hak ediyor olmanızı tavsiye ederim.

 

Aşağıdaki ifadeyi ezberleyin

 

Kozmik Güce (Tanrı'ya) sesleniyorum ve ondan bana güç vermesini, beni korumasını ve bana rehberlik etmesini istiyorum.

 

Bu sihirli cümle kozmik gücün frekansına ve enerjilerine girmek için kullanmanız gereken cümledir. Bu ifadeyi bilmek kendinizi evrensel zekayla aynı frekansa sokmaktadır.

 

Ayrıntılar

 

Dik durun, ayaklarınız omuzlarınızın genişliğinde olsun ve elleriniz cennete dönük şekilde dua eder pozisyonunda olsun. Gözlerinizi kapatın. On kez yavaş derin nefesler alıp verin. Onuncu nefesiniz de yüksek sesle “kozmik güce sesleniyorum” sonra durun ve nefesinizi verirken şöyle deyin: “ondan bana güç vermesini, beni korumasını ve bana rehberlik etmesini istiyorum.” Bu cümleyi söylerken her kelimenin son derece farkında olun. Güç, koruma ve rehberlik kelimelerinin anlamını kavramalısınız. Sadece söylemekle sistem işlemez. Cümleyi 2 kere daha tekrarlayın. Üçüncü kere söylerken olağan dışı bir şey deneyimleyeceksiniz. Omurganızda bir elektriklenme hissedebilirsiniz. Yer titreyebilir. Bedeninizde sıcaklık ya da soğukluk sıçrayabilir bunun bir sebebi vardır. Ayakta durarak, nefes alarak, beyin dalganızı düşürerek ve bu cümleyi kurarak kendinizi otomatikman tanrı enerjilerine bağlayacak ve senkronize olacaksınız. Daha yüksek enerjilerle kendinizi aynı hizaya getirince ihtiyaçlarınızı kozmik güce iletmeniz daha kolaylaşır.

 

Önemli not : Sihir cümlenin kendisi değildir. Kozmik güçle bağlantı kuran sihirli cümlenin arkasındaki anlam ve düşüncedir. Bu nedenle anlam yüklenmesi çok önemlidir. Yüksek sesle cümleyi söylerken hissedin ve serbest bırakın. Kozmik güçten ne dilediğinizi ne zaman istediğinizi bunu hak ettiğinizi tam olarak belirtin. Bu unsur çok önemlidir. Konuşurken eski bir arkadaşla konuşur gibi alçakgönüllü bir ses tonuyla konuşun. Süslü kelimelerden uzak durun. Dileğinizi söylerken zaten dileğinizin kabul edildiğini hissedin. Dileklerinizi kabul ettiği için kozmik güce teşekkür ederek çalışmayı son verin. Kollarınızı annenize sarılır gibi göğsünüzde kavuşturun. Bu kapatılmış enerjiyi serbest bırakır. Gözlerinizi açın, tekniği mektuba yazarak uygularsanız arzunuz kabul EDİLECEKTİR.

 

Özet; bu yöntemin başarısı dini inançlarınıza bağlıdır…

 

Kaynak: Amargi Hillier- Mind Power Seduction

 

 

Doğduğumuz günden itibaren bilincimiz toplum tarafından oluşturulan tabular ve çeşitli kısıtlayıcı inançlar ile, egonun duygusal bedeni reddetmesi, kendini ayrı görme isteği ile sarkacın bir tarafa doğru çok fazla çekilmesiyle oluşan dengesizlik yüzünden, ben kavramını, bilmek ve olmak kavramını dolayısıyla yüksek benliimiz ile irtibatımızı kaybedebiliriz. Yaratma gücümüzü unutup dünyaya gelmeyi biz istemişizdir yüksek bir perspektiften bakıldığında herşey olması gerektiği gibidir.

 

İnançlar günlük hayatımızda kocaman bir yer kaplar. Hayatımızın sorumluluğunu başkasına vermeyi, hayatımızın başka ve yüce bir güçün iradesi ile oluştuğunu kabul etmek, aslında realiteyi oluşturan şeyin düşüncelerimiz olduğunu kabul etmemek kolay gelir. Yukarıdaki teknik inancın bilinçimizdeki gücünü kullanmaya yöneliktir. Daha dikkatli bakıldığında aslında basit bir duadır. Şekil ve biçim önemlidir. Çünkü bilinç tarafından onaylanmayan bir hareket korku yaratır. Teknik insanın yaratma gücünün kullanılmasının basit bir örneğidir. Kendinin ne kadar büyük ve değerli olduğunu kabul edemeyen insanların Tanrı ilüzyonu ile yine kendi gücünü kullanmasıdır. Yöntem ve tören sadece inancın bilinçteki gücünü kullanmaya ve düşünceye güç vermeye yöneliktir. Tekniğin kötü niyetler için kullanılmaması gerektiği yorumu, isteğin gerçekleşmesi ihtimalini yükseltir. Çünkü aslında kendimizle konuşurken Tanrı ile konuştuğumuz gerçeğini yaratmışızdır, tıpkı bir iş görüşmesinde şık olduğumuz gibi Tanrı'nın karşısında da düşüncelerimizin görünüşü güzel olmalıdır. Kısacası dindar biriyseniz yukarıdaki töreni uygulayabilirsiniz. Daha yüksek bir anlayıştan bakıldığında ise bu teknik Ölü Deniz Yazmalarında, ruhsal tebliğler ile, çekim yasası ile ve kuantum üzerine gelişen fikirler ile tam da yükseliş içinde olduğumuz bu çağda ortaya çıkan bilgiden başkası yani düşüncelerin yaratma gücünün kullanılmasından başka birşey değildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sözü geçen teknik aslında düşüncenin yaratma gücünü kullanmaktan başka bir şey değil. Ancak dileği gerçekleştiren kendi düşünce enerjimiz olmasına rağmen, kendimizden daha yüksek gördüğümüz ve iradesini kabul ettiğimiz bir varlık illüzyonu yaratılıyor. Bu varlık öyle bir varlık ki; saf düşünceden uzak, bir egosu var ve dileğimizi iyi ve kötü olarak yargılayabiliyor. Bu da tam olarak dinlerin öne sürdüğü Tanrı imgesine uyuyor. Teknik düşünce enerjisini bilinçte güçlü şekilde yer alan inanç ile güçlendiriyor. Bu yüzden zihninizde Tanrı illüzyonunuz ne kadar güçlüyse zihniniz de tekniği aynı oranda benimsiyor. Sonuçta teknik diye verilen uygulamanın duadan bir farkı yok. Uyulması gereken törensel kurallar ise yalnızca inanılırlık ve belki biraz gizem veriyor. Çünkü bizler nedense gizemli şeylere enerji vermeyi çok seviyoruz.

Ben teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dinlerin öne sürdüğü tanrı imgesi düşüncelerin iyi ve kötü olduğunu mu yargılıyor ? Yoksa insanların öne sürdüğü tanrı imgesinin iyi ve kötü olgusunu ayırmasi dinlerin işine mi geliyor ? Acayip bir paradoks var burada , yazarı da biraz araştırırsan neden bahsettiğimi daha net anlayacaksın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evrende enerji tek ve birdir ,Yüksek bir perspektiften bakıldığında benefik malefik yani enerji mutlak iyi veya mutlak kötü olarakta pek yorumlanamaz ,Şimdilik kötü dediğimiz birşey ilerki zamanlar için bizim iyiliğimize işliyor olabilir ...Sempatisazyon yasasının da gereğince . Neverin kurduğu cümlenin ikinci kısmına katılıyorum,İnsanların öne sürdüğü tanrı imgesinin iyi ve kötü olgusunu ayırması kesinlikle dinlerin işine geliyor .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Yeni Aldığınız Objeyi Kutsama ve Bütünleşme Çalışması

   Kendi yolculuğunuzda kullanmanız için aldığınız bir objeyi ona derin, ruhsal bir şekilde bağlanabileceksiniz ve karşılığında mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha fazla bilgelik sağlayacaktır. Malzemeler · Kurutulmuş pelin, bitki demeti veya tütsü - tercihen buhur, mür veya palo Santo · Küçük bir kase · Bir avuç pirinç · 1 tutam tuz · Güvenli bir mumluk ile beyaz bir mum (küçük bir konik mum, bunun gibi nispeten kısa bir büyü için iyidir) · 1 su bardağ

   , Yer: Witchcraft

  • Mjollnir ile Runik Güç Çekme Çalışması

   Thor'un Çekici Mjölnir ile Runik Güç Çekme   Bu Çalışma Thor'un Çekici Mjölnir’i temel alan beden jestini içeren geleneksel bir nordik uygulamaladır. Çok bilinmeyen ama oldukça güçlü bir stadhagaldr içerir… Amaç rune kullanarak ve bedensel olarak çekiç duruşu ile gücü ve Odin’in kutsamalarını çekmek ve herhangi bir çalışma için ön enerjiyi sağlamaktır.   Bu çalışma, içsel eril gücünüzü arttırır, sihir gücünüzü yükseltir ve iradenizi güçlendirir. Korunmadan, zarar vermeye, kara büyüden, her tür

   , Yer: Witchcraft

  • HZ.Süleyman’ın Güç Yüzüğü

   Bundan binlerce sene önce yeryüzünün büyülü devirlerinde insan henüz üçüncü gözünü kaybetmemişken efsanevi bir Kral Peygamber yeryüzünün ve gökyüzünün efendisi olmuştu. http://www.kultbilgi.com/wp-content/uploads/2017/06/yuzuk.png Cinlere insanlara ve hayvanlara hükmeden bu kral peygamber Hz. Süleyman’dı. Ve yetkesinin kaynağı olduğu sanılan güçlü bir mühür yüzük taşıdığı söyleniyordu. Fakat bir gün bu muhteşem yüzük çalındı. Süleyman sahip olduğu herşeyi kaybetti. Ve mührün yokluğunda geçen o

   , Yer: Mitoloji

  • Sihir Uygulamaları için Güç Asası Tılsımları

   Bu tılsımların ve pratiğin amacı, sihir gücünüzü arttırmak ve onu bir hedefe yönlendirebilmek içindir. Bu tılsımlar ile yapacağınız güç asasını, farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Bu bir İslam öncesi Arap geleneğine ait tılsımlı asa yapımıdır. Elbette tılsımlar eksikti, onları tamamlayıp düzenledim.   Asaya çizilecek olan tılsımlar şunlardır: http://i.hizliresim.com/g2Jzkb.jpg   Bu geleneğe göre bazı kullanım alanları şunlardır;   -Kişisel sihir gücünü arttırmak ve odaklamak -Büyüyü güçle

   , Yer: Witchcraft

  • Antik Yunan-Mısır Güç Büyüsü

   Arkadaşlar bu büyüyü olduğu gibi veriyorum. Bu metinler yunanlıların mısırı işgal zamanında yunan-mısır karışık kültürün yaşandığı dönemde yazılmış papürüslerde yer alırlar. O dönemden kalan büyülerdendir. Eğer orada ki kutsal isimleri hakkıyla okursanız etkisi çok güçlü olacaktır. Ritüelistik hale çevirebilirsiniz. 3 gün bu sözleri kuvvetlice tekrarlamanızı tavsiye ediyorum   IO = IIIIIOOO diye uzatılarak okunur. (İ ile O arasında yumuşatıcı y okunur) Bunun titreşimini doğru yaklamanız çok öne

   , Yer: Neo-paganizm & Wicca

×
×
 • Yeni Oluştur...