Jump to content

UFO'lar ile 2012'de temasa geçilecek


FearTheFutuRe

Önerilen Mesajlar

UFO'lar ile 2012'de temasa geçilecek

 

http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2010/10/13/fft16_mf877084.Jpeg

 

CNN TÜRK'te Saba Tümer'le Bu Gece'ye, Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan ve UFO literatürüne geçmiş uzaylılarla direk iletişimde olan ender insanlardan biri Sixto Jose Paz Wells konuk oldu.

 

UFO’larla ilgili son ve hiçbir yerde duymadığınız gelişmeleri anlatan Hakan Akdoğan ve Sıxto Jose Paz Wells birbirinden ilginç görüntüleri ve anlarını paylaştılar.

 

Ufo'lar ile ilgli birebir temasa geçtiğini söyleyen Jose 'Bu temasın herkesin yapabileceğini ve bu tecrübelerin onlar tarafından yapıldığını, onların insan seçtiklerini ve insanların arasında temasa geçerken çok dikkatli davrandıklarını' söyledi.

 

İlk temasa geçtiği anı anlatan Jose, ' Babam bu konuda araştırma yapıyordu ve bize bu olayın gerçek olduğundan çok bu konuyu düşünmemizi söyledi... Bir gün onlarla temasa geçmek için ablam ile meditasyon yaptık ve o sırada otomatik yazı aracılığla ilk mesajı aldık. 1974 yılında bizi limana çağırdılar ve kimsenin hayal etmediği o nesneyi gördük. ' İlk buluşmanızda neler söylediği soran Tümer'e cevap veren Jose, ' 1.80 boyunda insana benzere bir şekildelerdi. Kore'li insanları andıranbir tipleri ve omuzlarına yakın bir saçları vardı. İletişimi zihinleri ile kuruyorlar ve iletişimi onlar bizimle kuruyor biz onlarla iletişim kuramıyoruz.' dedi.

 

Bizi sürekli ziyaret ettiklerini söyleyen Hakan Akdoğan ' Bu ziyaretlerin bir amacı olduklarını ve iletişim için bir nokta belirtiklerini' ifade etti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Ufolar ile temasa geçmek" ne kadar saçma ve cahilce bir yazı demek isterdim fakat durum ortada. Biz daha Türkçe'yi doğru düzgün kullanamazken bırakalım da temasa geçilmesin.

 

direkt Türkçemi peki ? yoksa Türkçeye diğer dillerden gelmemi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğrusu direkttir. Türkçe olmasa ve diğer dillerden gelse dahi Türkçe karşılığı "direk" olmamalı. :) Burada medya , basın vs. tarzı kuruluşlarda yazan insanların bilgileri malum. Ufoyla temas kurmak.

 

Konuya gelecek olursak; zaten dünya dışı canlılarla iletişim kurululalı yıllar olmuş. Hala hiçbir şey olmamış gibi 2012'de temasa geçilecek deniliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

madem çok zekiler :) anlıycaz zekilerse zaten temasa geçmezler :) insan oğlu hala kör bir zihniyete sahip ve bu apaçık ortada ;) hala kendine zarar verip birbirini yok etmeye çalışan bir toplumla iletişime geçte daha rahat öldürsünler birbirlerini :) yani bizim kaynaklarımızı istiyorlar desek olaya falan gerek yok :) bize bi kaç teknolojilerini öğreticekler biz zaten yokederiz kendimizi :D yalanmı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben programı o gec3 izlemiştim yanlış hatırlamıyorsam saat 00.00 gibi veriyorlardı programı...adam hatta ufoyla birlikte jüpitere gidip hiçbir insanın bilmediği bilgileri ona verdiklerini fln sölüodu.....valla bu uzaylılar bize naptılar bilmem ama kesin bu adamın kafasına reset çekmişler :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hım...Heyecanla bekliyorum ama bu kadar zeki olduklarına göre algıları da açıktır.Herkesle iletişime geçmezler...:(

Bir de şöyle bir fikir zembille indi.Herkese görünürlerse birilerin birileri onlara zarar verecek yada kalıcı bir biçimde yok edecek.O zaman durumu düşünün.Savaş falan çıkar mı acaba ? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelmesinler. Gelseler iyi olur ama alıştıra alıştıra gelsinler; birden ufukta belirip "Merhaba insanlar, biz dostuz, dünyanıza ışık tutmaya geldik." deyip, dalarlarsa, alacakları tepki "La bi s.ktir git."ten öteye geçmez. "Herkesle temasa geçmiyorlar."sa, ah be gerizekalı arkadaşım, seninle neden temasa geçtiler? "Merhaba hacı, biz uzaylıyız, seninle temasa geçtik biz şimdi, sen gidip Saba Tümer'in programında bizim var olduğumuzu açıkla." mı dediler? Ben korkuyorum arkadaş, bir gün ufukta 100-150, 200 gemi görünüp, canlı-cansız yayınları kesip, "Biz geldik dingiller, yıllardır merak ediyordunuz, acıdık, geldik. Ama şu var ki, size ısınamadık, sizi işgal edeceğiz. Yanın şimdi salaklığınıza." deseler, ne halt yiyeceğiz?

 

Sözün özü: Daha var, daha var. Kendilerini açıklasalar bile iyi yönde mi olacak, kötü yönde mi belli değil. İnsanın başına ya meraktan ya uzaylıdan gelirmiş. :p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Donal Walsch'nin sevdiğim bir sözü vardır, şöyle der: " Kendini Tanrı'yla konuşacak kadar değerli görmüyorsan, onun sesini nasıl duyabilirsin? "

Kybalion'da da benzer bir öğüt geçer: " Çok kolay olan bir şeyi öylesine büyüttünüz ki, sonunda kendi düşüncelerinizin altında ezilip kaldınız. "

Yaşama karşı ne kadar da yüce bir yaklaşım öyle değil mi? Kendi yaşamını yaratanın senden başkası olmadığını söylemek.

Uzaylılarla iletişime geçmenin mümkün olduğuna inanıyorum. Ama bunun kimi yerlerde yazıldığının aksine tek taraflı değil; onlar tarafından yapılan bir seçim olduğu kadar, kişinin kendisi tarafından da yapılan bir seçim olduğuna da inanıyorum. Bu işlerin, öylece oturup seçilmiş kişi olmayı bekleyerek ya da özel olmayı bekleyerek yapılabilecek işler olduğunu sanmıyorum.

 

Kaç kişi uzaylıların Jose Paz ile konuşup da kendisiyle konuşmamasına gıcık oldu? Bence önce bu iflah olmaz rekabet arzumuzu törpülemeliyiz. Belki bir şansımız olabilir.

 

Konuyla ilgili olarak Afrikalı bir şaman olan Credo Mutwa'nın Yıldızların Şarkısı adlı kitabını tavsiye ederim. Afrika'da geçirdiği zaman boyunca uzaylılarla yaşadığı deneyimleri ve duyduğu öyküleri anlatan güzel bir bölüm var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana göre uzaylı diye bir şey yok. açıkcası uzaylı propagandası var. son yıllarda filmlerde müziklerde kitaplarda resimlerde vb. medyanın olduğu heryerde sizi uzaylı olduğuna inandırmaya çalışırlar. ki çoğu insanda bunu yutmuş durumda. ilerde insan yapımı ufolar görünürse. yani oyunun bir parçası olan sahte ufolar. insanlar tamamen tek çatı altında toplanırlar olmayan uzaylılara karşı:D sonucunda da yeni dünya düzeninin büyük bir bölümü gerçekleşmiş olur. sırf sizi inandırmaya çalışmalarının sebebi bu bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Ufolar ile temasa geçmek" ne kadar saçma ve cahilce bir yazı demek isterdim fakat durum ortada. Biz daha Türkçe'yi doğru düzgün kullanamazken bırakalım da temasa geçilmesin.

 

 

merhaba , Türkçe kullanımı gerçekten sorunlu ülkemizde. Fakat bunu her şeye mâl etmek canımı sıktı , bu yüzden yazıyorum. Elbette bir çok cevap verebilirsin bana Türkçe'nin yanlış kullanımının gelişimimizdeki yarattığı engeli anlatan ama müthiş bir halkımız ve hayranlık uyandırıcı arası var. Yani halk arasında Türkçe ne yazık ki şekilleniyor. Öyle ki gramerden bile uzaklaşabiliyoruz. Yabancı halklardada bunu gözlemleyebiliyoruz. Bizde aslında ne dinleyene nede konuşana yanlış gidiyor. Söyleniş yanlış ama beyin doğru tarafıyla algılıyor Türklerde :)) Türkçe'yi olması gereken gibi kullananlar bu ülkede bulunduğu sürece ufalarla iletişime geçmede bir engel göremiyorum, yanlış kullananlar engel değil tuzu biberi bana göre onlar benim canlarım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

uzaylıların alenen çıkıp geleceklerini sanmıyorum.büyük bir zarar olmadığı sürece dünyaya kendilerini göstermeyeceklerdir.Onların aslında tek umursadıkları şey dünya.Dünyayı korumak için ara ara geliyorlar.Dünya büyük tehlike içinde olursa çıkıp geleceklerdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar aslında bende uzaylılara inanmam ama ufo araçları var nasıl var ya dediğinizi duyuyor gibi oldum :D bi belgesel kanalında uçaklar hakkında belgesel izlemiştim ve amerikanın ufo aracına benzer radara yakalanmayan uçakları olduğunu öğrendim ( anlicanız kısaca bunlar hep amerikanın oyunları) :D:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neden 2015 değil de 2012? çok mu işleri var 2012 de gelecekler yoksa saatli bomba mı taşıyorlar illa 2012de 2012, gelin kardeşim şimdi. bi gözüküp kaybolmalar yok efendim insanları kaçırıp test yapmalar, ekinlere birşeyler çizip hava atmalar sinyal göndermeler nedir bu kapris gelecekseniz bi an önce gelin gelmeyecekseniz de bi daha görmeyim sizi insanları korkuttuğunuzu kırarım bacaklarınızı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Ufolar ile temasa geçmek" ne kadar saçma ve cahilce bir yazı demek isterdim fakat durum ortada. Biz daha Türkçe'yi doğru düzgün kullanamazken bırakalım da temasa geçilmesin.

 

Yazıyla Alakası Yok. Bence Güzel paylaşım Olmuş.İnsanların Görüşlerine Saygı Duymak Lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...