Jump to content

Telepatiyle Etki Altına Almak


nevermore

Önerilen Mesajlar

Telepatiyle yapılabilen şeylerin arasında kişilerin kişilere ilgi duymasını sağlamak da vardır ve bu çok zor bir iş değildir,biraz sabır,biraz özveri ve zihin gücünün bir araya gelmesi yeter.

 

Telapatik aşk büyüsüne başlarken önce şöyle bir çalışma metodu düzenlenir.

a-Büyü yapılacak kişi büyü esnasında size uzak mesafedemi yoksa yakınınızda veya yüz yüze olabilecek kadar yakın mı.

Telapatik aşk büyüsünde mesafeler çok önemli olmasa da yakın mesafe etkiyi daha da arttırıp aşk büyüsünün gerçekleşme zamanını kısaltır.Aşk büyüsü yapacağınız kişiyle yüz yüze görüşebiliyorsanız onunla iki kaşının ortasının bir cm kadar yukarısına bakarak konuşun veya içinizden ona olan duygularınızı ve onunda sizi sevmesi gerektiği mesajını telapatik olarak iletin.

b-Aşk büyüsü yapılacak kişinin elinizde bir fotoğrafı varmı? Aşk büyüsü yapılacak kişinin fotoğrafı elinizde olursa aşk büyüsünün gerçekleşme sürati ve etkisi yüzde elli oranında artar.

Önce sakin,sessiz,rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam ve rahat edebileceğiniz bir koltuk gerekir.Aşk büyüsü yapacağınız kişinin fotoğrafını göz hizanıza getirin 30 cm. kadar mesafeden fotoğraftaki kişinin iki kaşının az yukarısına doğru bakışlarınızı sabitleyerek o kişiye sizi sevmesi gerektiğini yalnızca sizinle mutlu olabileceğini düşüncenizi kullanarak söyleyin.Ona telapatik olarak hakkınızda olumlu mesajlar yollayın.

c-Aşk büyüsü yapılacak kişi hakkında detaylı bilgiye sahipmisiniz,onu yakından tanıyor,sempati duyduğu şeyleri biliyormusunuz.

d-Aşk büyüsünün c şıkkına evet yanıtı verebiliyorsanız işiniz daha da kolaylaştı demektir.Şimdi yapmanız gereken zihin gücünüzle kendinize bir göz bağcı oluşturmak,bu göz bağcı aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiye gidecek ve onu sizi sevmeye ikna edecek.

 

Göz bağcı nasıl oluşturulur.

Göz bağcı zihin gücünüzü kullanarak oluşturduğunuz size hizmet edecek olan bir görevlidir.Göz bağcı adı gibi göz bağlar sizin istediğiniz kişinin gözü sizden başkasını görmez olur, anlayacağınız size karşı bir alakası olmayan istediğiniz bir kişinin gözlerinin sadece sizi görmesini fakat sizden başkalarını da görmemesini sağlar.Gözüm senden başkasını görmüyor ,aşk gözünü kör etmiş sözleri hep bu göz bağcının yaptıklarının halk dilindeki söylemidir.Göz bağcısının neye benzeyeceğini siz seçersiniz ister bir spor araba hayal edin ister bir insan ister bir hayvan,tercih size kalmış.Burada c şıkkının önemi ortaya çıkıyor.Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişi örneğin kedi yavrularından çok hoşlanıyor.Öyleyse oluşturacağınız göz bağcı şirin bir kedi yavrusudur.Sessiz, sakin bir ortam seçin herhalde en uygun ortam yatak odanızdır.Yatağınıza uzanın gözlerinizi kapatıp şirin bir kedi yavrusu hayal edin ona bir isim takın ve onunla konuşmaya başlayın.Senin görevin (aşk büyüsü yapılacak kişinin ismi X diyelim) X'e beni sevdirmek.Onun yanına git ve beni sevmesi için güzel şeyler söyle,git onu gör ve tekrar yanıma gel deyin.Gönderdiğiniz kediyi X'in beyni görecek ve o görüntü ve hisleri şuur altına yerleştirecek X'in bunlardan hiç haberi olmasa da her gün kediniz aracılığıyla gönderdiğiniz telepatik mesajlar X'in şuur altında depolanmaya devam edecek. Kedinizin vazifesini tamamlayp size geri geldiğini düşündüğünüzde hep omuzuma çık ,orada otur orada uyu deyin.Yolda yürürken omuzunuzda kedinizin oturduğunu,nereye giderseniz gidin o kedinin hep orada olacağını düşleyin.Aşk büyüsü yapmak istediğiniz kişiyle karşılaştığınızda X'in beyni omuzunuzda oturan kediyi algılayacak ve X size sempati duymaya başlayacak.Belki ilk anda size saçma gibi gelsede etkilerini gördükçe sizde hayretler içinde kalacaksınız,hiç üşenmeyin olumlu etkisini görecek ve çok şaşıracaksınız.Tabii burada aşk büyüsü yapılacak kişiyi yakından tanımanızın önemi ortaya çıkıyor.Herhalde kedi yavrusunu sever,şirin bir kedi yavrusunu kim sevmez ki diyerek aşk büyüsü yapacağınız kişiye yavru kediyi gönderip ters etkide alabilirsiniz çünki tahmin değil elinizde kesin bilgi olmalıdır.Bakarsınız aşk büyüsü yapacağınız kişi kedilere karşı fobisi olan biridir.Böyle bir durumda kendi elinizle her şeyi bozmuş olursunuz.

 

 

Alıntıdır.

Kaynak : Tелепатии науки / Telepati Bilimi ( sayfa: 318 Uygulamalar/ 7. Bölüm)

Prof. Chiris Altparov

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kişi haklarına tecavüz sayılmazmı?

 

 

eğer böyle birşey biliniyorsa öğrenmeni tavsiye ederim.Aşk büyüsünde kullanımı çok iyimser bile denebilir. Bu telepati yötemleriyle ülkeler soğuk savaş dönemlerinde düşmanlarını yenmeye çalışmışlardır. Öğren ki kendini koruyabilesin şayet bu durumdan rahatsızsan. Öte yandan büyü olarak kullanılıyor ve bunu kişilik haklarına tecavüz sayıyorsan :) bişey diyemem biz burada bunları paylaşıp geliştirme amacındayız. Ve evet mantık çerçevesinde bakıldığında kişiye iradesi dışında birşey yaptırmaktır büyü (ama tabi genelleme yaptım arkadaşlar her büyü de başkasına zarar vermez iradesini etkilemez örnek babında)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet haklı olabilirsiniz.Bu yöntem soğuk savaşta kullanıldı.Ama Nazi Almanyasında General Hausofer tarafından kullanıldı.Tibetlilerden öğrendiği Mkultra tekniği sonrasında Hitlerin beynine girerek savaşın yönünü değiştirdiğine yönelik söylentiler var.Ayrıca hala Amerikalılar tarafından Irak'ta kullanılmaktadır.Mkultra insanın beynin 3.ve 4 boyutunu aşarak 5.boyuta ulaşmasıdır.kişi bunu başarıcağına inanmalı ve konsantre olmalıdır.Bu şekilde düşünce gücü zaman ve uzayı aşarak binlerce kilometre uzaklıktaki insanın düşüncelerine ulaşması ve kontrol etmesidir.Mkultra tehlikeli bir yöntemdir.Uzmanlara göre karşı koyacak insanlar vardır ve bunlar çok zeki olmalıdır.Yani beyin güçleri yüksek enerji üretmelidir.2 yöntemde kutsal kitaplardaki büyü ve formüllerdir(ki sizin dediğiniz bu oluyor) kutsal kitapların mkultra enerjisine set olduğu iddia ediliyor.Amerika'da yapılan bir araştırmada iki bilim adamı tarafından dua okunduğu zaman kişinin bio enerjilerinin arttığı ve etraflarında bir enerji çemberi olduğu saptanmıştır.Ne ilginçtir ki iki bilim adamı sonradan esrarengiz bir şekilde öldürülmüştür.ökült kitaplarında yazanlarda koruma kalkanı üzerinedir.Ama mesele büyü,mkultra vs... değil sonuç olarak bu insanların haklarını ve mahremiyetlerini yok ediyor.İyi amaçla da kötü amaçla da kullanılması tamamen kullanan kişiye kalmış birşey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonuçta bu bir büyü.Siz ne kadar temiz sevseniz de eğer karşınızki kişi sevmek istemiyorsa buna büyü yapmak gerekmez.Yada sevdiğiniz kişinin büyü yapılıp başkasını sevmesini görmek de iyi birşey değil.Ben ce bu büyü şu yönden yapılmalı eğer 2 kişi birbirinizi seviyorsanız,sevginizin gücünü arttırmak için yapılmalı.Veya neslinizin çoğalmasında kullanın.Aksi takdirde sevdiğiniz kişiyi büyü yapacak kadar seviyorsanız bi o kadar da kaybedebilmeyi öğrenmelisiniz.Benim için önemli olan sevdiğim kişinin beni sevip sevmediğidir.İşte onu öğrenmenin yolu varsa bana öğretin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya bu uygulamayı yakın arkadaşıma önerdim. Adam bir yığın hakaret etti bana. :(

 

Sevdiği bir kız vardı. Ona uygulamış. Hatun gidip başkasıyla sevgili oldu diye bir yığın laf etti. Yani dikkat edin bazen ters tepiyor.

 

Ciddiyim.

 

(Tabi arkadaşımın başına gelen bir rastlantı olabilir ama siz gelin bunu ona anlatın :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya bu uygulamayı yakın arkadaşıma önerdim. Adam bir yığın hakaret etti bana. :(

 

Sevdiği bir kız vardı. Ona uygulamış. Hatun gidip başkasıyla sevgili oldu diye bir yığın laf etti. Yani dikkat edin bazen ters tepiyor.

 

Ciddiyim.

 

(Tabi arkadaşımın başına gelen bir rastlantı olabilir ama siz gelin bunu ona anlatın :))

Sanırım arkadaşın başaramamış olabilir.Çünkü hiç ters teptiğini duymamıştım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım arkadaşın başaramamış olabilir.Çünkü hiç ters teptiğini duymamıştım :)

 

Ya işte bu yazıyı mail ile gönderdim dedim garantisi yok ama bir dene.

 

Sonra bana patladı. Yok ben girmişim kanına falan bir sürü mırıldandı durdu.

 

Dedim sen böyle herşeye vırvır yaparsan hatun gelsede iki gün durmaz :rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çalışmanın genel süresi ve seansların uzunluğu ile ilgili belirli bir süre varmı yoksa bunu kendimizmi belirliyoruz

 

telepatik çalışmanın süresi olmazki sonuç aldığınızı bir şekilde anlarsınız telepat olmak için yoğun enerjyi oluşturup konsantre olmak sanıldığı gibi kolay değildir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telepatiyle yapılabilen şeylerin arasında ile başlayan bir konu ;

Yani yapan kişide bu özellik MUTLAKA olmalı. Yada en azından telepati yeteneğini geliştirmeli..

Öyle herkesin yapabileceği bir uygulama olsa .. Düşünemiyorum bile :D

Süreye gelince, bu sizin yeteneğinize bağlı . Birazda karşıtarafın konumuna. iZMİR ankara arası 3 ay sürmüştü ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telepati konusunda çok başarılı değilim demek li :)

 

Estagfurlah, sizin bir çok konuda tecrübeli ve usta olduğunuzu biliyorum.

 

Mesajım yanlış anlaşıldı. Biraz şakayla karışık sormuştum aslında. Yani 3 ay uzun bir süre. Ben düşünüyorumda böyle bir şey yaptığımı herhalde 20.ci gün gelmeden usanırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...