Jump to content

Murat boz


Guest arman

Önerilen Mesajlar

07.03.1980 yılında Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında istanbul anadolu güzel sanatlar lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimime İstanbul'da devam etmeye başladı.

 

Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey’de müzikal konserlerde vokal olarak yer aldı. 1998’de Milliyet gazetesi liseler arası müzik ve halk oyunları yarışmasında erkek solist dalında Türkiye birinciliği kazandı.

 

1999 yılında Bilgi Üniversitesi jazz vocal bölümüne burslu olarak girdi. Eğitimine 2003 yılında girdiği istanbul teknik üniversitesi türk müziği devlet konservatuarı Temel Bilimler bölümünde devam etmektedir. Şarkı söylemeyi, spor yapmayı yüzmeyi ve hayvanları çok sever...

 

Sahne performanslarında ve albümlerinde çalıştığı kişiler; Shakira, Tarkan Tevetoğlu, Nilüfer, Nazan Öncel, Demet Sağıroğlu, Hande Yener, Nil Karaibrahimgil, Emel Müftüoğlu, Burcu Güneş, Zeynep Dizdar, Zeynep Mansur, Grup Hepsi, Grup Rapsodi, Grup Popcorn...

 

Seslendirdiği reklam müziklerinden bazıları; Mc donalds, istikbal, Kola Turka.

 

 

gizemystery tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

önce egoist gelmişti sonra rastlantıdan dolayı kamera arkasıın bir gösterdiler aslında çok mülayim biri ama öyle davranması gerektiğini telkin ettikleri için kasıntı ve egoist davranıyor. Halbu ki özünde mülayim, hoşgörülü egoist olmayan bir insan. ... Böyle davranmaya başlarsa gerçekten egoist olabilir ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir kaç gün önce bizim okula teşrif etti.Kesinlikle tarzı,müzikalitesi ve davranışları hoşuma gitmedi.....

Emeğine sağlık ama;)

 

ben bir göbek hatırlıyorum ıyygghh iğrenç yaratık.. o neydi öyle yaa kaç kere çaldı aynı parça beynimize kazındı :mad::wallbash::wallbash:

 

bu arada 500. mesajımı bu konuya yazmak istemesdim kızdım kendime neyse vesile oldu efendim bu mesajımı şu an kendisine cevap yazdığım siteye gelmeme sebep olan pek değerli üyemiz rimmona ithaf ediyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...