Jump to content

Fuluto Enerjisi


buskas

Önerilen Mesajlar

Bir ekşisözlük yapımıı...

Sitede enerjiler reiki vb.. üzerine geyik yapılmış sonrasında uydurulma bir enerji tasarlanmıştır..

Ama yazılanlar süper, kısa bir özet yazıyorum.. Kesinlikle okuyun süper komik...

--------------------------------------------------

Fuluto enerjisi

 

evrende her şey birdir. her şey birin görünüm şekillerinden biridir. bir olan fuluto enerjisidir. fuluto enerjisi düşük bir frekans durumudur. frekansı düşük fuluto enerji birimleri, titreşimleri birbirine uygun olduğu hallerde materyal benlik bulurlar. bazı tip fuluto enerjisi birliktelikleri bazı tip atomları oluşturur. bu atomlardan oluşan benlikleri biz gezegen, insan, ağaç, maymun ve tam otomatik çamaşır makinesi olarak gözleyebiliriz.

 

insanlar fuluto enerjisini kadim zamanlarda öğrenmiş ve kullanmışlardır. bilinen en eski uygarlık, fuluto enerjisini 6.435.987.573 sene önce keşfedip dünyaya getirmiş olan nemejuk gezegeni mensubu uzaylıların etkisiyle bu kadim yöntemlere hakim olan mu uygarlığıdır. mu uygarlığı aynı zamanda nemejuklardan, renkli televizyon ve kıyma makinesi yapım yollarını da öğrenmiş ancak bu iki teknik çabucak unutulmuştur.

 

mu'dan ayrılan bir koloni, ispanyolların brezilya kolonisi gibi, atlantisi kurmuştur. atlantisliler ile mu'lar kadim zaman önce savaşmış, fuluto grand masterlar tarafından savaşta kullanılan yoğun miktarda fuluto enerjisi dünya iklimini değiştirmiş, atlantis sular altında kalmıştır.

 

japonların ki, çinlilerin chi, jediların force dediği enerji fulutodur.

 

-------------------------------

 

bir sevgi olayıdır fuluto.

 

ayrıca ben 25 senelik bir fuluto-ti ustası olmakla beraber, uygun bir ücret karşılığında arzu edenleri inisiye ediyorum, evet.

 

tekrarlıyorum, sevgi olayı.

 

entry kötülendikten sonra gelen edit : sizin hatrınıza %50 iskonto yapoorum. hadi bakalım bunu da kötüleyin.

 

-------------------------------------------

 

inisiasyon 100 döler, taksit da sormayın. ayıp lan bunca senelik bilgeliğe, yakışıyor mu böyle çingenelik yapmak?

 

----------------------------------------------------

 

fuluto enerjisini insan yüksek konstanstrasyon ile kullanabilir. insan vücudunda 19 adet fuluto enerjisi alım kanalı ve 13 adet çıkış kanalı bulunmaktadır. 19 alım ve 13 çıkış kanalı insan vücudu içerisinde ruhani olarak bulunan 9 noktada toplanan enerji stok merkezi olarak da adlandırılabilecek -rahayani muhajanani- de toplanır.

 

------------------------

 

fuluto vardır. ben şahsen uyguluyorum, verimli sonuçlar alıyorum. nitekim halkımız da akın akın bana mesaj atmakta, fuluto enerjisini nasıl kullanacaklarını öğrenmek için çaba sarfetmektedir. bu halk yanlış mı görüyor? doğruyu yanlıştan ayırd edemiyor mu? cahil mi diyorsunuz bu halkımıza? bu güzel, canlı, pembe yanaklı, yüreği yangın yerin halk cahil, siz aydınsınız he mi?

 

sizin aydınlığınıza koyayım ben. buradan negatif fuluto enerjisi gönderiyorum böyle diyenlere. yarına kadar bana mesaj atıp özür dilemezlerse başlarına kötü bir şey gelecek!

 

herkesi sevelim. herkes birdir. herşey aşktır. aşktan gelen aşka gider. herkes güzeldir. herkes iyidir.

 

--------------------------------------------

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pazarda annesini kaybeden çocuğun yüzündeki endişe, gözündeki billur gibi yaş; baharda ilk açan çiçeğin güneşe yöneldiği andır, kasırgalı sulara kendini bırakmış sandalın o ulvi bilgeliğidir fuluto. dalından koparılan meyvenin duruluğudur, hasat mevsiminde. kışın usulca düşen ilk kar tanesidir, o kar tanesine sevinen çocuğun yüzündeki tatlı telaştır fuluto.

 

inisiasyon 100 döler, taksit da sormayın. ayıp lan bunca senelik bilgeliğe, yakışıyor mu böyle çingenelik yapmak?

 

-----------------------------------------------

 

ne ararsin enerjiyle aramda!

sen kimsin ki fulutomu fotonumu sorarsin?

hakikaten gozun yoksa chakram'da,

chi'si guldur guldur akanlardan niye kanit sorarsin?

 

reiki , feng shui yapiyorsam sana ne.

yoksa sana bir zararim, yakarim tutsumu.

ikimiz de gelsek galaktik konfederasyonun adaletine,

ben pozitif enerjiliysem otlu kafayla da gecerim.

 

bilimsel metod varken mumkun mudur hippileri soguslemek?

yatip kalkip ramtha'ya dua et.

senin gibi durzulerin yuzunden,

new age'den de soguyacak bu millet.

 

:D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Büyü enerjisi depolanabilir mi?

   Arkadaşlar aklıma takıldı mesela bir büyü yapsak ama enerjisini o an değil de daha sonra salabilsek öyle bişey olabiliyor mu? mesela anahtar bir kelime belirlesek ve onu söylemeden enerji saklı kalsa?

   , Yer: Witchcraft

  • Ley Hatları Ve Ley Enerjisi

   Sadece Ezoterizm’de dile getirilen bu enerji merkezleri ile artık bilimsel çevreler de yakından ilgilenmeye başladı. Batı dünyasında Ley Hatları’na ilişkin gündeme gelen en son konu, kutsal coğrafik merkezlerle (kozmik tesirlerin biriktiği ve yansıtıldığı yerler) ilgili bilinmeyenlere ışık tuttu.   Batı dünyasının Ley Hatları adını verdiği akışkan özellikli enerji kanallarıyla yeryüzünün örülmüş olduğu artık kesin olarak biliniyor. “Dünya enerjisi”, “Telürik Enerji” veya “Küresel Biyoenerji”

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

  • GREGG BRADEN Şifa Enerjisi

   Videoda Belli bir kelime kullanarak şifa enerjisi ile olumlama yaparak hastadaki tümörü 2.5 dakikada gerçek zamanlı olarak yok ediyorlar. Detaylı izlerseniz cihazın ekranında tümörün yok olduğunu görebilirsiniz. Videonun altındaki yorumlarda Qi Gong tekniği olduğu söylenmiş fakat ne kadar doğru bilemiyorum. Qi Gong ise bir savaş sanatı ve bioenerji şifa tekniği olarak bilinmekte. Bu 3 kişinin kim olduğu belli değil.bu teknikte master seviyesinde olmaları gerek ki bunu başarabiliyorlar. Vide

   , Yer: Evrensel Enerjiler ve Farkındalık

  • Gümüş Mor Alev Şifa Enerjisi (GMA)

   Gümüş Mor Alev, binlerce yıldan beri bilinen bir spiritüel enerjidir. Yükselmiş Ustat Saint Germain tarafından yeniden ortaya konulmuştur. Tanrı bilincinin yedinci ışınıdır. Gümüş Mor Alev, topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spiritüel hizmet çağrısını duyanlar içindir. Hayatımızdaki bencillikleri aşabilmemizi sağlayacak erdemi bize kazandırır. Bu bilgilerin bize ulaşmasına kanallık eden Hari Des Melchizedek olup, John Armitage olarak da tanınır. Saint Germain yükselmiş üstatlar denilen, yan

   , Yer: Alternatif Terapiler

  • Kurban Törenlerinde Kan ve Enerjisi

   Aztekler taş bıçaklarla kurbanların kalbini çıkarırken, onların güneş’e adamak adına yaptıkları bu iş rahiplerin bazı karanlık ve şeytani varlıklar tarafınca obsede edilmiş olduğu kanısını güçlendiriyor. Azteklerin sürekli öldürmeden esir almaya çalışmaları nedeni güneşe verilecek kurban sayısını arttırmaktı çünkü Güneş tanrısının günlük besini insan kanı ve yüreği idi Esirlerin çoğu törenlerde adeta rahipler tarafından ipnotize edilmiş vaziyete geliyorlardı. Örneğin ‘’kana bulama töreni’’ gibi

   , Yer: Dinler ve İnanışlar

×
×
 • Yeni Oluştur...