Jump to content

Yaşamak Size Neyi İfade Ediyor ?


SiMYaCı

Önerilen Mesajlar

kendini bilmişlere bazen cevap vermeyi bazen 3 maymunu oynayıp kozmik bilincimle gurur duyma hevesimi , dostlarla gerçek anlamda felsefi sohbetler yapıp dünyanın gidişhatını ve değişim kuramı hakkında konuşmayı , acıyı yaşasamda üstesinden gelebilmeyi, umudumun sönmemesi için direnmeyi , İnsanların aslında pek bir üstün varlık olmadığını , Kimi İnsanınsa Değerli ve kıdemli olduğunu , Bir İnsana Değerinden Fazla Değer vermeyeceğini , Zorluğu , Mücadeleyi ,paylaşmayı ki bilene bu , Hatta ilişkilerin biryerden sonra çatallaştığını ,Zevki , ihtirası ,sevgiyi ,ihaneti ,Sinsiliği , Aşkı , Tonlarca Güzel duyguyu ifade ediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Topics

  • Harry Potter hayranları sevinecek: Harry Potter devam ediyor!

   Harry Potter efsanesi devam edecek! Warner Bros. Discovery'nin CEO’su David Zaslav, İngiliz yazar J.K. Rowling’le anlaşabilirlerse yeni bir Harry Potter filmi çekmek istediklerini söyledi. Zaslav, "13 yıldır bir Süpermen filmimiz olmadı. 15 yıldır bir Harry Potter filmi yapmadık. DC filmleri ve Harry Potter filmleri, son 25 yılda Warner Bros. Motion Pictures'ın kârının çoğunu sağladı. Bu yüzden devam filmlerine odaklanacağız. J.K. ile Harry Potter’ın ilerleyişi üzerine bir şeyler yapıp yapa

   , Yer: Filmler

  • Size Göre Özgürlük Nedir?

   Bence özgürlük kaybedecek bişeyinin kalmaması

   , Yer: Gnoxis Cafe

  • Kişiliğinizi İfade Eden Renk Hangisi? Neden?

   Bazı insanlar renklerin kendilerini , kişiliklerini anlatığını düşünür.Peki sizin kişiliğinizi ifade eden renk hangisi??Ve neden o rengin kişiliğinizi ifade ettiğini düşünüyorsunuz??

   , Yer: Anketler

  • Perigraf | Bazen, Yaşamak gerekir.

   Merhaba Gnoxis ailesi, Uzun tanırım reklamına gerek yok. Sanırım bu bölüm doğru yer. Perigraf.Net kişisel blog sitesi gibi görünen ileride insanların dayanak gösterebileceği nokta olabilmeyi amaçlayan, kendi çapında sinema ve kültür-sanatla ilgilenen bendenizin uğraş noktası. Arada bir girip beğendiğiniz yazıları etrafa dağıtırsanız, hatta yazmak isterseniz, tek mesaj uzağınızdayız. [email protected] Perigraf   Sevgiler.   (Reklama giriyor ama bölüm başlığı altında tanıtım var. B

   , Yer: İnternet

  • Şu Anki Ruh Halini Üç Smiley İle İfade Et

   aradım ama göremedim arkadaşlar mesela   gibi hadi devam edelim

   , Yer: Forum Oyunları

×
×
 • Yeni Oluştur...